Registreerumine LiveAgent'i partneriks

Right tools to increase sales
Personal Information
Additional Information
Related Articles to Registreerumine partneriks
Lisage oma veebisaidile kontaktivorme ja lubage oma klientidel saata e-kirju otse Teie veebisaidilt. LiveAgentis on Teil mitmesuguseid kontaktnuppe

Kotaktivormi galerii

LiveAgent pakub erinevaid pakette, mis sobivad erinevate ettevõtete ja ärieesmärkidega. Tarkvaraga kaasnevad e-posti mallid ja tervituskirjad, mis on olulised e-kaubanduses, ning erinevad funktsioonid nagu integratsioonid, demo ja tugi. LiveAgent pakub tasuta prooviperioodi ja läbipaistva hinnastamise süsteemi.

The customer service directory serves as a comprehensive list of support channels for companies including email, live chat, call support, social media.

LiveAgent’i kasutajatoe kontaktid

LiveAgenti veebiteenus pakub võimalust registreeruda oma konto ja saada juurdepääs juhtpaneelile. LiveAgenti privaatsus- ja küpsiste poliitika kirjeldab nende küpsiste kasutamist veebilehel. Lisaks on võimalik plaanida üks-ühele kõne LiveAgentiga, et avastada nende pakutavate teenuste kasulikkust oma ettevõttele.

Kas sooviksite omale LiveAgenti tasuta kontot? Registreeruge kohe, see on imelihtne ja seadistamine võtab vaid mõne minuti.

Looge tasuta konto

LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, nagu Iseteeninduse tarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ja kaebuste haldamise süsteem. Ettevõtted saavad taotleda demo seanssi, et saada üks-ühele koolitust selle tarkvara kasutamisest. LiveAgent pakub ka mitmeid kanaleid klienditeeninduseks, nagu reaalajavestlus ja e-posti haldussüsteem. Lisaks pakub see sotsiaalmeedia teenust ja oma värskendus- ning sooduspakkumiste uudiskirja tellimist. Küpsiste kasutamise eest peab klient nõusoleku andma. LiveAgenti kontot saab registreerida ning kasutamist alustada koheselt pärast paigaldamist.

LiveAgenti migreerimine on meie eelnevalt ehitatud pistikprogrammiga imelihtne. LiveAgent on saadaval 43 erinevas keele tõlkes ja toetab keele järgi kohandatavaid vidinaid. LiveAgent pakub igavesti tasuta paketti ning ka veel kolme soodsa hinnaga paketti.

Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

LiveAgent on 2020. aastal kõige enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks, mille kasutamisega saab oma klientidele maailmatasemel toe pakkuda. Erinevates äripakettides on saadaval erinevad funktsioonid ning teenus on saadaval ka tasuta prooviperioodiga. Lisaks on võimalik oma andmed kergesti teiste tugiteenuste pakkuja juurde migreerida.

Kutsuge oma veebisaidi külastajaid oma agentidega reaalajas vestlema. LiveAgent pakub mitmesuguseid kutseid. Lugege selle kohta ja proovige seda LiveAgentis kohe.

Vestluskutsete galerii

LiveAgent pakub erinevaid klienditeeninduse tarkvaralahendusi, nagu populaarne klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid, kaebuste haldamise süsteem ja palju muud. Lisaks on olemas ka iseteeninduse tarkvara ning kliendiportaali tarkvara. LiveAgent toetab erinevaid integreerimisi ning pakub ka alternatiive. Lisaks sellele on võimalik saada live demo ning hankida värskemaid uudiseid LiveAgenti uuendustest ja soodustustest.

Jätkake koos kliendisuhtluse tarkvaraga juba täna. Täitke kõik klientide päringud ja parandage kogemust kõigis kanalites.

Käige klientidega käsikäes

LiveAgent on tõhus vahend klientidega suhtlemiseks, mis aitas mitmel ettevõttel saavutada positiivseid tulemusi. Eelkõige rõhutatakse kiiret ja kuluefektiivset toimimist ning võimalust pakkuda paremat, kiiremat ja täpsemat tuge klientidele. LiveAgenti kasutamine suurendas kliendirahulolu ja müüki ning võimaldas kategooriseerida pileteid ja jälgida klientide vajadusi. Ettevõtjad kiitsid lisaks platvormi lihtsat kasutamist ja võimalust suhelda klientidega reaalajas.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo