Tiimijuht

Kes on tiimijuht?

Tiimijuht on isik, kes juhib meeskonda. Klienditeeninduses juhivad tiimijuhid tavaliselt 5-10-liikmelisi meeskondi. Nad vastutavad igapäevaste ülesannete eest, tagades, et nende meeskond on keskendunud ja kliendid on rahul.

LiveAgent’i tiimijuhile antakse tavaliselt administraatori roll, et tal oleks juurdepääs aruannetele, seadistustele ja konfiguratsioonidele.

Frequently asked questions

Kes on tiimijuht?

Tiimijuht on isik, kes toetab agentide meeskonda, jagab oma teadmisi, hoolitseb meeskonna arengu ja töö mugavuse eest ning jälgib nende tegevust. Ta on ka isik, kes juhib meeskonna tööd ja seab meeskonna ülesanded tähtsuse järjekorda. 

 

Millised on tiimijuhi kohustused?

Tiimijuht peaks eelkõige toetama tiimi tööd. Ta peaks pakkuma koolitust eesmärkide saavutamiseks ja arendama vajalikke oskusi, et töötada meeskonnas konkreetsel positsioonil. Ta peaks arendama meeskonna tugevusi ja toetama nõrkade külgede parandamisel. Ta määratleb meeskonna eesmärgid ja hindab selle edusamme. Samuti peaks ta lahendama konflikte. Lisaks peaks ta korraldama ühiseid koosolekuid ja muid meeskonna algatusi.

 

Kas LiveAgent'i tarkvaras on võimalik valida tiimijuhti?

LiveAgent'is saab tiimijuhti määrata administraatoriks. Sellisel juhul on tal juurdepääs kõikidele agentide piletitele.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo