Reaalajavestlus autotööstuse jaoks

Avaldage oma klientidele muljet ja suurendage nende rahulolu.
 • ✓ Pole seadistamise tasu   
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Päise animatsioon
Klienditoe tarkvara

Autotööstuse tulevik on helge.

Kiire tehnoloogilise arenguga autotootmise valdkonnas keskenduvad automüüjad üha enam klienditeeninduse ja veebipõhise automüügi kaasajastamisele.

Kliendid teostavad enam interneti-uuringuid enne seda, kui nad müügisaali isiklikult kohale lähevad.

Automüüja veebisait ei ole enam ainult pelgalt koht kontaktandmete saamiseks. Nüüd on see täiustatud digitaalne müügisaal koos samasuguste eeliste ja valikutega nagu füüsilises müügisaalis.

Ja just nagu füüsilises müügisaalis, peavad teie potentsiaalseid kliente tervitama ja juhendama vastutulelikud, sõbralikud ja asjatundlikud assistendid.

Niisiis, kuidas saab tõsta veebimüüki, suurendada rahulolevate klientide määra ja vähendada kliendipäringutele vastamise aega?

Lahendus, mida te otsite, on reaalajavestlus.

Olete valmis selle käiku panema?

Mis on reaalajavestlus?

Kogu klienditeekond on muutumas digitaalseks. Nutitelefonide ja teiste nutikate seadmete kasutuselevõtuga, on inimesed igal pool ja igal ajal “saadaval,” seda eriti Y-generatsiooni puhul.

Auto ostmine on emotsionaalne ja isiklik sündmus paljude klientide jaoks. Esimesest autost kuni viimase mudelini võtavad kliendid aega, et kaaluda kõiki võimalusi enne unistuste auto soetamist.

Kaasaegsed kliendid soovivad uue auto ostmisel saada nutikat veebipõhist tuge ja personaalset lähenemist.

Reaalajavestluse tarkvaraga on teil võimalik oluliselt mõjutada kliendi valikut ja otsust.

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Juba varasemalt oli kommunikatsioon kliendiga läbi vestluse üsna tavapärane. Veebipõhise ostlemise ja klientide nõudmiste muutumisega on reaalajavestluse süsteemi üha enam arendatud.

See, mis on olnud ainult üheks võimaluseks ettevõttega suhtlemiseks, on nüüd muutunud ootuspäraseks ja kõige populaarsemaks kommunikatsiooni kanaliks.

Kust alustada?

Vestlus alustamine on lihtne – tuleb lihtsalt klõpsata reaalajavestluse nuppu. Nimetatud ka kui reaalajavestluse vidin, on tegemist veebisaidi alumisse paremasse nurka sisseehitatud väikese mulliga.

Tavaliselt paigaldatakse reaalajavestluse nupp veebisaidi esilehele, kuid soovitame seda paigaldada suurima külastajate liiklusega või strateegilise väärtusega lehele.

Kujunda vestlusnupp klienditeeninduse tarkvaras - LiveAgent
Näide reaalaavestluse nupu kujundusest (kliki surendamiseks)

Selle asemel, et helistada või külastada automüüjaid ja leppida kokku kohtumine nende esindajatega silmast-silma suhtlemiseks, saavad kliendid vestelda esindajaga veebis reaalajas.

Samuti saavad automüüjad anda klientidele sellist teavet, mida kliendid ei pruugi teada või oodata (näiteks võib edasimüüja öelda, kas tootja garantii hõlmab konkreetset sõidukit või kas teil on hea võimalus saada auto jaoks laenu).

Reaalajavestluse funktsioon kasutajatoe ticketingi süsteemis – LiveAgent
Näide vestlusest (kliki suurendamiseks)

Äsja ostetud autoga sõitmine tekitab hulganisti emotsioone ja vabaduse tunnet.

Et sellist vabaduse tunnet tekitada, pakub LiveAgent vabadust reaalajavestluse vidina kohandamiseks vastavalt teie brändile ja stiilile, tehes sellega teie veebisaiti dünaamilisemaks ja erksamaks.

Saate valida kõige populaarsematest eeldisainitud mallide hulgast, mis on kõik vestlusnuppude galeriis või luua kohandatud vestluse ikoon.

Vestlusnuppude galerii reaalajavestluse tarkvaras - LiveAgent
Näide vestlusnuppude galeriist (kliki suurendamiseks)

Iga valik on täielikult kohandatav mobiilseadmete jaoks, et teie disain oleks igas seadmes järjepidev.

Lisaks on heaks mõtteks ette planeerida ja koostada oma vestluste tugimeeskonnale vastuste stsenaariumid, mida saab järgida, kui klient vestluse kaudu abi küsib.

Oleme selle teinud teie jaoks lihtsamaks ja valmistasime ette mõned mallid siin.

Kuidas reaalajavestlus täiendab telefoni, e-posti ja muude kanalite kaudu tehtavat müüki?

Üks peamisi klientide kaebusi on see, et nad ei saa piisavalt kiiresti vastust, võttes klienditeenindusega ühendust telefoni või e-posti teel.

Iga viivitus võib kaasa tuua klientide kaotamist või müügi langust.

Viivitamist põhjustavad tegurid võivad ulatuda personali ebapiisavast arvust kuni ajakohase kasutajatoe tarkvara puudumiseni.

Võrreldes telefoni ja e-kirja kaudu pakutava toega võib reaalajavestluse rakendamine leevendada klienditoe probleeme.

Vestluse operaatorid võivad pakkuda klientidele kohest tuge veebivestluse kaudu ja seda reaalajas. Enam ei ole vastuse ootamist kliendi poolt.

Lisaks sellele võivad agendid tegeleda mitme vestlusega samal ajal. Lisaks kõnekeskustele, haldab klienditugi kas kõnesid või e-kirju, kuid harva mõlemat.

Selleks, et vältida tugimeeskonna ületöötamist, on teil võimalik määrata funktsioon vestluste jaotamine ja valida ühe kolmest automaatsest suunamisest:

 • Juhuslik määramine
 • Helista kõigile
 • Maksimaalne koormus
Vestluste jaotamine
Näide vestluste jaotamisest (kliki suurendamiseks)

Töökoormuse vähendamiseks on teil võimalik kindla agendi jaoks määrata madalam või kõrgem prioriteet, suunamise aeg, inaktiivsuse aeg või isegi puhkeaeg.

Juhul, kui vestluspäringute arv muutub liiga suureks, saate määrata pikkuse. Sellisel juhul, kui järjekorra piir saavutatakse, läheb vestlusnupp automaatselt offline-režiimile ja kaob teie veebisaidilt.

Offline nupule klikkides aktiveerub vestluseelne vorm. Ajaks, kui teie tiim on taas täies jõus, on neil olemas kogu vajalik informatsioon ja neil on võimalik kliendiga ühendust võtta.

Maksimaalse järjekorra pikkuse funktsioon kasutajatoe ticketingi süsteemis - LiveAgent
Näide offline nupust (kliki suurendamiseks)

Selliselt on teil võimalik tõhustada agentide tööd ja kindlustada, et kõik päringud saaksid vastatud.

Lisaks kõigele, integreerides süsteemi tavapäraste sotsiaalmeedia platvormidega, on teil võimalik kaasata kliente ja vähendada seda riski, et sõnumid jäävad vastamata.

Kokkuvõttes, reaalajavestlus on kulutõhusam kommunikatsioonikanal võrreldes telefoni ja e-postiga järgmiste põhjuste tõttu:

 • Vähenenud keskmine ooteaeg
 • Väiksem vaev päringu edastamiseks
 • Sissetulevate sõnumite mahu vähenemine
 • Suurenenud kaasatus
 • Täiustatud veebilehe disain

Race ahead of your competition

Automüüjate jaoks mõeldud reaalajavestluse eelised

Autotööstuse valdkond on kõrge konkurentsiga. Seetõttu saate lisaks toodetele ja hindadele näidata oma klientidele väärtust ka oma klienditeeninduse kaudu.

My definition of ‘innovative’ is providing value to the customer

Mary Barra – CEO of General Motors

Klientide teekonda saab vaadelda viie eraldiseisva etapina:

 1. Teadlikkus
 2. Iseseisev uuring
 3. Konsultatsioon
 4. Ostmine
 5. Püsimajäämine

Esimesest etapist viiendasse jõudmiseks peate enda klientidele pakkuma otsest suhtlust teie meeskonnaga, seda eriti müügitsükli varajastes etappides.

Klientidega ühenduse loomine reaalajavestluse kaudu on mugav lahendus klientide murekohtade lahendamiseks nende teekonnal läbi müügitsükli.

Saate vastutasuks mitmeid hüvesid, kui juhendate enda kliente läbi nimetatud etappide.

Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Vaatame nelja peamist hüve, mis kaasnevad reaalajavestluse kasutamisega autotööstuse valdkonnas.

Koguge “kuumimaid” kontakte

Teie autode müügisaal ei pruugi olla avatud 24/7, kuid see ei tähenda, et kasutajad ei saa teie veebilehte külastada. Isegi siis, kui teie ise ei ole võrgus, peaks klientidel olema võimalus teile sõnumit saata.

Lisage enda veebilehele kontaktvorm, et anda klientidele võimalus valida osakond, millega nad tahavad edaspidi suhelda. Sellisel viisil saate koguda väärtuslikke kontakte isegi ajal, kui teie ettevõte on suletud ja kasutada neid e-maili turundusstrateegias.

Kontaktvormi funktsioon reaalajavestluse tarkvaras - LiveAgent
Näide kontaktvormist (kliki suurendamiseks)

Vähenenud ostust loobumise määr

Paigaldage proaktiivsed vestluskutsed strateegiliselt väärtuslikkele lehtedele, näiteks ostu vormistamise või hinnakirja lehele, et tõsta kaasatust ja reaalajavestluse kasutajate arvu.

Proaktiivsed vestluskutsed on automaatsed hüpikaknana ilmuvad sõnumid, mis võimaldavad teil sihistada konkreetseid tüüpi kliente, kujundada kampaanian või soovitada teisi sarnaseid tooteid. Proaktiivsed vestluskutsed suudavad seda kõike.

Erinevatele kliendirühmadele, näiteks uutele klientidele ja püsiklientidele, saab luua mitu vestluskutset. 

Vestluskutsete galerii reaalajavestluse tarkvaras - LiveAgent
Näide vestluskutsete galeriist (kliki suurendamiseks)

Kombineerituna vestluse ülevaatega, saate põhjaliku ülevaate oma vestlusplatvormi olukorrast, näiteks sellest, kui palju on järjekorras külastajaid ja kui palju vabasid agente või kui palju aega on kliendid kulutanud kindlate lehtede sirvimisele.

Selle informatsiooniga on teil võimalik kliendiga proaktiivselt ühendust võtta ja kutsuda vestlusele.

Mockup-veebisaidi jälgimine-vestluse ülevaade
Näide vestluse ülevaatest (kliki suurendamiseks)

Kui teil on näiteks kasutatud autode müügiga tegelev ettevõte, siis teate, kui aeganõudev ja tüütu on potentsiaalsete ostjate jaoks õige inimese leidmine õigel veebisaidil. Kuid reaalajavestluse abil saate vahendaja vahele jätta ja otse oma potentsiaalsete klientidega ühendust võtta.

Mitme funktsiooni ühendamine ühte strateegiasse on suurepärane võimalus vähendada ostukorvist loobumise määra ja koguda kontakte enda müügitoru jaoks.

Täiustatud kasutajate määra analüüs

Ütleme, et te soovite teada reaalajavestluse nende kasutajate määra, kes on reaalajavestluse kasutamise tulemusel teie kliendiks saanud. LiveAgent’iga on see võimalus olemas. Vestlusesse sisseehitatud jälgimise plugina aktiveerimine võimaldab teil mõõta üldist reaalajavestluse mõju konversioonidele. Selle funktsiooni abil saate parema ülevaade reaalajavestluse abil saadud kasumist.

Vestlusesse sisseehitatud jälgimine
Näide vestlusesse sisseehitatud jälgimisest (kliki suurendamiseks)

Aga see ei ole veel kõik. Kui te soovite saada ülevaadet klienditeeninunduse töö tõhususe kohta, on teil võimalik luua kuni 11 klienditeeninduse raportit. Raporti tulemused võivad näidata võimalusi teeninduse parandamiseks.

Raportid kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent
Näide raportitest (kliki suurendamiseks)

Kasvatage pikaajalisi suhteid

Reaalajavestlusega on teil võimalus ehitada kogukonnafoorum ja teadmusbaas, kus klientidel oleks ligipääs artiklitele, kommentaaridele või võimalusele ennast kaasata. See on hea võimalus pakkuda kasutajatuge ka nendele klientidele, kes eelistavad iseteenindust.

Mockup-foorum
Näide kogukonnafoorumist (kliki suurendamiseks)

Suurendage oma sotsiaalmeedia kaasatust

See, et paljud ettevõtted ei kasuta ära sotsiaalmeedia mõju ettevõtte tasuvusele, on viga, mida ikka veel tehakse.

Inimesed kasutavad sotsiaalmeediat nüüdsetel päevadel kõige jaoks ja on loogiline omada vestluse tööriista, mida saab kasutada ettevõttega ühendust võtmiseks.

Integreerige sotsiaalmeedia platvormid LiveAgent’i juhtpaneelile ja vastake igale mainimisele, postitusele või arvustusele.

Add new fuel to your customer service

Reaalajavestluse võtmefunktsioonid automüüjate jaoks

Iga vestluse operaator mängib olulist rolli kliendikogemuses. Nende tööpanused, professionaalne etikett ja suhtlemine on see, mis lõppkokkuvõttes viib positiivse tulemuseni.

Etiquette in Live Customer Support | Live Agent01:13Youtube video: Etiquette in Live Customer Support
Live Agent

Kuigi turundus ei pruugi olla otseselt seotud, on rahuldav kliendikogemus kasulik juhtimispõhise turunduse jaoks. Kui kliendid saavad suurepärast teenindust, on nad enam valmis oma kontaktandmeid jagama.

Kuid isegi kui teie vestlusagendid keskenduvad rangelt klienditeeninduse poolele, on väga oluline ka koolitus selle kohta, kuidas kasutada reaalajavestlust ja selle funktsioone meeldejääva ja isikupärastatud kogemuse loomiseks.

Vestluse seansi anonüümsuse tõttu võivad agendid mõnikord muutuda hooletuks ega pööra tähelepanu sellele, et teisel pool ekraani on teine inimene. Ja just see inimlik suhtlus eristabki reaalajavestlust juturobotist. 

Millised funktsioonid sobivad ideaalselt personaalse kliendikogemuse loomiseks? 

Sisestatava teksti reaalajavaade

Rõõmustage kliente kiirete ja täpsete vastustega nende küsimustele, juba enne kliendi poolt sõnumi ärasaatmist. Sisestatava teksti reaalajavaate funktsiooniga saavad agendid reaalajas jälgida, mida klient praegusel hetkel kirjutab ja vastust ette valmistada.

Sisestatava teksti reaalajavaade
Näide sisestatava teksti reaalajavaatest (kliki suurendamiseks)

Online veebikülastajad

Alati on heaks strateegiaks olla juba eelnevalt valmis. Jälgige online veebikülastajate käitumist, päritoluriiki või nende IP aadressit ja kasutage saadud teavet vestluses.

Online ticketite ajaloo funktsioon klienditeeninduse tarkvaras - LiveAgent
Näide online veebikülastajatest (kliki suurendamiseks)

Videovestlus

Funktsioon, mis on personaalse suhtlemise filosoofia väljendus. Kui te soovite pakkuda klientidele füüsilise müügisaali veebikogemust, siis ärge minge kaugemale videovestlusest.

Paigaldage reaalaja videovestluse nupp veebisaidile ja kasutage seda oma klientidega suhtlemiseks.

Brauseripõhine videovestlus reaalajas
Näide videovestlusest (kliki suurendamiseks)

Etteantud ja ettemääratud vastused

Need vastused aitavad agentidel vältida grammatilisi vigu ja hoida vestluse stiil ühtsena. Etteantud vastused ja ettemääratud vastused klientide tavapärastele küsimustele säästavad aega ja agendi vaeva igale küsimusele uue vastuse koostamiseks.

Mitmekeelse vestluse vidinad

Rahvusvahelise klientuuriga tegelemiseks saate pakkuda mitmekeelest tuge.

Seadistage vestluse vidin oma kliendibaasi eelistatud keelele ja suunake suhtlus konkreetse keeleoskusega agendile.

Keelele kohandatavad vidinad klienditoe tarkvaras - LiveAgent
Näide mitmekeelse vestluse vidinast (kliki suurendamiseks)

Vestluseelne küsitlus

Enne vestluse alustamist saavad teie agendid küsida kliendi kontaktinfot vestluseelses küsitluses.

Niäide vestluseelsest küsitlusest (kliki suurendamiseks)


Vestlusjärgne küsitlus

Alati on ruumi arenguks. Peale igat vestlust saavad kliendid hinnata agendi tööd, jätta tagasisidet või küsida vestluse üleskirjutust.

Agendi hindamise funktsioon kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent
Näide agendi hindamisest (kliki suurendamiseks)

Vestlusjärgne küsitlus annab edasi sõnumi, et teie ettevõte väärtustab kliendibaasi arvamusi.

Ettevõttesisene vestlus

Kasutage ka ettevõttesisest vestlust. Isegi agendid vajavad mõnikord abi ja ettevõttesisese vestluse abil saavad nad võtta ühendust oma kolleegidega, saates neile privaatsõnum kliendiga toimuva vestluse ajal.

Mockup-ettevõttesisene vestlus
Näide ettevõttesisesest vestlusest (kliki suurendamiseks)

Accelerate your customer service

Kas te peaksite reaalajavestluse tugimeeskonna teenuseid sisse ostma?

Ettevõttesisesed töötajad teavad teie toodetest ja teenustest rohkem, kuid mõnel automüüjal ei pruugi olla vahendeid või sisemist klienditoe osakonda.

Eelistatult peaksid kliente teenindama teie otsesed töötajad, just nagu tavalises müügisaalis.

Reaalajavestluse oluliseks teguriks on kiirus. Kliendid ootavad kiiret vastust ja kui see ei ole võimalik, siis võib-olla on parem klienditoe teenust sisse osta.

Enne reaalajavestluse operaatorite teenuse sisse ostmist ja teisele klienditeeninduse meeskonnale üleandmist, on tähtis mõõta enda ettevõtte klienditeeninduse tõhusust. Klienditeeninduse näitajaid on teil võimalik vaadata otse LiveAgent’i kontolt.

Isegi kui hakate reaalajavestluse operaatorite teenust sisse ostma, jääb teile lihtne ligipääs klientide failidele tänu universaalsele postkastile.

Näide universaalsest postkastist (kliki suurendamiseks)

Kasutades sisseehitatud CRM-i, konverteeritakse iga vestlus või sõnum ticketiks ja salvestatakse ühte kohta.

Teie sisseostetud meeskond saab endiselt töötada teie autokaupluse meeskonna laiendusena, jätmata teie kliente maha. See peaks hõlmama ka sotsiaalmeediat.

Paljud sisseostetud vestluse operaatorid on suurepärased klienditeenindajad ja oma ala eksperdid.

Kokkuvõte

Peamine tõdemus jääb samaks – alati peab olema keegi, kes klientide küsimustele vastab. Kui suudate seda teha mitmel platvormil ja välkkiirusega, siis saate selle eest lojaalse kliendibaasi ja parima investeeringu tasuvuse ükskõik millise kommunikatsioonikanali kaudu.

Kuidas paigaldada autotööstuse valdkonna veebisaidile reaalajavestluse tarkvara?

Paigaldamine ei saa olla lihtsam. Teil ei pea olema mingeid kogemusi programmeerimises või oskusi koodi kirjutamisel selleks, et paigaldada reaalajavestlus enda veebisaidile.

Peaksite LiveAgent’is registreeruma, enda kontole sisse logima ning siis on lihtsalt vaja kopeerida ja kleepida lühike HTML kood.

See on kõik – ei mingit vajadust täiendava tarkvara allalaadimiseks.

Kui aga soovite integreerida oma süsteemiga kolmanda osapoole tarkvara klienditeeninduse kogemuse täiustamiseks, siis seda võib teha kohalike või Zapier teenuste abil.

Reaalajavestluse turvafunktsioonid

Ühtegi veebisaiti ei saa pidada usutavaks ja usaldusväärseks ilma asjakohaste turvafunktsioonideta.

Andmekaitse ja küberturvalisus on esmatähtis iga ettevõtte jaoks, et olla usaldusväärne uute lojaalsete klientide meelitamiseks.

LiveAgent’i turvafunktsioonid pakuvad teie ettevõttele ja klientidele täiendavat küberturvalisust ja andmekaitset. 

Siin on LiveAgent’i pakutavad turvafunktsioonid: 

Respond at a lighting speed

Kasulikud ressurssid

Kui soovite rohkem teada saada reaalajavestluse tarkvara kohta, visake pilk peale meie akadeemia lehele või külastage meie klienditoe portaali.

Reaalajavestlus kui osa mitmekanalisest kasutajatoe süsteemist

Tarbijad ei ole seotud ainult ühe kommunikatsiooni kanaliga ja hüppavad sageli ühelt kanalilt teisele.

Reaalajavestlus on ainult üks tööriist keerulises kasutajatoe süsteemis, mis sisaldab ticketingikõnekeskustsotsiaalmeedia haldamist ja palju muud.

Alustage suhtlus telefonikõnega, jätkake e-posti teel ja lõpetage vestlusega – kõik ühe kasutajaliidese kaudu.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Täielik kasutajatugi automüüjatele ja selle funktsioonid võimaldavad teie klienditoel saavutada kõrgemat efektiivsust töös ja märkimisväärseid tulemusi.

Registreeruge juba täna ja vaadake, kuidas teie tulud ja klientide rahulolu suurenevad.

Look under the hood and discover all that LiveAgent has to offer

FAQ

What is live chat software?

Live chat software is a communication channel that the automotive industry can utilize and enhance its customer service efforts. It is a web-based instant messaging app in the form of a customizable chat button.

How live chat complements phone, email support, and sales?

Phone and email are unable to match the speed of service that live chat can. Compared to the phone call and email support, chat agents can handle multiple chats simultaneously and set up automatic route distribution, all in real-time. This leads to - reduced average waiting time, lowest-customer effort, decreased volume of incoming messages, increased engagement, and improved website design.

Benefits of live chat for car dealers

To show value to the customer during the five stages of the sales cycle, car dealerships can benefit from utilizing live chat. The four leading benefits: leads capture, decreasing bounce rate, improving conversion analytics, the formation of long-lasting relationships, enhanced social media presence.

Key live chat features for car dealerships

By following the rules of chat etiquette, agents can deliver a positive and personalized experience. Not only that, but they can generate hot leads with features like real-time typing-view, online visitors, video chat, predefined answers, canned responses, multi-language chat, pre-chat survey, internal chat, or agent ranking.

Should you outsource your live chat support?

Track the customer service metrics before deciding to outsource your live chat operatives. If the results of the reports lead to outsourcing, you can still have access to your customers' profiles, all stored in the universal inbox.

How to integrate live chat to your automotive dealership website?

No additional software is required. Just sign up and login into your LiveAgent account. From there, you have to copy and paste an HTM code and integrate your live chat button on your website. If you want to enhance your customer service capabilities, you can integrate with other service systems.

Live chat security features

LiveAgent provides combined security features for the data protection and cybersecurity of its users: BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR, API security

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Kliendikaebuste haldamise süsteem pakub kõikehõlmavat klienditoe lahendust, mis muudab Teie suhtluskanalid sujuvamaks. Leidke oma ettevõtte jaoks turu parim süsteem.

Kliendikaebuste haldussüsteem

Tõhus kliendikaebuste haldamine hõlmab kaebuste jälgimist nii reaalajas vestluse, kõnekeskuse kui ka sotsiaalmeedia halduse kaudu. Kliendiportaalid ja teadmusbaasid aitavad klientidel ise probleeme lahendada. Süsteem peaks sisaldama ajatempleid, eskaleerimise funktsioone, klientide kontaktandmete kogumist ning teavitamiste saatmist kaebuste haldamisega seotud osapooltele. Iseteenindusportaali automaatilised funktsioonid ja hübriidpileti süsteem suurendavad klientide rahulolu ning kliendiülevaated aitavad parandada teenuse kvaliteeti.

Kas Teie kliendid vajavad puhkusel ja reisidel abi? Teil on vaja õiget tarkvara. Proovige LiveAgentit 14 päeva tasuta, ilma piiranguteta.

Helpdeski tarkvara reisitööstusele

LiveAgent on vestlustarkvara, mis aitab e-poes klientidega reaalajas suhelda ja küsimusi lahendada. Tasuta prooviversiooni kaasa arvatud on võimalik integreerida vestlust aknaga poodi ning saada 24/7 klienditeenindust. LiveAgent pakub ka tasuta andmete migreerimist LiveChatist uuele platvormile ning võimalust saada 30-päevane tasuta prooviperiood.

Võõrustage oma agentuuri kliente ja pakkuge veebisaidi külastajatele koheselt abi turu kiireima reaalajavestluse tarkvara abil.

Reaalajavestluse tarkvara agentuuridele

LiveAgent pakub turunduslikel eesmärkidel kasutatavat e-posti aadressi ning integratsiooni sotsiaalmeediaplatvormidega. Suurklientidele suunatud turundusagentuurid võivad kasutada proaktiivset reaalajavestlust võtmeklientideni jõudmiseks. Reaalajavestlus toimib suhtekorraldusagentuuri ühenduslülina ning turismiagentuurides kogu maailmas klientide stressivaba reisimise tagamiseks. Vabakutselised töötajad saavad reaalajavestlust kasutada võrgustikuga laiendamiseks. Universaalne postkast võimaldab LiveAgenti kontoga klientidele kliendituge pakkuda ning kontode haldamiseks on mitmeid võimalusi. LiveAgent pakub lihtsat omaintegratsiooni ja kolmanda osapoole tarkvara integratsiooni, ning reaalajavestlus on suurepärane suhtlemisvahend.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo