Ready to switch to LiveAgent

Me oleme New Yorkis!

Tulge kohvile New Yorki, et arutada kuidas LiveAgent võib täiendada Teie ettevõtet parema kasutajatoe ja klienditeeninduse tarkvaraga.

Soovite LiveAgentist rohkem teada saada? Ei meeldi videode vaatamine? Saame kokku!

• Näost näkku demo
• Kontori koosolek
• Planeeritud konverentskõne

Hüved Teie Ühendriikide ettevõttele

Iga ettevõte väärib paremat klienditeenindust

Teie konto loomine kohapeal

Pühendunud peakonto haldaja

Regionaalne kasutajatugi ja klienditeenindus

Parandage ettevõtte produktiivsust

Üleminekut LiveAgentile nähakse enamus ettevõtete poolt suure sammu edasiastumisena. Nad on suutelised kahekordistama lahendatud kliendipäringuid ja samaaegselt vähendama tööaega. See on win-win situatsioon mõlemale osapoolele. Ühine nendega ja toetu auhinnatud kasutajatoe tarkvarale.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Suurendage kliendirahulolu

Ettevõtted on reaalajas teenust ja reaalajavestlust rakendades suutelised suurendama kliendirahulolu kuni 29%. LiveAgent aitab lisaks parandada ümberarvestuskurssi ning pakub võimalusi ristmüügiks ja ülesmüügiks.

Kohtume ja arutame võimalusi

Kas olete uudishimulik kuidas meie kasutajatoe tarkvara võib parandada Teie klienditeenindust ja tuua positiivset mõju Teie brändile ja ettevõttele? Saame kokku ja arutame lõputuid võimalusi koostööks näost näkku.

get inspired

Meie globaalsed kontorid

Bratislava

Kiyv

Kiiev

New York

New York

Parim klienditoe tarkvara

LiveAgent on 2020. aastal kõige enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks. Hoidke oma klientidele lähemale ja aidake neid kiiremini kasutades LiveAgenti.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to New York office
LiveAgent support portal

LiveAgent support portal

LiveAgent is a versatile helpdesk software that provides integrated customer support through various channels, including ticketing, live chat, social media, and voice helpdesk. Their software is accessible from anywhere, with SSL security. They offer various tutorials and technical support, including tips and tricks, customizations, and billing and payments support. They have received awards and certificates and have a frequently asked questions section that addresses common inquiries. LiveAgent also provides guides on how to make REST calls in PHP, create chat buttons, and setup Facebook Applications.

Mitmed tervishoiuasutused tuginevad LiveAgentile kui ainsale klienditoe lahenduse pakkujale. Proovige ja vaadake, miks.

Klienditoe tarkvara Fitnessi valdkonnale

LiveAgenti klienditoe tarkvara võib suurendada tervishoiuteenuste töötajate tõhusust ja tootlikkust, samal ajal kui kasutajasõbralik liides ja abivalmis personal aitavad säilitada kõrgeimat kliendirahulolu. LiveAgent võib säästa aega ja raha ning suurendada müüki, kuna see võimaldab tervishoiuettevõtetel klientide vajadustest paremini aru saada ja neile kiiremini vastata.

Otsite LivePerson`ile paremat alternatiivi? Kaaluge Liveagent`i - auhinnatud mitmekanaliline klienditoe tarkvara.

Otsite paremat LivePerson`i alternatiivi?

LiveAgent pakub mitmeid võimalusi kliendikontaktiks, sh e-posti, live-vestlust ja kõnekeskust. Lisaks saavad kliendid ise lahendusi leida teadmistebaasi abil. LiveAgent võimaldab automatiseerimist, automaatseid vastuseid ja vestluste analüütikat ning saab personaalseks kohandada. Inimkontakti tähtsust rõhutatakse, sest tehnoloogia võib segadusse sattuda. Koos integratsioonidega pakub LiveAgent erinevaid funktsioone, et aidata agentidel nende töötlust võimalikult palju lihtsamaks teha ja ootusi täita.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

Vaadake, miks on LiveAgent parim alternatiiv Desk.com-le. Saage teada oma eelistest ja registreerige end kasutades meie 14-päevast tasuta prooviperioodi, ei mingeid püsivaid kohustusi.

Otsite parematkasutajatoe tarkvara?

LiveAgent on stabiilne mitme kanaliga kasutajatoe lahendus, millel on regulaarsed uuendused ja pidevalt rakendatakse uusi funktsioone ja funktsionaalsust. Samas Desk.com tooted on oma aja ära elanud ning teenused ei saa olulisi uuendusi, mis takistab nende funktsionaalsust ja võimalust pakkuda kliendituge. LiveAgent peaks olema esimene samm parema klienditeeninduse suunas.

Uurige välja, millised piletisüsteemi alternatiivid on parimad, ning võrrelge neid hinna, reitingu ja funktsioonide järgi. Teie uus piletisüsteemi tarkvara ootab!

Valmis uueks piletisüsteemiks?

LiveAgent on tööriist, mida kasutavad ettevõtted erinevatel e-kaubanduse veebilehtedel, et oma klientidele pakkuda tuge. See suurendab produktiivsust ja aitab hoida mängijad rahul. LiveAgent on lihtsalt kasutatav ja pakub palju funktsionaalsust, sealhulgas kasulikke aruandlusfunktsioone. Selle kasutamine aitab säästa aega ning on rahaliselt mõistlik.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.