Lugematult viise täienemiseks
ühe tööriistaga

Vähendage LiveAgenti abil piletikoormust.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
helpdesk software animation
Use case scenarios

Ülekoormatud? Vähendage LiveAgentiga piletikoormust!

Kas kulutate liiga palju aega klientide soovidega tegelemisele, selle asemel, et muude oluliste asjadega tegeleda? Te pole üksi!

Piletikoormuse vähendamine on keeruline ülesanne, kuid õigete tööriistade abil saate kaose korrapärastada, määrata kohustused ja olla kursis kõigi sissetulevate klientide soovidega.

 • GetApp leaders 2021
 • SourceForge leader fall 2021
 • Best help desk software
Ultimate omni-channel help desk software experience

Klienditoe tarkvara tõttab appi

Klienditoe tarkvara suudab vähendada piletite mahtu läbi täiustatud funktsioonide, nagu:

Knowledge base Teadmusbaas

Klienditoe tarkvara tõttab appi Sotsiaalmeedia pluginad

Klienditoe tarkvara tõttab appi Kohalik reaalajas vestlus

Call center Sisseehitatud kõnekeskus

Miks on oluline vähendada piletite mahtu?

Increase productivity

Suurendab produktiivsust

Kui Teie piletikoormus väheneb, saavad Teie tugiagendid keskenduda keerukamatele ülesannetele. Nende töövoog on tõhusam ja nad on produktiivsemad.

Decrease load times

Vähendage ootamise aegu

Kui piletikoormus väheneb, saavad Teie agendid sissetulevatele päringutele vastata palju kiiremini. Selle tulemusel saavad nad vastata rohkematele piletitele kui varem.

Prevent burnouts

Ennetab läbipõlemist

Kui agendid tegelevad lõputu sissetulevate päringute tsükliga, kus tunneli lõpus pole valgust, põlevad nad kindlasti läbi.

Ready to switch to LiveAgent

Suurendab rahulolu

Kliendid on kannatamatud ja soovivad oma küsimustele võimalikult kiireid vastuseid. Kui piletite lahendamise ajad vähenevad, suureneb klientide rahulolu.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikust populaarsetest kasutajatoe lahendustest.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Kuidas LiveAgentiga vähendada piletikoormust

E-posti piletisüsteem

LiveAgenti tugev piletisüsteem edastab kõik päringud e-postist, reaalajas vestlusest, sotsiaalmeediast, Teie kõnekeskusest ja teadmistebaasist ühte universaalsesse postkasti, millele pääsevad juurde kõik agendid korraga.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo
Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Reaalajas vestlus

Vähendage piletikoormust LiveAgenti täiustatud reaalajas vestluse tarkvara abil. Andke oma klientidele ja veebisaidi külastajatele võimalus reaalajas vesteldes oma küsimustele vastuseid saada.

Hääl- ja videokõned

Looge virtuaalne kõnekeskus osana oma mitmekanalilisest kasutajatoe lahendusest. LiveAgent koondab Teie veebisaidilt või lauatelefonilt tehtud kõned ühte kohta. Ehitage keerukaid IVR-puid kõnede asjakohaseks marsruutimiseks ja piletikoormuse vähendamiseks.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent

Sotsiaalmeedia kanalid

Integreerige oma sotsiaalmeedia profiilid LiveAgentiga ja vastake Facebooki ja Instagrami kommentaaridele, Facebook Messengeri privaatsõnumitele või säutsudele ja ettevõtte minimistele otse oma LiveAgenti juhtpaneelilt.

Web icon

Automatiseerimine

Aja säästmiseks ja tõhusamaks muutmiseks kasutage täiustatud automaatikafunktsioone, näiteks konserveeritud vastuseid või automaatikareegleid. Kui parandate oma agendi tootlikkust, paranevad ka piletite lahendamise ajad ja piletikoormus väheneb.

Automatiseerimine

Mängustamine

LiveAgenti mängimisfunktsioon soodustab tervislikku konkurentsi agentide vahel ja parandab omakorda tootlikkust. Kui Teie agendid võistlevad tasemete, märkide ja preemiate pärast, vähenevad piletikoormused oluliselt. Ja see ei tundu tööülesandena!

Mängustamine

Andmete analüüs

Vähendage piletikoormust, analüüsides, millised kanalid genereerivad kõige rohkem pileteid. Vajadusel määrake täiendavateks osakondadeks täiendavaid agente. LiveAgent annab Teile täieliku ülevaate Teie klienditeeninduse pingutustest, et saaksite ületada lõhe ootuste ja tegelikkuse vahel.

Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “See on nii funktsiooniderikas, et alistas minu 5-aastase zendesk`i tellimuse. Seega ma lülitusin ümber.  Minu, kui väikeettevõtte omaniku jaoks väga hea väärtus.” Albert

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  Esmalt proovisin Zendesk`i, kuid pärast tundidepikkust konfiguratsiooni ja hinnamudeli mõistmist sain aru, et see pole minu jaoks. Selle asemel hakkasin kasutama LiveAgent`i ja ma pean ütlema, et seni olen ma väga rahul. Süsteem sai täpselt piisavalt konfigureeritud nii nagu ma soovisin ja ma pole seni veel leidnud midagi, mille tegemine oleks võimatu. Tugi ise on samuti suurepärane ja vastab tavaliselt küsimustele paari minutiga.” Erik

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Kolisime LiveAgent`i ZenDesk`ist… ja ei läheks enam tagasi… See on suurepäraselt taskukohase hinnaga ja alati abivalmis kasutajatoe meeskonnaga, kes on abi saamiseks saadaval 24/7. Teiseks, arenenud tasemega automatiseerimine, mis on otseses mõttes asendanud meie vajaduse Zapier`i järele, sest LiveAgent`is on saadaval piisavas koguses integratsioone. Lisaks annavad nad teile palju teise nimega e-maile, mida saab väga lihtsalt ühildada.” Aaron

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Meil ja meie klientidel olid pidevalt ZenDesk`iga probleemid, kuid pärast erinevate võimalustega tutvumist valisime kasutajate arvustuste ja hinna põhjal LiveAgent`i.” Adam

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Kasutasin ZenDesk`i aastaid ja olin väsinud neist “sedelitüüpi” e-mailidest ja sellest, et ma ei saa oma e-mailidele faile lisada, ainult linke saata. Mis mulle LiveAgent`is meeldib: see saadab e-maile (mitte sedeleid), ma saan lisada faile, organiseerida e-mailide voogu kergemini, kui ZenDesk`is, saan vestleda ja hallata e-maile samas aknas. LiveAgent toetab oma e-mailides tabeleid ja neil on suurepärane tugimeeskond.” Vlad

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Lülitusime sellele süsteemile pärast palju aastaid ZenDesk`i kasutamist. Funktsionaalsus on super: kontaktvormid, live vestlus, andmebaasid, integratsioon sotsiaalvõrgustikega – kõik ühes teenus ja kõik need moodulid on hästi läbimõeldud ja suhtevad üksteisega kompetentselt. Mulle meeldis, et teenus töötab stabiilselt isegi mobiilsetel platvormidel (pärast ZenDesk`i on see meie jaoks suur pluss).” Olga

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Proovisin erinevaid lahendusi kaasaarvatud Zendesk, Freshdesk ja muu. Seejärel leidsin LiveAgent`i. Suurepärane tööriist, hea väärtus raha eest, kergesti kasutatav, suurepärane tugi ja abi, mida rakendada. Nüüd pärast mitut aastat kasutamist on see endiselt parim kasutajatoe tööriista valik, mida me oleksime saanud teha.” Michal

 • Põhjused miks ettevõtted kolivad üle LiveAgenti

  “Olen kasutanud paljusid kasutajatoe süsteeme nagu LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com, jne. LiveAgent on neid ületanud igal moel, hinna, funktsioonide, klienditoe ja mobiilsete funktsioonidega.” Harrison

Mis teeb LiveAgentist õige tööriista piletikoormuse vähendamiseks?

Most reviewed and number 1

Enim arvustatud ja esikohaga pärjatud

LiveAgent on 2019. ja 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Preferred by 21k businesses

Eelistatud üle 30 000 ettevõtte poolt

Üle 30 000 ettevõtte erinevates tööstusharudes on valinud LiveAgent oma klienditoe vajaduste rahuldamiseks.

Packed with features

Tulvil üle 180 funktsiooniga

Üle 180 funktsiooni, 40 integratsiooni ja lõputute kohandamisvõimalustega, adapteerub tööriist hõlpsalt Teie ettevõtte vajadustega.

Cloud based and secure help desk

Pilvepõhine ja turvaline

Täielikult pilvepõhine, turvaline, lihtne seadistada ja kasutada. Alustage LiveAgenti kasutamist minutitega.

Läbipaistev ja taskukohane hinnakujundus

Hankige meie professionaalne kasutajatoe lahendus kindla igakuise hinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 14-päevaseks tasuta prooviperioodiks, et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele.

Milleks oodata? Alustage piletikoormuse vähendamist juba täna!

14 päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju vuud
$15 kuu

Pilet

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • Piiramatult e-posti aadresse
 • Täiustatud aruandlus
 • Kliendiportaal + foorum
$29 kuu

Ticket+chat

 • Kõik Pileti paketist, pluss:
 • Piiramatult vestlusnuppe
 • Tagasiside haldamine
 • Reaalajas külastajate jälgija
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 vestlusnupp
 • 1 telefoninumber
 • 1 e-posti aadress

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Kuidas vähendada piletikoormust?

LiveAgent on võimas kasutajatoe tarkvara, mis aitab Teil ühelt liideselt tõhusalt ja efektiivselt käsitleda klientide taotlusi mitmelt kanalilt. Lisaks võimaldab see klientide päringuid vastavalt Teie eelistustele jaotada. Seega saate vajadusel määrata konkreetsetele osakondadele rohkem agente.

Milliseid ärilisi eeliseid pakub LiveAgent peale piletikoormuse vähenemise?

LiveAgenti ärilised eelised hõlmavad lisaks piletikoormuse vähenemisele suuremat klientide rahulolu, klientide hoidmist, klientide lojaalsust ja vähendatud klientide kadumise määra.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo