Tarkvaraagent

Mis on tarkvaraagent?

Agendid või agentide arhitektuurid on tehisüksused nagu näiteks robotid, mis on programmeeritavad, kuna neid saab kasutada simuleerimiseks, modelleerimiseks ja regulatsioonimehhanismideks. Loodud agent või  üksus võib olla autonoomne agent ja võib olla paigutatud keskkonda, põhjustades loodu käitumist keskkonnas. Üksus ja keskkond võivad olla arvutisimulatsiooni tulemus, kuid võib olla ka robustne robot, mis on võrgu kontrolli all.

Selle meetodi oluliseks tunnuseks on, et agent mitte ainult ei töötle sisendi signaale, vaid üksusena võib mõjutada keskkonda ja tuvastab tegevuse tulemust andurite kaudu, mis mõjutavad muud käitumist. Sellepärast saab tagasisidet realiseerida, nagu ka elavate süsteemide puhul. Agendid on seega tehnilis-intellektuaalsed saavutused elunähtuste jäljendamisel.

Frequently asked questions

Mis on tarkvaraagent?

Tarkvaraagent on arvutiprogramm, mis tegutseb kasutaja või programmi nimel. Seda saab kasutada simulatsiooni- või reguleerimismehhanismide jaoks

 

Kuidas saab tarkvaraagente parema klienditeeninduse jaoks kasutada?

Tarkvaraagenti saab kasutada simulatsioonide, modelleerimise ja muude reguleerivate mehhanismide jaoks. Loodud agendist võib saada autonoomne agent, tänu millele saame oma tegevust ja selle tulemuslikkust pidevalt testida, mis viib klienditeeninduse arenguni.

 

Kas saate LiveAgent`is tarkvaraagente kasutada?

LiveAgent`is saate kasutada tarkvaraagenti. See on äärmiselt oluline funktsioon, millel on klienditeeninduse tasemele tõeline mõju.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo