Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie e-spordi ettevõtet.

 • ✓ Pole seadistamise tasu
 • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne CX, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase reageerimise määra piletite automaatse marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmistebaasiga klienditoe piletite sissevoolu mahtu.

Industry background

Klienditoe tarkvara mängimise ja e-spordi jaoks

Tarbijate nõudlusest, tehnoloogiauuendustest ja uutest levitamisstrateegiatest lähtuvalt kasvavad mängude ja e-spordi turud kiiresti. Nad on muutumas nišitööstusest peamiseks meelelahutusvormiks kogu maailmas. 

LiveAgenti kasutajatoe tarkvara abil saavad peamised eGamingu ja e-sporditööstuse mängijad, sealhulgas mänguarendajad ja -kirjastajad, voogesitusettevõtted, meeskonnaomanikud ja mõjutajad tõsta oma klienditoe taset, parandada mängijate kogukondade kogemusi, parandada kasutajate suhtlust ja saavutada konkurentsieelis.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
video game controller headphones boy and girl

Mis on eGaming ja e-sport?

eGaming ja e-sport on tavaliselt määratletud väga sarnasel viisil ja need kaks mõistet kattuvad sageli. E-sport (tuntud ka kui elektrooniline sport, eSport või võistlusmängud) on professionaalsete mängijate vahel korraldatud mitme mängijaga videomängude võistlused, samas kui eGaming (elektrooniline mäng või eGaming) toimub väljaspool ametlikult lubatud võistlusi ja teenib puhtalt meelelahutust.

Milleeniumi põlvkonna jõul töötav e-spordi- ja e-mängutööstus on viimastel aastatel tohutult kasvanud.Global Esports Marketi aruande kohaselt kasvavad globaalse e-spordi tulud 1,1 miljardi dollarini, samal ajal kui kogu e-spordi publik kasvab 495 millioni inimeseni. The Esports Ecosystemi aruanne paljastas et globaalne e-spordi turg ületab kõigi eelduste kohaselt 1,5 miljardi dollari piiri aastaks 2023.

Kuidas saavad e-spordi ettevõtted kasu klienditoe tarkvarast?

Parandage oma kliendituge

Jälgige oma veebisaidi külastajate käitumist ja võtke nendega ennetavalt ühendust. Vastake võimalikele küsimustele ja hankige uusi pakkumisi.

Vähendage piletite mahtu

Vähendage sissetulevate tugipiletite arvu, pakkudes terviklikku iseteenindusportaali, mis on saadaval ööpäevaringselt ja aastaläbi.

Suurendage kaasamist

Kasvatage oma veebikogukonda, luues kogukonnafoorumeid, mis võimaldavad Teie klientidel arutelusid juhtida ja küsimusi esitada.

Pakkuge erakordset teenindust mängimise kogemuse osana

Hallake oma mängijakogukondi pingutuseta ja pakkuge suurepärast kasutajatuge võimsa eGamingu ja e-spordi klienditoe tarkvaralahendusega.

social notifications - illustration

Mitmekanaliline kasutajatugi

Olenemata kanalitest, mida mängijad klienditoega ühendust võtmiseks kasutavad – e-post, kõned, veebivormid, reaalajas vestlus või sotsiaalmeedia, kõik klienditoe päringud kantakse automaatselt piletitele ja salvestatakse turvaliselt universaalsesse postkasti. Kõik piletid on hõlpsasti juurdepääsetavad ühelt juhtpaneelilt, et need oleksid Teie meeskonna poolt lihtsamini käsitletavad.

Universaalse postkasti lisateave

Võimsad piletisüsteemi funktsioonid

Piletite kiire ja tõhusa lahendamise tagamiseks pakub LiveAgent täielikku valikut piletite haldamise funktsioone, sealhulgas arukaid piletite jaotamise võimalusi, töövoo automatiseerimist, konserveeritud sõnumeid ja malle, SLA haldust, meeskonna koostöövahendeid, lihtsat kohustuste haldust, kokkupõrke tuvastust, piletite poolitamist ja ühendamist, sisseehitatud CRM-i koos kliendi statistikaga, aruandlust, analüütikat ja palju muud.

Create Ticket in LiveAgent
quick quality customer service through live chat

Reaalajas vestlus

Käsitlege reaalajas klienditoe päringuid hõlpsalt, võimaldades reaalajas vestlust. Pakkuge mängijatele abi ka liikvel olles, ilma mängukogemust katkestamata. LiveAgenti kohalik reaalajas vestlus – kiireima vestlusvidinaga turul – sisaldab nii tavalisi kui ka ainulaadseid funktsioone, nagu mitu vestluse marsruutimise võimalust, ennetavad vestluskutsed, külastajate jälgimine veebis ja palju muud.

Sotsiaalmeedia integratsioonid

Integreerige oma sotsiaalmeedia lehed hõlpsalt oma kasutajatoega ja hoidke ühendust kasutajatega, kes suhtlevad sotsiaalsete kanalite kaudu. LiveAgent loob sujuvalt ühenduse Facebooki, Twitteri ja Instagramiga. Integratsioonid võimaldavad Teil jälgida ja vastata kõigile oma sotsiaalmeedia sõnumitele, kommentaaridele ja mainimistele kasutajatoe administraatori paneelil, ilma et peaksite kontosid vahetama.

How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent
LiveAgent knowledge base

Teadmusbaas ja KKK-d

Looge põhjalik teadmusbaas koos KKK-dega, et pakkuda kasutajatele võimsaid iseteeninduse ressursse, kust nad leiavad kiiresti ja lihtsalt vastuseid oma küsimustele. LiveAgent pakub peeneid sisu avaldamise tööriistu, mis võimaldavad Teil pingutuseta luua kasulikku sisu ja anda mängijatele võimaluse end aidata, isegi kui teie klienditoe meeskond pole võrgus.

Klientide iseteenindusportaal

Täiustage oma iseteeninduskogemust tervikliku kliendiportaaliga, mis sisaldab kasutajafoorumit, kus mängijad saavad üksteisega suhelda ja üksteist aidata, jagada mängunippe ja trikke ning jagada oma kogemusi. Samuti saate lubada tagasiside ja soovituste kogumise, et saada ülevaadet mängijate arvamustest, eelistustest ja ootustest.

woman behind computer organizing support documentation

Rohkem funktsioone kasutajatoe täiustamiseks ja meeskonna produktiivsena hoidmiseks

Muutke iga klienditoe päring oma meeskonna jaoks lihtsaks töövooks, luues samal ajal kasutajatele isikupärastatud klienditoe kogemuse.

customer filter - illustration

Jagage pileteid automaatselt Teie eelnevalt määratletud reeglite alusel, et kasutajad oleksid alati õigete agentidega ühendatud. Uurige piletite marsruutimise lisateavet

IT ticketing system - Canned responses in LiveAgent

Vastake päringutele kiiremini ja toetage samaaegselt mitut kasutajat koos eelnevalt määratletud vastuste ja mallidega. Lugege valmiskirjutatud vastuste lisateavet

woman designing website

Looge ja kohandage mitme kaubamärgiga klienditoe portaale, millel kõigil on oma ainulaadne disain, seaded ja sisu. Uurige mitmetasemelise teadmusbaasi lisateavet

customer FAQ - illustration

Lubage otsingu vidin, mis genereerib Teie teadmistebaasis automaatselt reaalajas soovitusi seotud sisu kohta. Uurige otsinguvidinate lisateavet

Mobile application - illustration

Installige oma Androidi või iOS-i rakendused, et vastata kasutajate päringutele, kui olete kontorilauast eemal. mobiilirakenduste lisateavet

connected world map

Laske oma kasutajatel ja klienditoe agentidel kasutada oma emakeelt. LiveAgent toetab praegu üle 40 keele. Uurige mitmekeelse toe lisateavet

Mis teeb meie klienditoe tarkvarast õige valiku?

Enim arvustatud ja esimeseks hinnatud

LiveAgent on olnud aastatel 2019 ja 2020 enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele. 

Eelistatud 30 000 ettevõtte poolt

Üle 30 000 ettevõtte erinevates tööstusharudes on valinud LiveAgent oma klienditoe vajaduste rahuldamiseks.

Tulvil üle 180 funktsiooniga

Tänu üle 180 funktsioonile, üle 40 integratsioonile ja lõpututele kohandamistele adapteerub tööriist hõlpsalt Teie ettevõtte vajadustega.

Valige plaan, mis sobib Teie ettevõttele kõige paremini

Mõned peamised e-spordi ja mängude valdkonna mängijad saavad juba kasu LiveAgenti kasutajatoe piletitarkvara kasutamisest. Miks mitte nendega liituda? Valige 4 erineva paketi vahel, kaasaarvatud tasuta versioon, millel on lihtne ja läbipaistev hinnakujundus. Makske kasutamise käigus, ilma fikseeritud lepingute või varjatud tasudeta, alandage või uuendage oma plaani alati, kui seda vajate.

30 päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Related Articles to Klienditoe tarkvara eGamingu ja e-Spordi tööstusele
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x