Viga

Mis on programmiviga?

Arvutiprogrammi viga, riket või ebaõnnestumist, mis põhjustab juhuslikke tulemusi, nimetatakse ka tarkvaraveaks. See põhjustab kasutajatele ja klientidele probleeme. Vigasid põhjustavad rikked programmi koodis, disainis või vale koodi loomine. Vead võivad põhjustada programmi kokkujooksmist või süsteemi tardumist. Mõned vead võivad olla võltsid ja mitte ehtsad, seega on nendega tegelemiseks rohkem infot vaja.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mis on programmiviga?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Viga IT-s tähendab programmi või riistvaralise süsteemi tõrget. Vea tagajärjel hakkab süsteem ootamatult käituma. See on mis tahes käitumine või tulemus, mis on vastuolus sellega, kuidas programm või süsteem disainiti.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Miks peaksite vigasid vältima?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Igat viga pole võimalik vältida. Sageli ei sõltu need meie tegevustest, paljusid vigu saab vältida. Miks on see oluline? Vead, mis ilmuvad teie süsteemi või veebilehele võivad põhjustada kahjusid. Kuigi lühiajaline rike ei ähvarda teie ettevõtet suuresti, suuremahuline ja pikaajaline rike võib põhjustada teile suuri rahalisi kaotusi, samuti klientide lahkumist teie brändi juurest.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas LiveAgent`is rikete nimekirja juurde pääseda?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Nimekiri uutest funktsioonidest ja parandatud vigadest asub changelog`is: https://dev.ladesk.com/all/. See on vigade ilmnemisel väärt jälgimist ja kontrollimist.” } }] }

FAQ

Mis on programmiviga?

Viga tähendab IT -s programmi või riistvara süsteemi viga või tõrget. Ootamatu süsteemi käitumine tekib vea tagajärjel. See on mis tahes käitumine või tulemus, mis on vastuolus sellega, kuidas programm või süsteemi on disainitud.

Miks peaksite rikkeid vältima?

Mitte kõiki vigu pole võimalik vältida. Sageli see ei olene meie tegevustest, siiski on paljud vead välditavad. Miks on see oluline? Vead, mis meie süsteemis või veebilehel tekivad, võivad kahjusid tekitada. Kuigi lühiajalised rikke ei ähvarda teie ettevõtet suuresti, siis suuremad ja pikaajalisemad rikked võivad tuua kaasa suuri rahalisi kaotusi, samuti klientide lahkumist teie brändi juurest.

Kuidas pääseda LiveAgent´is juurde vigade nimekirjale?

Uute funktsioonide ja parandatud riketega nimekiri on leita changelog`ist, aadressilt: https://dev.ladesk.com/all/. Vigade ilmnemisel on soovitata seda nimekirja kontrollida.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo