Tasuta Prooviperiood

Tasuta kasutajatoe tarkvara

Mis on tasuta kasutajatoe tarkvara?

Kasutajatoe tarkvara kombineerib omavahel kõrge kvaliteediga toe oma klientidele ja info ettevõtte toodetest. Kasutajatugi tegeleb klientide päringutega, samuti pakub teenust toodetele. Kasutajatoe tarkvara saab kasutada mitmetes kanalites: online veebivestlus, veebilehed või sotsiaalmeedia.

KKK

Mis on kasutajatoe tarkvara definitsioon?

Tasuta toe tarkvara on tarkvara, mis parandab klienditeenindust ning on saadaval tasuta. See toetab klienditeeninduse meeskonna tegevusi, salvestab ja sorteerib klientide sõnumeid erinevatest kanalitest. Tasuta liitumine katab tavaliselt põhilised võimalused klienditeeninduse toe tarkvaras.

Kuidas kasutada tasuta kasutajatoe tarkvara?

Üldiselt kasutate tasuta kasutajatoe tarkvara samamoodi nagu kasutaksite tasulist. Viimases saate lisada agente, kes tegelevad sedelite, live kõnede, kõnekeskuse ja teadmistebaasiga. Ainsaks erinevuseks on see, et peate oma kontole korra 21-päeva jooksul sisse logima. Kui te seda ei tee, teie konto kasutamine peatatakse automaatselt. See on nii väärkasutamise ennetamiseks.

Kas tasuta kasutajatoe tarkvara on LiveAgent`is saadaval?

LiveAgent tasuta plaan on saadaval. Mõistame, et kui alustate uue äriga, siis ei pruugi teil tarkvara jaoks piisavalt raha olla. Teil on piiramatu juurdepääs sedelite ajaloole, puuduvad piirangud live vestluse nuppudele, e-maili aadressidele, telefoninumbritele või kontaktivormidele.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo