Tasuta Prooviperiood

Rollid

Mis on rollid?

Rollide määratlevad kasutaja load ja juurdepääsu teie LiveAgent`i kontole. Hetkel on esindatud 3 rolli. Rollid määratlevad, kas kasutajal on juurdepääs ainult sedelitele või nad saavad teha ka konfiguratsioone ja raporteid vaadata.

Peamised 3 rolli on:

  • Omanik – on konto omanik ja looja. Tal on juurdepääs kõigile süsteemi osadele.
  • Admin – tal on juurdepääs kõigile süsteemi osadele, välja arvatud arveldusinfo ja üles seadmine.
  • Agent – tal on piiratud juurdepääs spetsiifilistele osakondadele, sedelitele. Mõned funktsioonid on ainult vaadatavad.
Liveagent's agent overview

KKK

Mis on rollid?

Rollid määravad kasutaja load ja juurdepääsu kontol. Määrates spetsiifilise rolli, teate mida agent saab süsteemis teha ja millele tal juurdepääs puudub.

 

Millist tüüpi rolle LiveAgent pakub?

LiveAgent pakub kolme põhilist rolli, milleks on: omanik - kes on konto looja ja omanik, administraator - kellel on juurdepääs kõigile süsteemi osadele, välja arvatud arveldamise ja konto konfigureerimisega seonduv ja agent - kellel on piiratud juurdepääs spetsiifilistele osakondadele ja sedelitele.

 

Kus saate LiveAgent`is rolle üles seada?

Rollide konfigureerimine LiveAgent`is on võimalik Liveagent`i Konfiguratsioonid sektsioonis, vahelehel Agendid. Seal saate määrata igale inimesele vastava rolli, kes oma ülesandeid läbi Liveagent`i teostavad.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo