NGINX

Mis on NGINX?

Nginx on tasuta avatud lähtekoodiga veebiserver, millel on mitmeid eesmärke. Seda saab kasutada pöördpuhvrina, koormuse tasakaalustajana või HTTP vahemäluna.

NGINX pakub mitmeid HTTP puhverserveri ja veebiserveri funktsioone. See suudab hallata suurt kogust samaaegseid ühendusi, pakub pöördpuhverserverit koos vahemällu salvestamisega, hoolitseb koormuse tasakaalustamise eest ja käsitleb faile.

NGINX pakub ka mitmeid meilipuhverserveri funktsioone ja muid kasulikke teenuseid.

Frequently asked questions

Mida NGINX tähendab?

NGINX on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis toetab veebi, vahemällu salvestamist, pöördpuhverserverit, koormuse tasakaalustamist ja meedia voogesitust.

 

Milliseid funktsioone NGINX pakub?

NGINX m HTTP server võimaldab maksimaalset sooritust ja stabiilsust. See võib toimida ka kui e-maili puhverserver (IMAP, POP3, SMTP), samuti kui pöördpuhverserveri ja koormuse tasakaalustajana HTTP-, UDP- ja TCP-serverite jaoks.

 

Kas LiveAgent pakub NGINX-i?

LiveAgent kasutav NGINX-i. Seda on soovitatav kasutada, kui pöördpuhverserverit SSL-ühenduste katkestamiseks ja push-stream mooduli abiga, et kiirendada rakenduse üldist sooritust.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo