Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Veebilehe vestlus

Mis on veebilehe vestlus?

Veebilehe vestlus on sisseehitatav vidin mis pakub reaalajas vestlust. See annab elu jutuajamistele läbi videovestluse, reaalajavestluse või telefonikõnede. Oma kiiruse poolest on see hea asendus e-posti kommunikatsioonile. Ja samuti parem kui telefonikõne kuna ei ole tarvis teha õigekirja kontrolli.

KKK

Kuidas ma integreerin vestluse kasti oma veebilehele?

Selleks et integreerida vestlus oma veebilehele, peaksite esmalt hankima koodi mis lubab implementeerida vestluse Teie veebilehe koodi. Tavaliselt saate selle koodi valitud programmi registreerudes ja tellides. Antud koodi sisestamise koht on oluline, et me teaksime, kus vestlust näidatakse.

Kuidas paigaldada vestluse funktsiooni WordPressi veebilehele?

Vidin WordPressi veebilehe jaoks ise on tasuta, kuid teil on tarvis vestluse kasutamiseks osta tellimus. Pärast vidina registreerimist ja käivitamist on teil võimalik teha akna välimuses muudatusi.

Mis on minu reaalajavestluse veebilehel kasutamise eelised?

Reaalajavestluse kasutamise eelised on: 1. võimalus kiiresti vahetada faile, 2. multikeelne tugi, 3. võimalus lisada veel üks nõustaja vestlusesse, et aidata probleemi lahendada, 4. juurdepääs erinevatelt seadmetelt ja erinevatel aegadel, näiteks kui me ei saa teha telefonikõne, 5. Teostada kliendiga suhtlemise analüüsi ja ajalugu, 6. suuremad turustamise võimalused, 7. klientide kohta andmete ja info saamine, 8. klienditeeninduse meeskonna töö efektiivsuse suurendamine, 9. väga paljud kliendid valivad reaalajavestluse peamiseks kommunikatsioonivormiks, 10. võimalus ostlemise käigus vestelda.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo