Tasuta Prooviperiood

Teavitused

Mis on teavitused?

Seadke üles teavitused, et olla teadlik oma ettevõttes toimuvast. Teavitused saadavad teile lühikese sõnumi iga kord, kui on tehtud mõni oluline tegevus.

Saage Liveagent`i  teavituste kohta rohkem teada.

Teavitused

KKK

Mis on teavitused?

Teavitused on märguanded, mis annavad teile märku, et teile on määratud spetsiifilised ülesanded, olete saanud sõnumi, teid on märgitud või muud tegevused, teistest tegevustest, mis on otseselt või kaudselt teiega seotud.

 

Mis on teavituste eesmärk?

Peamiseks teavituste saatmise põhjuseks on teid teatud muudatustest infomeerida. See võib viidata itseselt agendile või märkida sissetulevat sõnumit või spetsiifilist lõime, kuid see võib informeerida ka rakenduste kokkujooksmisest, presentatsioonidest või uutest funktsioonidest.

 

Kuidas saate LiveAgent`is teavitusi hallata?

Saate hallata LiveAgent`i teavitusi otse LiveAgent`i töölaualt, Konfiguratsioonide sektsioonis. Saate teavitusi üles seada olenevalt sellest, mida teavitus puudutab. Kui kasutate LiveAgent`i integratsiooni Slack`iga saab teavitusi saata otse teie Slack kontole.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo