Online vestluse äpp

Mis on online vestluse äpp?

Online vestluse rakendus on tarkvara, mis võimaldab kasutajal interneti teel sõnumeid saata ja vastu võtta. Tänapäeval on sellist tüüpi äpp igasse nutitelefoni sisseehitatud, see on kõigile saadaval ja ülimalt populaarne. Kasutajad saavad üksteisega suhelda interneti kaudu ja edastades teksti, audiot ja videosõnumeid reaalajas. Iga online vestluse rakendus pakub paljusid erinevaid fuktsioone.

Frequently asked questions

Mis on online vestluse äpi definitsioon?

Online vestluse rakendus võimaldab teil väljaspool brauserit vestlusi pidada. See võimaldab teil reaalajas vestelda, lisaks faile jagada ja online videovestlusi pidada.

 

Millist tüüpi online vestluse äppe on saadaval?

Online vestluse äpp võib olla tekst, see võib olla videovestlus või võimaldada videokõnesid. Äpp suudab kombineerida kolm erinevat suhtlusviisi. Populaarsed rakendused on näiteks Messenger, WhatsApp ja Telegram.

 

Kas saate LiveAgent`is online vestluse äppe kasutada?

LiveAgent`is on online vestluse äpp. Rakendus on saadaval Android`ile ja iOS-le. Klienditeeninduse meeskond võib olla kättesaadav ka väljaspool kontorit. Tänu sellele on ettevõtetel konkurentide ees eelis.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo