Veebi vidin

Mis on Veebi vidin?

Veebi vidin on väike osa html/javascript koodi, mis on manustatud sinu veebilehele. Veebi vidin võib väljenduda vestluse nupuna, vestluse kutsena, kontaktivormina või tagasisideks mõeldud vormina.

Selline näeb välja tüüpiline veebi vidin:

Mis on Veebi vidin?
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mis on veebi vidin?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Veebi vidin on rakendus või lehe osa, mis on sisseehitatud lehele, kuid on iseseisev. Vidin nõuab ligipääsu sisule, kuhu leht ei saa ligi. Sellel võib olla mitmeid vorme, näiteks vestluse nupp või kontakvorm.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas saan manustada LiveAgent live chat vidina oma lehele?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Live chat on väga populaarne klienditoe kanal. Tänu sellele on klientide abistamine kiire ja kohene. Kuidas integreerida see vidin oma veebilehele? 1. Vali live chat pakkuja. Valikus on mitmeid erinevaid lahendusi, seega valige hoolikalt selline, mis vastaks teie äri vajadustele. 2. Registreeri sellel lehel. Enamik lahendusi pakub tasuta prooviperioodi, seega kui olete ebakindel saate registreerida ennast vaid prooviperioodi ajaks. 3. Lisage live chat nupp oma veebilehele. Peale registreerimist valige nupp ning lisage HTML kood oma veebilehele. 4. Kohanda oma live chat vidinat. Saate vastavalt vajadusele vidinat muuta, näiteks muutes online ja offline nuppe, vestluseaknaid, keelt või teksti ning seda kuidas vestlus välja näeb. 5. Lubage ennetavad vestluse kutsed. Ennetavad funktsioonid on tavalised ämbliku tüüpi lahendused. Saate neid määrata kas igale lehele või ainult valitud lehtedele. 6. Looge nimekiri valmis vastustest. Valmis vastused automatiseerivad teie tööd ja seega ka täiustavad seda. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Milline veebi vidin välja näeb? “, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Live chat vidin näeb tavaliselt välja nagu messenger. Seal võib-olla näiteks ring või muu kujund veebilehelt, mis vajutades (või automaatselt), avab teile vestluseks mõeldud akna. Tavaliselt ei ole need suured ning võtavad vaid väikese osa lehest.” } }] }

FAQ

Mis on veebi vidin?

Veebi vidin on veebi rakendus või lehe element, mis on sisseehitatud, kuid iseseisev. Vidin nõuab ligipääsu sisule millele lehekülg ligi ei saa. Sellel võib-olla mitmeid vorme, näiteks vestluse nupp või kontaktivorm.

Kuidas saan manustada LiveAgent live chat vidina oma veebilehele?

OLive chat on väga populaarne klienditoe kanal. Tänu sellele on klientide abistamine kiire ja kohene. Kuidas seda vidinat oma veebilehele integreerida? 1. Vali live chat pakkuja. Valikus on mitmeid erinevaid lahendusi, seega valige hoolikalt selline, mis vastaks teie äri vajadustele. 2. Registreeri sellel lehel. Enamik lahendusi pakub tasuta prooviperioodi, seega kui olete ebakindel saate registreerida ennast vaid prooviperioodi ajaks. 3. Lisage live chat nupp oma veebilehele. Peale registreerimist valige nupp ning lisage HTML kood oma veebilehele. 4. Kohanda oma live chat vidinat. Saate vastavalt vajadusele vidinat muuta, näiteks muutes online ja offline nuppe, vestluseaknaid, keelt või teksti ning seda kuidas vestlus välja näeb. 5. Lubage ennetavad vestluse kutsed. Ennetavad funktsioonid on tavalised ämbliku tüüpi lahendused. Saate neid määrata kas igale lehele või ainult valitud lehtedele. 6. Looge nimekiri valmis vastustest. Valmis vastused automatiseerivad teie tööd ja seega ka täiustavad seda.

Milline veebividin välja näeb?

Live chat vidin näeb tavaliselt välja nagu messenger. Seal võib-olla näiteks ring või muu kujund, mida vajutades (või automaatselt) avaneb vestluseaken. Tavaliselt ei ole need suured ning võtavad vaid väikese osa lehest.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo