Parim live vestlus Shopify poodidele

Pakkuge oma e-poes tervitatavat tunnet ja sõbralikku keskkonda kasutades LiveAgent`i vestluse tarkvara. Juhtige müügi väljavaateid ja hajutage kõik nende küsimused ja mured koheselt.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Jääge hetke

Saage klientidega reaalajas ühendust otse oma Shopify e-poes. Kasutades ülimalt kiiret ja kerget integratsiooni, saate hakata koheselt vestlema.

Live vestluse toe eelised

Live vestlus on saanud e-poe kasutajate eelistatud suhtluskanaliks, sest nad saavad samal ajal sirvida ja online oste teha. LiveAgent`i vestluse tugi pakub teie meeskonnale muljetavaldavaid eelised, et pakkuda palju efektiivsemat ja personaalsemat klienditeenindust.

Vähendatud sissetulevate sedelite ja päringute arv

Tõstke kaasatust ja müügireitinguid

Parandatud mõju kliendikogemusele

Kõik toe kanalid ühe katuse all

LiveAgent`i kasutajatoe tarkvara integreerub mitme suhtluskanaliga ja pakub peaaegu 200 funktsiooni.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Esmased funktsioonid

Looge soovitud stiilis vestluse nupp ja paigaldage see mistahes kohale oma veebilehel. Alternatiivina saate galeriist valida juba ettevalmistatud nupu. Lugege rohkem…

Vastake kõigile oma klientide küsimustele või pakkuge neile nõustamist, et nad saaksid reaalajas palju informeeritumaid otsuseid teha. Koos reaalajas trükkimise vaatega olete valmis juba enne seda, kui kliendid klikivad saada. Lugege rohkem…

Pakkuge oma online külastajatele abi kutsudes neid agendiga live vestlusesse. Looge oma vestlus või valige meie vestluse kutsete galeriist. Lugege rohkem…

Võimaldage oma klientidele sirvimist ilma segavate faktoriteta pakkudes neile vestlusakna dokkimise võimalust. Vestlusakent saab dokkida vasakule ja paremale veebiehe poolele. Lugege rohkem…

Saage laiem arusaamine veebilehte sirvivatest külastajatest, geograafilistest asukohtadest ja nende poolt kasutatavatest URL-dest. Määrake saadaolevad agendid olenevalt vestluse ootejärjekorras olevatest klientidest. Lugege rohkem…

Vaadake kõiki eelnevaid vestlusi, klientide päringuid, andmeid ja informatsiooni. Rakendage silte, et täpsustada vestlusi ja neid kiiremini üles leida. Kasutage kogutud andmeid, et probleeme lahendada. Lugege rohkem…

Keskenduge ja jälgige oma online külastajate suhtlust oma veebilehega ja seal veedetud sirvimiseaega. Valmistage vestlus aktiivselt ette kogudes teema kohta informatsiooni. Lugege rohkem…

Seadistage vestluse jaotusele eelnevalt määratud marsruut maksimaalseks kasutamiseks ning sujuvamaks suhtlemiseks. Lugege rohkem…

Mõõtke vestluse ja/või agentide mõju konversioonile ning teie müügitulule jälgides live vestluse sessioone. Lugege rohkem…

Kohesed sõnumid tiimide või osakondade vahel võimaldavad palju efektiivsemat sisekommunikatsiooni. Alustage vestlust otse sedelist või käimasolevast vestlusest. Lugege rohkem…

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Tutvuge edulugudega, et saada teada, kuidas LiveAgent teie tuge võimendab ja äripartnereid õnnelikumaks teeb.

Väga funktsionaalne live vestluse lahendus

“Live vestlus töötab hästi, ootan kui saan potentsiaalsete uute klientidega erinevates keeltes rääkida.”

Kulutatud raha eest parimad tulemused

LiveAgent on enimvaadeldud ja nr#1 hinnatud kasutajatoe tarkvara SMB jaoks 2020 aastal. Jääge selle täiendavate funktsioonidega ühendusse kõigi oma klientidega olenemata kasutatavates suhtluskanalitest.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Mis on Shopify veebilehtede jaoks parim live vestlus?

LiveAgent on Shopify veebilehtedel kasutamiseks suurepärane. See on täielikult funktsionaalne live vestluse tööriist, mis aitab teil toetada ja jälgida oma külastajaid reaalajas.

Milliseid funktsioone LiveAgent`i live vestlus pakub?

LiveAgent on funktsiooniderikas kasutajatoe lahendus, mis pakub live vestluse funktsioone nagu sisemine vestlus, vestlusesse lisatud jälgimine, reaalajas trükkimise vaade, online külastajad, vestluse ajalugu, vestluse ülevaade ja muu.

Related Articles to Parim live vestluse tarkvara Shopify poodidele
Muutke LiveAgenti e-kaubanduse võimalustega rohkem veebisaitide vaatajaid tasuvateks klientideks. Meie reaalajas vestluse vidinat on lihtne kasutada ja see on tulemusterohke.

E-kaubandus

Antud tekst räägib e-posti turunduse tähtsusest e-kaubanduse strateegias, kuna see võib suurendada konversioonide arvu ja bränditeadlikkust. Tekstis on ka kaks e-kirja malli kohaletoimetamise ja tagastamise jaoks ning soovitused nende sisu kohta. Samuti antakse tasuta müügijärgse kliendirahulolu küsitluse mallid, mida saab kasutada klientide rahulolu uurimiseks ja premeerimiseks sooduskoodiga. Reaalajavestlus on oluline e-kaubanduse valdkonnas, kuna see võimaldab pakkuda kiiret ja isikupärastatud kliendituge veebisaidil. LiveAgenti abil saate suurendada oma klientide kaasatust, pakkudes positiivset ja isikupärastatud kliendikogemust.

Lisage oma veebisaidile kontaktivorme ja lubage oma klientidel saata e-kirju otse Teie veebisaidilt. LiveAgentis on Teil mitmesuguseid kontaktnuppe

Kotaktivormi galerii

LiveAgent pakub erinevaid pakette, mis sobivad erinevate ettevõtete ja ärieesmärkidega. Tarkvaraga kaasnevad e-posti mallid ja tervituskirjad, mis on olulised e-kaubanduses, ning erinevad funktsioonid nagu integratsioonid, demo ja tugi. LiveAgent pakub tasuta prooviperioodi ja läbipaistva hinnastamise süsteemi.

Rakendades oma Shopify poele sedelisüsteemi tõstate konversiooni. Lisage LiveAgent oma kasuajatoe tarkvarasse, mis aitab teil vastata klientide nõudmistele.

Online sedelisüsteemi valik Shopify poodidele

LiveAgent'i sedelisüsteem pakub mitmeid erinevaid funktsioone, sealhulgas universaalset postkasti, mis on kohandatav ja tagab sujuva suhtluse. Hübriidne sedelivoog võimaldab ühtse identifikaatori säilitamist olenemata kanalist ning muudab suhtluse sujuvamaks üle kõigi platvormide.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

Vaadake üle parimad kõnekeskuse alternatiivid aastal 2021 hinna, funktsioonide, funktsionaalsuse ja Capterra ning G2 klientide arvustuste ja muu põhjal!

Võrrelge LiveAgenti teiste platvormidega

Sõnum sisaldab soovitusi viiest erinevast valdkonnast, sealhulgas klienditeenindus, turundus ja personalibürood. LiveAgent on soovitatav klienditoe tarkvara, mis pakub suurepärast funktsionaalsust ja võimaldab parandada klienditeenindust ning suurendada müüki ja kliendirahulolu. Tasuta prooviperioodi osana on see lihtne käivitada ja sobitub hästi erinevate töövoogudega.

Parimad reaalajas vestluse alternatiivid sisaldavad kindlaid funktsioone, mis seavad Teid valmis eduks.

Avastage parim reaalajas vestluse alternatiiv

Uurige erinevaid alternatiive sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks ning võrrelge LiveAgenti teiste platvormidega. Leidke soodsaim hinnaga lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ning suurendavad klientide rahulolu ja müüki. Turul on saadaval mitmeid parimaid alternatiive, mis põhinevad kasutajahinnangutel, hinnakujundusel, funktsionaalsusel ja kasutusmugavusel.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo