Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent parandab teie telekommunikatsiooniäri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara turundusvaldkonnale

Ärge kartke, kui võimalus helistab! Vastake sellele LiveAgentiga – enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele aastal 2019.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Parandage oma turundustegevust LiveAgenti abil

Hakake mitmekanaliliseks

Andke oma klientidele vabadus Teiega ühendust võtta mis tahes meelepärasel kanalil– olgu see siis reaalajas vestlus, e-post, telefon või sotsiaalmeedia.

Suurendage konversioone

Suurendage oma konversioone 26%, kasutades veebisaidi külastajate jälgimist, reaalajas vestlust ja ennetavaid vestluskutseid.

Looge mälestusväärne kliendikogemus

Näidake oma klientidele, et hoolite, pakkudes isikupärastatud, asjatundlikku ja kiiret tuge.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Pöörake võõrad klientideks

Kasutage selle hämmastava turunduskampaaniaga loodud hoogu ning muutke võõrad ja külastajad tulevasteks müügivihjeteks & klientideks. Kasutage klienditoe tarkvara potentsiaali – eriti reaalajas vestlust ja teadmistebaasi, et anda neile ruumi küsimuste esitamiseks ja vastuste saamiseks.

woman having a question-illustration
digital marketing-illustration

Parandage oma konversioone

Reaalajas vestluse paigutamine oma veebisaidile võib osutuda Teie ettevõtte jaoks üheks mängumuutjaks. Inimühenduse pakkumine võib suurendada Teie konversioonimäärasid, luua suuremat püsiklientide baasi, kasvatada oma äri ja suurendada ka tulusid.

Andke klientidele vabadus valida

Müügivihjete turgutamine ja brändi propageerimine peaksid Teie turundusosakonnas otsustavat rolli mängima. Olemasolevate klientide eest hoolitsemine on palju lihtsam kui uute klientide kogumine. Andke oma klientidele erinevad võimalused Teiega ühendust võtta ja unustage tavalised vanaaegsed e-kirjad. Võtke nendega ühendust turundusjuhtidele mõeldud LiveAgenti kaudu.

digital marketing customer profiles-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Turundus & Telekommunikatsioon
LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Groove, mis teostatakse täielikult meie tehnilise toe meeskonna poolt. Kandke juba täna üle kõik andmed Groove'st ja pakkuge paremat kliendituge.

Tahate andmed Groove'st üle kanda?

LiveAgent pakub mitmekülgset klienditoe tarkvara, sealhulgas VoIP telefonisüsteeme, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteeme. Pakutakse erinevaid tasusid ja tasuta prooviversiooni.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent pakub mitmeid suhtlusviise, sealhulgas vestlus, kõned, video-kõned ja sotsiaalmeedia. Ettevõte pakub tuge mitmes keeles, sealhulgas Eesti keeles. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust.

LiveAgent on klienditoe lahendus, mis ühendab mitu platvormi ühte liidesesse. Tulge CallPage'ilt üle LiveAgenti ja hakake ärilist kasu saama.

Kolite CallPAge'ist LiveAgenti?

Partnerluse võimalused, kliendiarvustused ja LiveAgenti hinnaplaanid. Liitu LiveAgentiga ja saa maailmatasemel klienditoe tarkvaraga. Migreeri andmed CallPage'ist lihtsalt ja kiiresti.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Soovite kolida Channeks`ist teise kasutajatoe tarkvarasse? Kaaluge oma järgmise kasutajatoe tarkvarana LiveAgenti. Migreerige oma andmed nüüd.

Kolite Channels`ist Liveagenti?

LiveAgent on mitmekülgne kasutajatoe tarkvara, mis pakub silmapaistvat klienditeenindust, 24/7 tuge, kasulikke tööriistu ja üle 40 integratsiooni. LiveAgenti on kasutanud ettevõtted nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool. Tasuta prooviperiood saadaval.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x