Mis on tegevuslogi?
Tegevuslogi on raport kõigis tegevustest teatud aja jooksul. Tegevuslogi, samuti tuntud ka, kui töö aktiivsuse logi, näitab kuidas keegi oma aega töötades kulutab. LiveAgent`i tegevuslogi näitab kõiki loodud ja redigeeritud sedeleid.
See annab adminnile/administraatorile võimaluse vaadelda iga agendi tööd. See annab võimaluse teostada parandusi selleks, et LiveAgent`is efektiivsemalt töötada.
Tänu tegevuslogidele saavad agendid lõpetada vähese väärtusega tegevustele keskendumise ja hallata oma aega paremini. Tegevuslogi on samuti suurepärane tööriist tagamaks, et töötavad järgivad ettevõtte tegevuslaani.
Miks on tegevuslogid olulised?
Turvalisuse eesmärgil on äärmiselt oluline tuvastada, kes on teie kontole sisse loginud. Kuna ettevõtted puutuvad igapäevaselt kokku väga suure koguse andmetega, on äärmiselt oluline nende väärkasutus koheselt tuvastada. Kui esineb mistahes väärkasutust suudavad tegevuslogid tuvastada inimese, kes selle eest vastutab.
Tegevuslogid näitavad, et teil on väärkasutuse korral kasutusel proaktiivsed meetmed. See on oluline, kui teil on äripartnerid või osanikud, kes on teie ettevõttesse investeerinud.
Auditi logid on samuti olulised, sest need pakuvad põhjalikku ülevaadet.
Vaatame lihtsat näidet. Kujutage ette, et klient kurdab teie klienditeeninduse üle. Omades ülevaadet tegevuslogidest võib see teid olukorra hindamisel aidata. Kui teil on vajalik info, saate anda tagasisidet ja luua vastava tegevusplaani olukorra päästmiseks.
Miks peaksite tegevuslogi hindama?
Ülevaade oma töötajate tööst on oluline osa maksimaalse efektiivsuse tagamiseks. LiveAgent pakub üle 180 funktsiooni, mida saate kasutada oma klienditeeninduse parandamiseks.
Tegevuslogid annavad teile ülevaate sellest, kuidas teie agendid selliseid funktsioone kasutavad. Näiteks, kui näete, et üks toe agentidest teostab ülesannet, mida saaks lihtsalt automatiseerida käsitsi, siis saate talle automatiseerimisest rääkida.
Läbi auditi logi vaatluste võite leida võimalusi, et oma klienditeenindust parandada.
Vaadeldes auditi logisid, saate jälgida oma agentide progressi ettevõtte eesmärkide ja näitajate täitmiseks.
Aktiivsuslogi/auditi logi eelised:
- võimalus koheselt probleeme tuvastada, mis väldib kuude pikkusi potentsiaalseid probleeme
- klienditoe agentide oskuste ära tundmine – head/halvad sooritused
- aitab mõõta töötajate peamisi tulemuslikkuse näitajaid
- võimalus premeerida parima sooritusega klienditoe agente
- võimalus ära tunda vajadust rohkema agentide koolituste järgi
Kus asub LiveAgent´is tegevuslogi?
Sammud oma tegevuslogis navigeerimiseks:
- Logige oma LiveAgent`i kontole
- Otsi Konfiguratsioone
- Klikkige Tööriistad
- Lõpuks agave Auditi Logi
Nagu eelpool mainitud kutsutakse tegevuslogi ka auditi logiks.


Mida teie LiveAgent`i tegevuslogi näitab?
Tegevuslogi pakub täielikku raportit tegevustest, mida teie toe agendid teevad.
See näitab:
- agendi nime
- agendi poolt sedeli peale kulutatud aega
- sedelite arvu, millega agent on töötanud
- lühikest kirjeldust igast tegevusest
- täpseid agentide tegevusi/muudatusi igal sedelil
Vaadake, kuidas tegevuste logi mõõta
Väga oluline on omada oma meeskonnaliikmete tegevustest ja produktiivsusest selget ülevaadet. LiveAgenti tegevuslogi aja jälgimise abil saate hõlpsalt mõõta, kui hästi teie meeskond toimib tehtud ülesannete ja igale ülesandele kulutatud aja osas. Nii saate tuvastada tootlikkusega seotud probleemid ja hinnata, kuidas teie meeskond oma aega haldab. Aja jälgimine annab väärtuslikku teavet ja aitab jälgida, kui palju aega igale projektile või ülesandele kulub. Õige mõõtmise abil saate optimeerida meeskonna jõudlust ja suurendada tootlikkust. LiveAgent jälgib aega automaatselt teie eest, mis tähendab, et saate keskenduda oma müügi- ja turunduseesmärkide saavutamisele, samal ajal kui LiveAgent pakub teile üksikasjalikke aruandeid.

Expert note
Tegevuslogi on kronoloogiline andmete kogum, mis kuvab tööaja ja tegevused. See on oluline tööriist produktiivsuse ja aja juhtimise parandamiseks.

Kuidas LiveAgentis SLA-d seadistada
LiveAgentis SLA-de seadistamine aitab ettevõtetel määrata klienditoe reageerimis- ja lahendusaja eesmärgid ning parandada teenuse kvaliteeti.