Online sedelisüsteemi valik Shopify poodidele

Lõpetage kontrollimatu sissetulevate sõnumite voog suhtluskanalitest ning aidake agentidel saavutada parimaid tulemusi, sealhulgas parem vastamise aeg koos LiveAgent`i sedelisüsteemiga.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Kõik toe kanalid ühe katuse all

LiveAgent kasutajatoe sedelisüsteem integreerib mitmed suhtluskanalid ja pakub peaaegu 200 funktsiooni.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Lisage sedelisüsteem oma Shopify poodi

Efektiivne toe sedelisüsteem on esmavajalik osa edukast eKaubanduse poest. Shopify pakub teile võimalust müüa läbi mitme kanali suure hulga kliendipäringute arvelt. Olge valmis klientidega suhtlema mistahes platvormil.

Ticket status in LiveAgent

Vaieldamatud ärilised eelised

Tänu vapustavale arvule saadaolevatele suhtlusplatvormidele, kasutavad kliendid tänapäeval ettevõtteni jõudmiseks mitmeid kohti. Avastage LiveAgent`i sedelisüsteem poolt pakutavaid eeliseid.

Selge organisatsiooni ja teenuse toe struktuur

Vähendatud kulud ja suurem konversioonimäär

Teeninduse mõõdikute jälgimine ning raporteerimine

Juhtivad funktsioonid

LiveAgent`i sedelisüsteem pakub palju sujuvama ja personaalsema suhtluse pakkumiseks mitmeid erinevaid funktsioone.

LiveAgent universal inbox overview

Universaalne postkast

Ulatuslik ja kasutajasõbralik postkast, mis on õigesti loodud. Kogu kliendisuhtlus muudetakse sedeliteks ning määratakse automaatselt õigele osakonnale või agendile ja sorteeritud tsentraliseeritud postkastis. Täielikult kohandatav tagamaks, et ükski suhtlus ei läheks kaduma. Lugege rohkem…

Hübriid sedelivoog

Pole vahet, kas teiega võetakse ühendust e-maili, vestluse või FB sõnumi teel, sedeli ID jääb paremaks vestlusest arusaamiseks samaks. Muutke suhtlus sujuvamaks olenemata esialgsest kanalist ja järelsuhtlusest üle kõigi platvormide. Lugege rohkem…

Social customer service templates
Customer portal email templates

CRM

Erakordse klienditeeninduse pakkumine on juba iseenesest suur väljakutse, kuid viskudes ilma eelneva kogemuseta tuge pakkuma on see palju suurem väljakutse, kui see peaks. Koguge ning sorteerige potentsiaalsed kontaktid või kohandage juba olemasolevaid klientide profiile, suhtlusajalugu ning oma individuaalset lähenemist kliendile. Lugege rohkem…

Eelmääratletud vastused

Teil on probleeme sageli korduvate päringutega või sarnaste päringutega? Looge erinevad üldised vastused kõige sagedamini korduvatele teemadele või valige juba eelnevalt ettevalmistatud mallide seast. Lugege rohkem…

Canned responses feature in LiveAgent

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Tutvuge meie edulugude ning arvustustega, et saada teada, kuidas LiveAgent suudab võimendada kliendituge ja teha äripartnereid õnnelikuks.

Hoiame teie suhtluse toimiva ja lihtsana

“Kas teeksite oste poest, kus pole teenindajaid, kes vajadusel küsimustele vastaksite? LiveAgent on suurepärane moodus muuta veebileht selliseks, et see hakkaks silma!”

Taskukohased hinnad teie ettevõttele

Investeerige sedelisüsteemi, mis teenib teile kliendibaasis parima koha. Vajate enamat? Uurige ka täiendavaid plaane.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Milline on parim sedelisüsteem, mis integreerub Shopify veebilehtedega?

Parim sedelisüsteem on selline, millel on ettevõtte jaoks õiged funktsioonid. LiveAgent on kasutajatoe tarkvara, mis toetab agente sissetulevate kliendipäringutega efektiivselt tegelemisel. Lisaks sedelisüsteemile pakub see ka kõnekeskust, foorumit, kliendiportaali, teadmistebaasi, sotsiaalmeedia integratsioone ja muud.

Kui palju maksab Shopify integreerimine LiveAgent`iga?

LiveAgent ei võta Shopify integratsiooni eest oma klientidelt täiendavaid tasusid.

Related Articles to Online sedelisüsteemi valik Shopify poodidele
Muutke LiveAgenti e-kaubanduse võimalustega rohkem veebisaitide vaatajaid tasuvateks klientideks. Meie reaalajas vestluse vidinat on lihtne kasutada ja see on tulemusterohke.

E-kaubandus

Antud tekst räägib e-posti turunduse tähtsusest e-kaubanduse strateegias, kuna see võib suurendada konversioonide arvu ja bränditeadlikkust. Tekstis on ka kaks e-kirja malli kohaletoimetamise ja tagastamise jaoks ning soovitused nende sisu kohta. Samuti antakse tasuta müügijärgse kliendirahulolu küsitluse mallid, mida saab kasutada klientide rahulolu uurimiseks ja premeerimiseks sooduskoodiga. Reaalajavestlus on oluline e-kaubanduse valdkonnas, kuna see võimaldab pakkuda kiiret ja isikupärastatud kliendituge veebisaidil. LiveAgenti abil saate suurendada oma klientide kaasatust, pakkudes positiivset ja isikupärastatud kliendikogemust.

Tunnustused - Websignal

Tunnustused - Websignal

LiveAgent on võimas ja lihtne klienditeeninduse tarkvara. See aitab vältida e-kirjade sorteerimist ning pakub erinevaid funktsioone, integratsioone ja alternatiive. LiveAgent pakub ka tuge, õpet ja erinevaid veebiseminare. Tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning võid võtta ühendust ka müügiesindajatega. Quality Unit, LLC on ettevõte, mis pakub LiveAgenti tarkvara.

Lp - Helpcrunch Alternative 2

Lp - Helpcrunch Alternative 2

Tekst tutvustab LiveAgenti kui parimat reaalajas vestluse alternatiivi sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks. Kliendid saavad võrrelda LiveAgenti teiste platvormidega ning valida soodsaima hinnaga lahenduse, mis vastab nende vajadustele. Süsteemi installimine võtab aega, kuid pärast saavad kliendid otse oma kontole ligi. LiveAgenti müügimeeskond on saadaval, et anda lisainfot ja korraldada demoed. Samuti sisaldab see tekst mitmeid sisselogimise ja küpsiste seadeid.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

Vaadake, miks on LiveAgent parim alternatiiv Desk.com-le. Saage teada oma eelistest ja registreerige end kasutades meie 14-päevast tasuta prooviperioodi, ei mingeid püsivaid kohustusi.

Otsite parematkasutajatoe tarkvara?

LiveAgent on stabiilne mitme kanaliga kasutajatoe lahendus, millel on regulaarsed uuendused ja pidevalt rakendatakse uusi funktsioone ja funktsionaalsust. Samas Desk.com tooted on oma aja ära elanud ning teenused ei saa olulisi uuendusi, mis takistab nende funktsionaalsust ja võimalust pakkuda kliendituge. LiveAgent peaks olema esimene samm parema klienditeeninduse suunas.

Rakendades live vestlust oma veebilehele suurendate konversioone. Lisage LiveAgent oma Shopify poodi, mis on kiireim vestluse tarkvara turul

Parim live vestlus Shopify poodidele

Tekst kirjeldab erinevaid LiveAgent pakette, mis pakuvad erinevas suuruses ettevõtetele erinevaid funktsioone nagu e-posti aadressid, vestlusnupud ja sedeli ajalugu. Pakutakse tasuta 7-päevast prooviversiooni ning rõhutatakse, et LiveAgent on usaldusväärne ja kasutusel paljudes tuntud ettevõtetes.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo