Küllalt teie kasutajatoe tarkvarast?

Avastage, miks on LiveAgent parim Bold360 alternatiiv turul.

  • ✓ Paigaldamise tasu puudub
  • ✓ Klienditugi 24/7
  • ✓ Krediitkaarti ei ole vaja
  • ✓ Tühistage iga hetk
Alustage | 14 päeva tasuta Proovige ära
Kasutatakse
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Otsite sobilikku alternatiivi Bold360-le?

LiveAgent on veebipõhine kasutajatoe lahendus, mis on valmis pakkuma paremat kogemust teie klientidele. Vii kasutajakogemus uuele tasemele rohkem kui 175 funktsiooniga ja kohandatavate kasutajatoe tööriistadega nagu kiireim reaalajavestluse vidin, usaldusväärne ticketingi süsteem, kõnekeskuse võimalused ja teadmusbaas.

Paremate kliendikogemuste pakkumiseks sotsiaalmeedias võimaldab LiveAgent ka sotsiaalmeedia integratsiooni Facebooki, Twitteri, ja Instagramiga.

Tehke paremaks oma kliendihaldus ja aidake juba täna kliente LiveAgent’i vahendusel. Lugege edasi, et rohkem teada saada meie jututoa tarkvara kohta või alustage 14-päevast tasuta prooviperioodi. Me ei oota midagi vastu ega soovi teie krediitkaardiandmeid.

LiveAgent proactive chat invitation

Kiireim jututoa tarkvara

Soovite oma sõnumeid kiiremini saata ja aidata veebilehe külastajaid veel rohkem? Saate luua klientidega kiiremini ühendust tänu turu kiiremaile reaalajavestluse vidinale, mis kuvatakse 2,5 sekundiga.

Meie jututoa vidinal on täiustatud funktsioonid, mis muudab selle õigeks lahenduseks igale ettevõttele. Kasutage ära proaktiivseid vestluskutseid või reaalajas kirjutamise vaateid ja abistage oma kliente kiiremini.

Töökorralduse lihtsamiseks kasutage külastajate seiret, et jälgida teavet nagu kliendi ajalugu, veebisaidi viide või geograafiline asukoht.

Avastage kiireimat reaalajavestlust

Ühtne tööruum agendile koos sobilike tööriistadega

Igapäevane töötamine klientidega võib olla keeruline ilma õigete tööriistadeta. Reaalajavestlus on üks parimatest ja kasulikematest saadaolevatest tööriistadest, kuid mis saab klientidest, kes eelistavad suhtlemist teisel kujul?

Meie ühtne agendi tööruum hõlmab usaldusväärset ticketingi süsteemi, mis suunab kogu teie suhtluse ühte universaalsesse postkasti.

Ühendage enda e-maili kontod, Facebooki, Twitteri, Instagrami ja Viberi kontod, seadistage kõnekeskus koos videokõne võimalustega ja looge kasuliku sisuga teadmusbaas, et maksimaalselt ära kasutada LiveAgent’i pakutavaid mitmekanalisi kliendi kaasamise võimalusi.

Ticketing feature in Help desk software - LiveAgent

Kõik vajalikud tööriistad ühes tootes

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
LiveAgent CRM integrations

Suurepärased funktsioonid ei pea olema kallid

Tehke klientide segmenteerimine paremaks siltide, märkmete ja kontaktgruppide abil, samal ajal parandades agentide produktiivsust ja kaasamist auhindadega, märkidega ja mängufunktsioonidega.

Saatke massilisi e-kirju, koostage e-kirjade malle või integreerige teisi rakendusi, mida kasutate igapäevaselt kliendibaasi rahuldamiseks. Võtke oma ettevõtte suurus arvesse ja valige sobilik pakett taskukohase hinnaga. Te ei pea minema pankrotti, et teie külastajatest saaksid õnnelikud kliendid.

Kasutajatoe tarkvara võib olla taskukohane ja LiveAgent tõestab seda. Vaadake üle hinnakujundus. Valige, millisena soovite LiveAgent’it – teadmusbaasi tarkvara koos reaalajavestluse funktsiooniga, täisfunktsionaalne kõnekeskus või lihtne ticketingi süsteem e-posti klienditoe jaoks.

Ühine teiste LiveAgent'iga liitunud ettevõtetega

Peter Komornik

LiveAgent sisaldab suurepärast reaalajavestlust, ticketingi süteemi ja automatiseerimist, mis pakub erakordset tuge meie klientidele.

black Slido logo

Olete valmis seda proovima?

Tutvuge LiveAgent’iga, et saada teada, kas see sobib teie ettevõtte jaoks. Proovige meie reaalajavestlust, ticketingi, teadmusbaasi ja teisi võimalusi täielikult tasuta. Klõpsake allpool olevat nuppu, et alustada 14-päevast tasuta prooviperioodi.

Me ei oota midagi vastu ega soovi teie krediitkaardiandmeid.
Me lubame!

Olen valmis LiveAgent'it proovima
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent
Related Articles to Alternatiiv Bold360-le
Videos - 5 Parimat Reaalajas Vestluse Tarkvara Vaikeettevotetele

5 parimat reaalajas vestluse tarkvara väikeettevõtetele

Videos - 5 Parimat Reaalajas Vestluse Tarkvara Vaikeettevotetele

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent pakub mitmeid suhtlusviise, sealhulgas vestlus, kõned, video-kõned ja sotsiaalmeedia. Ettevõte pakub tuge mitmes keeles, sealhulgas Eesti keeles. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust.

Kas sooviksite omale LiveAgenti tasuta kontot? Registreeruge kohe, see on imelihtne ja seadistamine võtab vaid mõne minuti.

Create FREE account

LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, nagu Iseteeninduse tarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ja kaebuste haldamise süsteem. Ettevõtted saavad taotleda demo seanssi, et saada üks-ühele koolitust selle tarkvara kasutamisest. LiveAgent pakub ka mitmeid kanaleid klienditeeninduseks, nagu reaalajavestlus ja e-posti haldussüsteem. Lisaks pakub see sotsiaalmeedia teenust ja oma värskendus- ning sooduspakkumiste uudiskirja tellimist. Küpsiste kasutamise eest peab klient nõusoleku andma. LiveAgenti kontot saab registreerida ning kasutamist alustada koheselt pärast paigaldamist.

LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Freshdesk. Kõik teie piletid, agendid ja tagasiside Freshdesk'ist viiakse automaatselt üle LiveAgent'isse.

Lahkute Freshdesk'ist?

LiveAgent on kohandatav tarkvara, mis parandab ettevõtete reageerimisaega ja kliendikogemust. Pakutakse mitmesuguseid tarkvaralahendusi, sh klienditeenindus ja VoIP telefonisüsteemid. E-kirja mallid aitavad parandada klienditeenindust. Võimalik üle minna Freshdesk-ist. LiveAgent on populaarne klienditeeninduse tarkvara koos mitmete suhtluskanalitega. Saadaval on ka migratsiooniplugina Freshdesk-ist. Töötavad koos ettevõtetega nagu Huawei, BMW ja Oxford’i Ülikool.

Soovite oma üle viia enda andmed Lucep'ist teisse lahendusse? Tutvuge LiveAgent'iga ja pakutavate hüvedega. Alustage tasuta prooviperioodi juba täna.

Soovite üle minna Lucep'ist LiveAgent'isse?

Isotones are discussed in the pharmaceutical industry, along with questions about the future of civilization. LiveAgent offers various plans for customer support, including integration with social media platforms and automation features. Upgrade your customer service today!

Soovite kolida Dashly`st teise tarkvarasse? Vaadake LiveAgent`i, võrrelge ja migreeruge juba täna.

Kolite Dashly`st LiveAgent`i?

"LiveAgent pakub erinevaid plaane ja suurepäraseid funktsioone, nagu klienditoe tarkvara, suhtluskanalid ja integratsioonid erinevate platvormidega."

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x