Tasuta Prooviperiood

Must nimekiri

Mis on must nimekiri?

Must nimekiri sisaldab blokeeritud e-maile, mis tulevad teatud e-maili aadressidelt ja domeenidelt. Seda kasutatakse koos valge nimekirjaga, kus on usaldusväärsed e-maili aadressid, et blokeerida e-maili domeene lubades samal ajal mõnesid teatud e-maili aadresse samalt domeenilt.

Kui e-maili aadressi või domeeni peetakse kahjulikuks või ebaausaks, saab töötaja, kes lisab e-maili aadresse või domeene musta nimekirja, selle ära blokeerida. E-maili aadresse saab blokeeringu alt eemaldada ja lubada tagasi valgesse nimekirja või eemaldada need mustast nimekirjast. Tavaliselt lisatakse musta nimekirja e-mailid, mis püüavad infot õngitseda või on rämpspost.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mis on must nimekiri?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Must nimekiri on nimekiri inimestest, kes selle nimekirja loonud inimese või organisatsiooni jaoks vastuvõetamatud. Inimest (või organisatsiooni), kes on mustas nimekirjas peetakse individuaaliks, kes on teinud midagi lubamatut, seega võidakse talle toe pakkumisest keelduda.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas pääseda LiveAgent`i musta nimekirja juurde?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Igal töölaual töötaval agendil on juurdepääs LiveAgent`i mustale nimekirjale. Tänu sellele on neil juurdepääs e-mailile ja domeenide nimekirjadele.” } }] }

KKK

Mis on must nimekiri?

Must nimekiri on nimekiri inimestest või organisatsioonidest, kes on blokeeritud. Inimene (või organisatsioon), kes on mustas nimekirjas on isik, kes on teinud midagi lubamatut, seega, võidakse neile klienditoe pakkumisest keelduda.

Kuidas pääseda juurde LiveAgent`i mustale nimekirjale?

Iga agent, kes töötab paneelis omab juurdepääsu LiveAgent`i mustale nimekirjale. Tänu sellele on neid ka juurdepääs blokeeritud IP-aadressidele.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo