Sedelisüsteem

Mis on sedelisüsteem?

Sedelisüsteem on jagatud postkast kõigi ülesannete jaoks, mis tulevad klientidelt. Kõik sõnumid muutuvad automaatselt samaks sedeliks. Sedelid salvestatakse ühes kohas, et klienditugi ei jätaks ühtegi ülesannet vahele.

Frequently asked questions

Mis on sedelisüsteemi definitsioon?

Sedelisüsteem on ühine postkast teie klientide ülesannete jaoks. Sinna saabuvad e-mailide raportid, live vestluste, sotsiaalmeedia, jne teated. Kõik sõnumid konverteeritakse automaatselt sedeliks.

 

Millised on peamised sedelisüsteemi funktsioonid?

Iga sedelisüsteemi peamiseks funktsiooniks on mitme kanaliga kättesaadavus (e-mail, live vestlus, sotsiaalmeedia), kliendipõhine personaliseerimine, töövoo automatiseerimine, personaalsed sedeli leheküljed, sedelite kategooriad ja sildid ning teadmistebaasi loomise võimalus.

 

Kas LiveAgent on sedelisüsteem?

LiveAgent on sedelisüsteem. See jälgib automaatselt ja konverteerib kõik klientide probleemid sedeliteks. Iga saabuv sõnum muudetakse mugavuse ja parema haldamise huvides sedeliks.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo