Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent parandab teie telekommunikatsiooniäri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara turundusvaldkonnale

Ärge kartke, kui võimalus helistab! Vastake sellele LiveAgentiga – enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele aastal 2019.

Parandage oma turundustegevust LiveAgenti abil

Hakake mitmekanaliliseks

Andke oma klientidele vabadus Teiega ühendust võtta mis tahes meelepärasel kanalil– olgu see siis reaalajas vestlus, e-post, telefon või sotsiaalmeedia.

Suurendage konversioone

Suurendage oma konversioone 26%, kasutades veebisaidi külastajate jälgimist, reaalajas vestlust ja ennetavaid vestluskutseid.

Looge mälestusväärne kliendikogemus

Näidake oma klientidele, et hoolite, pakkudes isikupärastatud, asjatundlikku ja kiiret tuge.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Pöörake võõrad klientideks

Kasutage selle hämmastava turunduskampaaniaga loodud hoogu ning muutke võõrad ja külastajad tulevasteks müügivihjeteks & klientideks. Kasutage klienditoe tarkvara potentsiaali – eriti reaalajas vestlust ja teadmistebaasi, et anda neile ruumi küsimuste esitamiseks ja vastuste saamiseks.

woman having a question-illustration
digital marketing-illustration

Parandage oma konversioone

Reaalajas vestluse paigutamine oma veebisaidile võib osutuda Teie ettevõtte jaoks üheks mängumuutjaks. Inimühenduse pakkumine võib suurendada Teie konversioonimäärasid, luua suuremat püsiklientide baasi, kasvatada oma äri ja suurendada ka tulusid.

Andke klientidele vabadus valida

Müügivihjete turgutamine ja brändi propageerimine peaksid Teie turundusosakonnas otsustavat rolli mängima. Olemasolevate klientide eest hoolitsemine on palju lihtsam kui uute klientide kogumine. Andke oma klientidele erinevad võimalused Teiega ühendust võtta ja unustage tavalised vanaaegsed e-kirjad. Võtke nendega ühendust turundusjuhtidele mõeldud LiveAgenti kaudu.

digital marketing customer profiles-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks turundusagentuuril olema kasutajatoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara olemasolu on turundusagentuurile suurepärane, kuna see aitab Teil koguda teavet oma klientide vajaduste kohta, mis omakorda aitab Teil pakkuda suurepärast klienditeenindust.

Miks peaks teie turundusagentuur valima kasutajatoe tarkvaraks LiveAgenti?

LiveAgent on täiustatud, taskukohane ja rikkalike funktsioonidega kasutajatoe tarkvara, mis võimaldab Teil pakkuda tõhusamat tuge, kuna see on mõeldud mitut liiki juhtumite haldamiseks ühes liideses. Samuti automatiseerib see paljusid ülesandeid, nii et Teie agentidel on probleemide lahendamiseks rohkem aega.

Kuidas saab Teie turundusagentuur LiveAgentist kasu saada?

Klienditoe tarkvara võib Teie ettevõttele pakkuda mitmeid eeliseid, mis aitavad Teie ettevõttel tõhusamalt toimida. Näiteks võib õige kasutajatoe tarkvara suurendada Teie ettevõtte kliendirahulolu, muuta Teie klienditoe tõhusamaks ja suurendada Teie agentide tootlikkust.

Related Articles to Turundus Telekommunikatsioon
LiveAgent on 2020 aastal hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks väikeettevõtetele. Hankige tasuta prooviperiood ja kasvatage oma ettevõtet koheselt!

Klienditoe tarkvara väikeettevõttele

LiveAgent pakub isikupärastatud müügi-, liitumis- ja tugiteenuseid, mis aitavad suurendada kliendilojaalsust. Ettevõtted saavad vähendada kulusid ja parandada kliendirahulolu, kasutades LiveAgenti mitmekanalilist lähenemisviisi ja uusimaid funktsioone, ilma et peaksid maksma rohkem.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Investeerimine klienditoe tarkvarasse säästab kulusid ja suurendab tootlikkust. LiveAgent on võimas ja lihtsalt kasutatav klienditoe tarkvara koos paljude eelistega, näiteks suurem tulu, klientide rahulolu ja parem töövoog. Edukaks veebiettevõtteks saamiseks on oluline pakkuda kvaliteetset tuge, mis on lihtne, taskukohane ja ühildub peaaegu igat tüüpi veebisaidiga.

Kui otsite tasuta teadmusbaasi, saab LiveAgent seda Teile tasuta pakkuda. Heitke pilk meie klienditoele ja uurige rohkem.

Otsite tasuta teadmusbaasi tarkvara?

LiveAgenti teadmusbaasi lahendus võimaldab klientidele lihtsat teadmiste leidmist ja selleks tuleb luua kategooriad ning täita need artiklitega, mida on võimalik kohandada ja kujundada. Lisaks on võimalik artiklitele lisada faile, mis vähendab tarbetuid kliendipäringuid ja parandab üldist kliendisuhtlust. LiveAgenti teadmusbaasi lahendus on võimas ja iseteenindusvõimalus.

LiveAgent on leidnud kasutust paljudes tööstusharudes. Raamatupidamine ja juriidika on üks neist. Proovige LiveAgenti juba täna ja vaadake selle eeliseid.

Klienditoe tarkvara raamatupidamisele ja juriidikale

LiveAgent pakub võimalust korraldada projekte ja suhelda klientidega reaalajas, aidates seeläbi optimeerida kulusid. Lisaks saavad klienditoe esindajad kasutada reaalajas vestlusfunktsiooni, et tegeleda korraga mitme kliendiga. LiveAgenti kasutamine võimaldab mitte raisata aega suhtlemisele, vaid keskenduda arvete esitamisele.

Suurepärane klienditeenindus algab konkreetse klienditoe tarkvara võrdlusest. Proovige LiveAgenti 14-päevase tasuta prooviperioodiga. Looge suhteid, suurendage müüki.

Võrdlete klienditoe tarkvara alternatiive?

LiveAgent on soovitatav klienditoe tarkvara parimate funktsioonide ja 24/7 klienditeeninduse tõttu. Tasuta prooviperioodi osana ei vaja see krediitkaarti ja saate selle käivitada mõne minutiga. LiveAgent põhineb nimekirjal klienditoe tarkvara kohustuslikest osadest, nagu e-posti piletimüük, reaalajas vestlused ja kõnekeskused, ning see sobitub hästi erinevate töövoogudega.

Kasvatage oma soolo- ja vabakutselist äri LiveAgentiga, mis on 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud kasutajatoe tarkvara KVE-de jaoks. Olge oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Abiteenistuse tarkvara üksikettevõtjatele

LiveAgent turundustarkvara pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas kaebuste haldamist, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ja iseteenindust. Lisaks pakuvad nad ka integreerimist ja VoIP telefonisüsteeme. LiveAgent pakub tasuta katseperioodi ning neil on ka klienditugi ja partnerprogramm. Quality Unit, LLC pakub LiveAgent-tarkvara ja täidab GDPR-iga seotud nõudeid. Konto loomine on lihtne ja sisselogimistunnused saadetakse kohe pärast konto loomist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo