Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • IVR (interaktiivse häälvastuse) käsikirja näited

IVR (interaktiivse häälvastuse) käsikirja näited

Professionaalse IVR-süsteemi olemasolu võib aidata ettevõtetel täiendada telefoni tuge ja suurendada kliendirahulolu. Efektiivne IVR-skript ei piirdu ainult automaatse kõnede suunamisega õigetele osakondadele või agentidele, vaid eemaldab ka pikad kõnejärjekorrad ja ooteajad. IVR tervitused ja sõnumid, mida kliendid Teie ettevõttele helistades kuulevad, määravad kogu suhtluse tooni, seega on õigeks saamine väga oluline.

IVR (interaktiivse häälvastuse) käsikirja näited
IVR praktikas

Hästi kirjutatud IVR-skriptid võivad suurendada kaubamärgi tajumist ja luua igale helistajale vaevatu ja meeldiva kliendikogemuse. Samas mittetõhusad IVR-skriptid võivad helistajaid tülgastada ja segadusse ajada, mille tulemuseks võib olla jäädav negatiivne mulje ettevõttest. Kasutage isiklike skriptide loomiseks järgmisi parimaid IVR tavasid ja IVR-skriptide näiteid üheskoos mõnede kõige levinumate fraasidega.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

IVR-skripti parimad tavad ja vead mida vältida

  • Vältige liiga paljusid menüü valikuid

Pika ja keerulise IVR-menüü navigeerimine võib helistajatele keeruline olla – üldiselt soovitatakse pakkuda kuni viit menüü elementi, mis peaksid olema tähtsuse järjekorras.

  • Lisage laienduse numbrid lõppu

Helistajad ei pruugi teada, millist laiendust nad otsivad, kuid nad teavad millist osakonda nad vajavad – veenduge et nad kuuleksid alati valikut benne toimingut (“Müügiosakonnaks vajutage 1”, mitte “Vajutage 1 Müügiosakonna jaoks”.)

  • Hoidke IVR lihtsana ja kirjutage kõrva jaoks

Kasutage keelt mis on selge ja kergesti arusaadav kõigile tugiliini helistajatele – vältige mittevajalikke spetsiifilisi tööstusharu termineid, lühendeid ja keerulisi sõnu.

  • Teavitage kliente ooteaegadest

Andke helistajatele teada, iga kord kui peate nad lisama kõnejärjekorda või ootele, kui kaua tuleb reaalajas agendiga ühenduse saamiseks oodata, et nad teaksid kuidas oma aega planeerida.

  • Kaaluge tagasihelistamise valikut

Kui liinid on liiga hõivatud ja ootejärjekorrad on liiga pikad, aktiveerige kindlasti automaatse tagasihelistamise funktsioon, et lühendada kõnejärjekordi, vähendada klientide pingutusi ja hüljatud kõnede arvu.

IVR-skriptide näited

IVR tervitussõnumid

IVR menüü valikud

Ootel olemine

Maksimaalne ooteaeg on täis

Tagasihelistamise järjekorra sõnumid

Lahtiolekuaja järgsed sõnumid

Puhkuse ajal sulgemise sõnumid

Kõneposti sõnumid

Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab IVR?

IVR (Interactive Voice Response) tähendab interaktiivset häälvastust. IVR-süsteem võimaldab kasutajatel telefonitsi suhelda ettevõtetega ja valib automaatselt kasutajale jälgimiseks tegevuskava.

Kuidas salvestada IVR-sõnumeid?

Oma IVR-sõnumi saate salvestada kõnekeskuse tarkvara helisalvestuse valiku abil. Esiteks peate looma osakonna või teenuse jaoks IVR-i rühma ja seejärel saate oma hääle salvestada.

Kuidas tervitada klienti kõnes?

Kliendi tervitamiseks kõnes võite kasutada fraasi “Tere, [NIMI], kuidas Teil läheb?” või “Tere, [NIMI], kuidas Teid aidata saan?”

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “What does IVR stand for?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “IVR stands for Interactive Voice Response. IVR is a system that allows users to interact with companies by phone and automatically chooses a course of action for the user to follow.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “How do you record IVR messages?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “You can record your IVR message by using the voice recording option in your call center software. First, you need to create an IVR group for a department or a service, and then you can record your voice.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “How do you greet a customer on a call?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “When greeting a customer on a call, you can use the phrase Hi, [NAME], how are you? or Hi, [NAME], how can I help?” } }] }
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo