Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Reaalajas vestlus reisi- ja majutusettevõtete jaoks

Impress your customers and increase their satisfaction.

 • ✓ Pole seadistamise tasu   
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Isegi majandusliku või poliitilise kriisi ajal on reisitööstus alati taastunud ja jätkanud reisijate ligimeelitamist. Reisitööstus on kui ühe kõige kasumlikuma tööstusharu tippu jõudnud selle rõhuasetuse tõttu tehnoloogilistele uuendustele. 

Reisimine mistahes sihtkohta on kättesaadavam ja taskukohasem kui kunagi varem. Sotsiaalmeedia abil saavad inimesed luua sidemeid ükskõik kellega üle maailma, mis sageli ajendab neid kotti pakkima ja maailma avastamiseks reisile minema.

Ärimaailm kasutab reisimist, et laieneda ja sõlmida tehinguid välismaal. Kuid kõikidel reisijatel on ühine soov vaba aja veetmise võimaluste ja mugavuse järele, kui nad otsustavad oma järgmise sihtkoha üle või broneerivad hotelli. 

Reaalajas vestlus muudab selle võimalikuks ja rohkemgi.

Olete paelutud? Alustame.

Mis on reaalajas vestlus?

Reaalajas vestlus on lihtne kasutamisel, kuid väärtuslik suhtlusvahend kliendi ja klienditeenindaja vaheliseks kiirsõnumite saatmiseks – täielikult brauseripõhine ja mõeldud klientide küsimuste tõhusaks vastamiseks reaalajas.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew&t=1s

Kuidas eristub reaalajas vestlus telefoni ja e-posti teel pakutavast toest?

Reaalajas vestlusel on märkimisväärsed eelised telefoni- ja e-posti toe ees. 

 • Vähendatud ooteaeg
 • Vestlus reaalajas
 • Täielikult kohandatav brändi kuvandi peegeldamiseks
 • Kasutajasõbralik
 • Tasukohane
 • Brauseripõhine
 • Vajab väikest pingutust kliendi poolt

Kuigi telefoni ja e-posti kaudu pakutav tugi on endiselt laialdaselt kasutusel, räägib statistika enda eest. Rohkem kui 60% kasutajatest eelistavad päringutele vastuse saamiseks traditsiooniliste kanalite asemel kasutada vestlust (chati), mida ei põhjusta ainult Y-generatsioon. 45% 55-aastastest või vanematest inimestest on kinnitanud, et nad on vähemalt korra kasutanud reaalajas vestlust veebisaidil.

Kas reaalajas vestlus on kasulik resibüroodele?

Turism on suur ja dünaamiline valdkond. Iga aasta reisivad maailmas ringi miljonid inimesed, mõned neist korduvalt. Igaüks neist potentsiaalsetest või sagedastest reisijatest väärib mugavat ja kasutajasõbralikku veebipõhist abi, mida reisibüroo suudab pakkuda.

Reaalajas vestlus on loodud just selleks otstarbeks.  

Varem oli nii klientide kui ka reisibüroode jaoks broneeringu tegemine pikk protsess ja enamasti oli selleks vaja külastada reisibürood. Veebipõhiste otsingumootorite populaarsus muutis seda.

Turism on muutunud üheks kõige kiiremini arenevaks tehnoloogiavalkonnaks, millel on selgelt määratletud digitaalstrateegia. Selleks, et kasutada täielikult ära võimalusi kaasaegsete reisijate kliendisoovide rahuldamiseks, on reaalajas vestlus turismis ideaalne suhtlusvahend nii klientide kui ka reisibüroode jaoks.

Kuidas peaksid reisibürood reaalaajavestlust kasutama?

On vaieldamatu, et reaalajas vestlusel on märkimisväärne mõju kliendi otsuste tegemisele. Kuid uue potentsiaalse kliendi otsus osta näiteks teie reisibüroost pakettreisipakkumine sõltub teie reisibüroode oskustest ja professionaalsest lähenemisest.

Inimestel on iga reisi alustamiseks mingisugune motivatsioon. Olgu see isiklik või tööalane, valivad kliendid reisi-või transpordiettevõtte selle põhjal, kuidas see vastab nende ootustele.

Reaalajas vestlus ei ole mõeldud ainult esmakordsetele, vaid ka hooajalistele, staažikatele reisijatele. Kui varem ei ole seda tehtud, siis nüüd annab reaalajas vestluse rakendamine võimaluse kliendi silmis näha teie ettevõtet teisest valgusest ja seeläbi kutsuda esile veelgi suuremat kaasatust.

Reisibüroode jaoks on reaalajas vestlus võimas vahend klienditoe pakkumiseks, promoks ja veebilehe külastajate muutmiseks reaalseteks tulutoovateks klientideks. Järgides õigeid reaalajas vestluse etiketi reegleid, saavad agendid pakkuda enda püsiklientidele potentsiaalsetele inimestevahelist suhtlemist ning meeldivaid kogemusi.

The key is to set realistic expectations, and then not to just meet them, but to exceed them – preferably in unexpected and helpful ways.

Richard Branson – Founder of the Virgin group


Reaalajas vestlus sisaldab hulganisti funktsioone, mis aitavad agentidel pakkuda unustamatut reisikogemust.

Iga vestlus muudetakse piletiteks ja salvestatakse universaalsesse, jagatud postkasti. Juurdepääsuõigusega agent saab sealt otsida klientide profiile ja suhtlusajalugu.

LiveAgent-universaalne-postkast
Näide universaalsest postkastist (kliki suurendamiseks)

Mitmesugused, ettevalmistatud kujundused vestlusnuppude ja vestlusakende galeriis või võimalus luua täiesti uus vidina disain.

Vestlusnuppude galerii
Näide vestlusnupu galeriist (kliki suurendamiseks)

Pop-up sõnumis, mis võivad suurendada investeeringute tootlust (ROI). Agendid saavad luua ühe või mitu kutset ja juhendada potentsiaalseid kliente läbi ostuprotsessi.

Vestluskutsete galerii reaalajas vestluse tarkvaras - LiveAgent
Näide vestluskutsest (kliki suurendamiseks)

Reaalajas vestluse külastajate URL-i jälgimise abil saab ajastatud kutsetega pakkuda ka soodsaid reisipakette, reisipakkumisi või muid isikupärastatuid reisisoovitusi. Proaktviivsete vestluskutsete funktsioon on aktiivne ainult siis, kui vestlustega tegelemiseks on piisavalt vabu agente.

Online piletite ajaloo funktsioon klienditeeninduse tarkvaras - LiveAgent
Näide URL-funktsioonist (kliki suurendamiseks)

Valikuline, kuid kasulik funktsioon agentidele, kes soovivad olla klientidest üks samm ees. Selle funktsiooniga saab agent jälgida, mida klient vestlusaknasse kirjutab ja enda vastust ette valmistada juba enne, kui klient vajutab nuppu “Saada.”

Sisestatava teksti reaalajavaade
Näide sisestatava teksti reaalajavaatest (kliki suurendamiseks)

Ettemääratud vastused lihtsustavad töövoogu, kasutades eelnevalt ettevalmistatud lühikesi tekstivastuseid ja säilitades neid edaspidiseks kasutamiseks.

Ettemääratud vastused
Näide ettemääratud vastustest

Vestlusprotokolli tüüp, kuhu salvestatakse eelmise vestluse üksikasjad.

Vestlusajaloo funktsioon LiveAgent'is
Näide vestlusajaloost (kliki suurendamiseks)

Kiire ja täpse suhtluse tagamiseks saavad agendid või vestluse administraatorid valida kolme ettemääratud suunamise vahel:

 • Juhuslik määramine
 • Helista kõigile
 • Maksimaalne koormus
Vestluste jaotamine
Näide vestluste jaotamisest (kliki suurendamiseks)

Ootejärjekorra maksimaalset pikkust saab seadistada vestlusnupu seadetes. Funktsioon võimaldab klienti ooteaja lühendamiseks peita vidin automaatselt veebisaidilt, kui jõutakse ootejärjekorra piirini.

Maksimaalne ootejärjekord
Näide maksimaalsest ootejärjekorrast (kliki suurendamiseks)

Nagu ka välise suhtluse puhul klientidega, annab reaalajas vestlus agentidele võimaluse saata üksteisele kiirsõnumeid. Ettevõttesisesed vestlused on nähtavad ainult sõnumite saatjale ja vastuvõtjale.

Ettevõttesisene vestlus
Näide ettevõttesisesest vestlusest (kliki suurendamiseks)

Silte saab lisada kas käsitsi või automaatselt konkreetsetele sõnadele või lausetele, luues seeläbi igale agendile kohandatud töövoo.

Sildid-funktsioon-LiveAgent
Näide siltidest (kliki suurendamiseks)

Võimaldab saada klientide sisendit ja tagasisidet agentide töö tõhususest või annab võimaluse vestluse üldise rahulolu hindamiseks.

Agendi hindamine
Näide agendi hindamisest (kliki suurendamiseks)

Eelised erinevat tüüpi reisibüroodele

Reaalajas vestlus on üks osa LiveAgent’i mitmekanalilisest kasutajatoe tarkvarast ja lisab seega täiendavaid funktsioone, mis annavad erinevatele reisibüroodele eeliseid.

 • Ärireisidele suunatud büroo

Oletame, et ettevõttel on enda reisivate töötajate jaoks ette nähtud kindel komplekt reisipoliitikat, näiteks lennupiletid, lennufirmad, hotellid, autod. LiveAgent’i sisseehitatud CRM-süsteem saab salvestada kõiki neid nõudeid, mis on kättesaadavad kõigile, kellel on juurdepääs.

 • Vabaajareisidele sunatud büroo

Agent saab vestluse kaudu lisada ja saata dokumente (näiteks viisanõudeid) klientidele, kes reisivad vabal ajal uude riiki.

Kui klient soovib kontakteeruda agentuuriga väljaspool tööaega, saab ta täita kontaktvormi, mis määratakse kas konkreetsele agendile või meeskonnale siis, kui ta on tagasi online’s. Vestlusnuppu saab kohandada ka erinevate turgude keeltele.

 • Veebipõhine reisibüroo

Kõik on sarnane teiste büroode funktsioonidele, kuid erinev on automatiseerimise määr. Tänu veebipõhisele automatiseerimisele saavad bürood reaalajas vestlusest kasu, kasutades erinevaid automatiseeritud funktsioone, näiteks reegleid, mis võimaldavad määrata vestlusi asjakohastele osakondadele.

Travel and Accommodation Industry Solution

Learn how multi-channel help desk software benefits Travel and Accommodation industry

Try LiveAgent

Kuidas paigaldada reaalajas vestlust teie veebilehele?

Reaalajas vestluse nupu paigaldamine ei saa olla veel lihtsam. Ainsaks asjaks on kopeerida ja kleepida lühike HTML-kood LiveAgent’i kontolt oma veebisaidile ja juba ongi see live’is. Mingit lisatarkvara ei ole vaja alla laadida, kuid integratsioon kolmanda osapoole tarkvaraga või rakendusega on toetatud.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew

Millised on reaalajas vestluse turvafunktsioonid?

Andmekaitse, kontode turvalisus ja eraelu puutumatuse küsimused on olulised teemad kõigi jaoks, kes haldavad ja tegelevad oma äritegevusega internetis. LiveAgent ei erine nendest. Siin on mõned peamised turvafunktsioonid.

Teadmusbaas

Kui soovite rohkem teada saada, külastage meie teadmusbaasi lisateabe saamiseks.

Enhance the travel experience for your customers

Start a free-14 day trial, no credit card required

Try LiveAgent

FAQ

What is live chat?

Live chat is a browser-based communication tool for instant messaging between the client and the customer service representative in real-time.

How is live chat different from phone and email support?

Live chat offers features and improvements for a more streamlined customer experience than phone or email - Real-time conversation, Fully customizable, User-friendly, Cost-effective, Browser-based, Lowest required customer effort.

Is live chat useful to travel agencies?

Live chat is a convenient way for travelers to have their travel inquiries administered instantly and effortlessly.

How should travel agents use live chat?

Travel agents can utilize several different features for an enhanced user experience: Universal inbox, Customizable chat button, Proactive chat invitations, Real-time typing view, Canned responses, Chat overview, Chat history, Chat distribution, Internal chat, tags and Post chat survey

Benefits for different types of travel agencies

Built-in CRM, contact forms, multilingual options, or rules are some of the beneficial features available to any travel agency

How to integrate live chat to your website?

Fully supported native integration. Quick copy and paste of an HTML code, and you can chat immediately.

What are live chat's security features?

Core security features are BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo