Õigeaegne lahendamine

Mis on õigeaegne lahendamine?

Õigeaegne lahendamine tähendab, et sedel lahendati SLA-s sätestatud ajalimiidi jooksul. Õigeaegne sedelite lahendamine on kliendi rahulolu hoidmise seisukohtalt äärmiselt oluline. Kõik agendid peavad püüdma oma sedeleid alati õigeaegselt lahendada.

Õigeagsele lahendamisele vastupidine on tähtaja ületanud sedel. See tähendab, et seda ei lahendatud SLA-s ettemääratud aja jooksul. Tähtaja ületanud sedelitel on teie ettevõttele negatiivne mõju ja neid tuleks vältida.

Frequently asked questions

Mida tähendab õigeaegne lahendamine?

Õigeaegne lahendamine, tuntud ka kui keskmine lahenduse aeg, on keskmine klienditeeninduse meeskonna aeg, mis neil juhtumi lahendamisele kulub. Tavaliselt mõõdetakse seda tundides, seega kalkuleerides õigeaegset lahendust, ärge arvestage ajaga, mil teie teeninduse meekond ei tööta.

 

Kas õigeaegne lahendamine on oluline?

Õigeaegne lahendamine on otseselt seotud kliendirahuloluga ja on just sellepärast oluline näitaja. Mida kiirem on meeskond kliendi probleemide lahendamisel, seda kõrgem on rahulolu tase. Kui juhtumi lahendamine võtab kaua aega võib klient muutuda närviliseks ja rahulolematuks.

 

Kust saan Liveagent`is õigeaegset lahendamist kontrollida?

Saate kontrollida õigeaegset lahendamist LiveAgent`i raportite sektsioonist. Selle indikaatori järgimine on kasulik, samuti näitaja parimal võimalikult tasemel hoidmine.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo