Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

Tulge üle LiveAgenti ja me migreerime Teie andmed täiesti tasuta.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus   
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti   
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Migreerige oma andmed LiveAgenti

Kasutajatoe tarkvarade vahetamine pole raketiteadus. Kandke kõik oma andmed praeguselt pakkujalt LiveAgenti üle kasutades meie eelnevalt ehitatud pistikprogrammi või lubage meie tehnilise toe spetsialistidel töö Teie eest ära teha.

Migrate data to LiveAgent on your own

Kasutage eelnevalt ehitatud pistikprogrammi

Mõnedel juhtudel pakume eelnevalt ehitatud pistikprogrammi, mis migreerib Teie andmed vanalt pakkujalt LiveAgenti. Teil jääb vaid üle logida LiveAgenti töölauale ja vajutada aktiveerimise liugurile. Migreerimine nõuab ainult Teie API võtit — täiendav kodeerimine pole vajalik.

Komplementaarne protjee migratsioon

Võtke meiega reaalajavestluse või e-kirja kaudu ühendust ning andke meile teada millist tüüpi migratsiooni vajate. Me migreerime suurima hea meelega kõik Teie andmed sel ajal kui naudite mugavalt istudes kohvi.

Data migration from one solution to another

Mida saate migreerida oma praegusest klienditoest

Inimesed

Migreerige kergesti oma agendid, administraatorid, lõppkasutajad ja kliendid.

Sildid

Migreerige kogu oma osakond ja piletite sildid.

Piletid

Migreerige piletid, manused, kasutajaväljad ja piletiväljad.

Peamised hüved mida meie kasutajad naudivad pärast LiveAgenti migreerumist

Customer providing review for service on mobile phone

Silmapaistev klienditeenindus

Meie agendid on valmis Teid aitama iga probleemiga 24/7.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Täielikult varustatud tugiteenuse lahendus

Meie tarkvara pakub üle 179 kasutajatoe funktsiooni, mida komplementeerib rohkem kui 40 integratsiooni.

Person collecting papers into the net

Märkimisväärne kokkuhoid ja ROI (investeeringutasuvus)

LiveAgent pakub igavesti tasuta plaani ja samuti kolme teist soodsa hinnaga plaani.

Multilingual support in LiveAgent

Mitmed toetatud keeled

LiveAgent on saadaval 43 erinevas tõlkes (mõned osalises) ja toetab keele järgi kohandatavaid vidinaid.

Email ticketing

Avastage universaalse postkasti jõud

LiveAgent sorteerib ja sujuvdab kogu Teie tugiteenuse protsessi. Enam pole tarvis jälgida mitut sotsiaalkontot või seadet. Meie universaalne postkast võtab vastu sõnumid kõigist Teie kanalitest – sotsiaalmeedia, e-kiri, reaalajavestlus, telefon, videokõne — mis iganes. Koheselt pärast sõnumite töölauale lükkamist, muudetakse nad automaatselt piletiteks.

Reaalajavestlus isegi kui olete väljaspool veebi

Kasutage ära meie jõulist reaalajavestluse tarkvara. See võimaldab Teil reaalajas vestelda veebilehe külastajatega ja võtab sõnumeid vastu isegi pärast töötunde. Sõnumid mida saate võrgust väljas olles muudetakse automaatselt piletiteks Teie LiveAgenti töölauas.

Lisafunktsioonid hõlmavad täielikult kohandatavaid vestlusnuppe, vestluseelseid vorme, kutseid vestluseks ja “kõikenägevat režiimi”, mis võimaldab Teil näha klientide poolt trükitud sõnumit enne kui nad selle saadavad. „Kõikenägev režiim” võimaldab Teil vaadata ka kliendi, kellega Te parasjagu vestlete, praegust avatud URL-i.

Live chat as a part of the help desk software
LiveAgent - Mobile help desk application

Teenindus liikvel olles iOS ja Androidi rakendustega

Kuna suurepärane klienditeenindus nõuab paindlikkust, kindlustasime et LiveAgent oleks saadaval mõlemal, nii iOS-i kui ka Androidi rakenduste poodides. Klientide rahul hoidmiseks vastake piletitele ka liikvel olles.

Saage LiveAgenti kasutades rohkem vähema eest

LiveAgent on 2020. aastal kõige enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks. Liituge oma klientidele maailmatasemel toe pakkumisega selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi ülikool.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form
 • “See on nii funktsiooniderikas, et alistas minu 5-aastase zendesk`i tellimuse. Seega ma lülitusin ümber.  Minu, kui väikeettevõtte omaniku jaoks väga hea väärtus.” Albert

 • Esmalt proovisin Zendesk`i, kuid pärast tundidepikkust konfiguratsiooni ja hinnamudeli mõistmist sain aru, et see pole minu jaoks. Selle asemel hakkasin kasutama LiveAgent`i ja ma pean ütlema, et seni olen ma väga rahul. Süsteem sai täpselt piisavalt konfigureeritud nii nagu ma soovisin ja ma pole seni veel leidnud midagi, mille tegemine oleks võimatu. Tugi ise on samuti suurepärane ja vastab tavaliselt küsimustele paari minutiga.” Erik

 • “Kolisime LiveAgent`i ZenDesk`ist… ja ei läheks enam tagasi… See on suurepäraselt taskukohase hinnaga ja alati abivalmis kasutajatoe meeskonnaga, kes on abi saamiseks saadaval 24/7. Teiseks, arenenud tasemega automatiseerimine, mis on otseses mõttes asendanud meie vajaduse Zapier`i järele, sest LiveAgent`is on saadaval piisavas koguses integratsioone. Lisaks annavad nad teile palju teise nimega e-maile, mida saab väga lihtsalt ühildada.” Aaron

 • “Meil ja meie klientidel olid pidevalt ZenDesk`iga probleemid, kuid pärast erinevate võimalustega tutvumist valisime kasutajate arvustuste ja hinna põhjal LiveAgent`i.” Adam

 • “Kasutasin ZenDesk`i aastaid ja olin väsinud neist “sedelitüüpi” e-mailidest ja sellest, et ma ei saa oma e-mailidele faile lisada, ainult linke saata. Mis mulle LiveAgent`is meeldib: see saadab e-maile (mitte sedeleid), ma saan lisada faile, organiseerida e-mailide voogu kergemini, kui ZenDesk`is, saan vestleda ja hallata e-maile samas aknas. LiveAgent toetab oma e-mailides tabeleid ja neil on suurepärane tugimeeskond.” Vlad

 • “Lülitusime sellele süsteemile pärast palju aastaid ZenDesk`i kasutamist. Funktsionaalsus on super: kontaktvormid, live vestlus, andmebaasid, integratsioon sotsiaalvõrgustikega – kõik ühes teenus ja kõik need moodulid on hästi läbimõeldud ja suhtevad üksteisega kompetentselt. Mulle meeldis, et teenus töötab stabiilselt isegi mobiilsetel platvormidel (pärast ZenDesk`i on see meie jaoks suur pluss).” Olga

 • “Proovisin erinevaid lahendusi kaasaarvatud Zendesk, Freshdesk ja muu. Seejärel leidsin LiveAgent`i. Suurepärane tööriist, hea väärtus raha eest, kergesti kasutatav, suurepärane tugi ja abi, mida rakendada. Nüüd pärast mitut aastat kasutamist on see endiselt parim kasutajatoe tööriista valik, mida me oleksime saanud teha.” Michal

 • “Olen kasutanud paljusid kasutajatoe süsteeme nagu LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com, jne. LiveAgent on neid ületanud igal moel, hinna, funktsioonide, klienditoe ja mobiilsete funktsioonidega.” Harrison

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to LiveAgenti migratsioon
LiveAgent on 2020 aastal kõige enam arvustatud ja #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara SMB jaoks. Kolige oma andmed LeadDesk`ist Liveagent`i juba täna.

Kolite LeadDesk`ist LiveAgent`i?

LiveAgent on SMB jaoks enimvaadeldud ja nr#1 hinnatud kasutajatoe tarkvara 2020 aastal. Saate valida erinevate tasuliste pakettide vahel vastavalt ettevõtte suurusele ja vajadustele ning proovida seda tasuta. LiveAgent kasutajate hulka kuuluvad Huawei, BMW, Yamaha ja O2. Kliendid saavad head tuge erinevate kanalite, nagu e-posti, vestlusnuppude, API või WhatsAppi kaudu.

Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

LiveAgent pakub klienditeenindust, 24/7 tuge agentidelt ja rohkem kui 175 tööriista ja 40 integratsiooni. Valides LiveAgenti, võite olla kindel, et saate parima kasutajakogemuse. Lisaks on võimalik valida 43 erineva tõlke vahel ning kohandada keele vidinaid vastavalt oma soovile. Valmis kolima Customerly'st LiveAgent'i? Tutvuge eelistega, millest saate osa LiveAgent'i lülitudes.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent on klientidele sujuvat teenindust pakkuv tarkvara, mida saab kasutada mitmel kanalil. Tasuta prooviperioodiga saab seda testida 7 või 30 päeva ilma krediitkaardi vajaduseta. Tarkvara aitab vähendada vastamisaegu ja suurendada propageerimist, samuti on see #1 kasutajatoe tarkvara VKE-dele. LiveAgent'i tasuta plaan sisaldab piiramatut arvu agentide, reaalajavestluse, kõnekeskust, piletisüsteemi ja teadmusbaasi. Tasuta konto loomine on lihtne.

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent on 2020 ja 2019 kõige kõrgemalt hinnatud kasutajatoe tarkvara. Tarkvara pakub üle 179 kasutajatoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni. Lisaks on süsteem saadaval 43 keeles, toetades keelele kohandatavaid vidinaid. LiveAgent'i agendid on kättesaadavad 24/7 kõikide probleemide korral. Ettevõteteks, kes kasutavad LiveAgent'i, on Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool. Erinevate plaanide hinnad algavad $9-49 kuu ning on võimalik tasuta 7-päevane prooviperiood.

LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Freshdesk. Kõik teie piletid, agendid ja tagasiside Freshdesk'ist viiakse automaatselt üle LiveAgent'isse.

Lahkute Freshdesk'ist?

LiveAgent on tarkvara ettevõtetele, mille kaudu on võimalik suhelda klientidega erinevates kanalites ning hallata kliendisuhteid. Tarkvaral on erinevad funktsioonid ning ta on integreeritav teiste tarkvaradega. Lisaks saab ettevõte tuge abi- ja tugipunktist ning neil on partnerprogramm. LiveAgenti arendab ettevõte nimega Quality Unit, LLC.

LiveAgent töötab hetkel Verloopi migratsiooniplugina kallal. Liveagent on 2019. ja 2020. aastal kõige enam tagasisidestatud ja #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara VKEdele. Liituge selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha, O2 ja Oxfordi Ülikool maailmatasemel klienditoe pakkumisel.

Lähete üle Verloop süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent on kõige enam arvustusi saanud ja top #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara, mida kasutavad ettevõtted nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool klienditoe pakkumiseks. Erinevad ärikavad pakuvad erinevaid võimalusi, nagu piiramatu vestluste ajalugu ja emaili aadresse. Proovige seda TASUTA.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo