Reaalajas vestluse ruum

Mis on reaalajas vestluse ruum?

Reaalajas vestlus on konkreetne koht Internetis. Vestlusruumi peamine eesmärk on võimaldada kasutajatele reaalajas veebipõhist vestlust. Nad saavad omavahel suhelda, jagada teavet teksti kaudu ja suhelda võrgus. Reaalajas vestluse ruumi võib võrrelda foorumiga, kuid on üks erinevus – kasutajad saavad kasutada interaktiivseid sõnumeid.

Mõned reaalajas vestlused nõuavad ka mõne spetsiaalse programmi või tarkvara olemasolu. Kasutajad peavad registreeruma reaalajas vestluse ruumis.

Frequently asked questions

Mis on reaalajas vestluse tuba?

Reaalajas vestluse ruum on koht internetis, mille peamine eesmärk on võimaldada kasutajatel vestelda reaalajas. See võimaldab neil üksteisega otse suhelda, luua suhteid ja suhelda internetis. Mõned reaalajas vestluse ruumid võivad nõuda vastavat tarkvara või rakendust, teistesse saab otse brauseri kaudu siseneda.

 

Kes saavad kasutada reaalajas vestlust?

Reaalajas vestluse ruumi saab kasutada iga kasutaja, kes siseneb veebilehele ja soovib võtta ühendust klienditeenindusega. See on kiire kontaktivorm, mis võimaldab saada kliendi probleemile peaaegu kohese vastuse. Nii toetab see müügitegevust.

 

Millised on reaalajas vestluse eelised?

Reaalajas vestluse ruumide eelised on eelkõige kiire klienditeenindus, võime vastata reaalajas, samuti konversioonide suurendamine ja klientide stressi vähendamine, kuna nad ei pea vastust ootama. Tänu neile saavad kliendid kiiresti vajalikku teavet toodete ja teenuste kohta.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo