Multibäand

Mis on multirbrand?

Multibränd add-on võimaldab teil samaaegselt hallata rohkem, kui ühte brändi. Igat brändi iseloomustavad mitmed faktorid, mis selle identiteedi määravad. Nendeks faktoriteks on e-maili toe aadressid, Tugikeskus, erinevad vidinad ja pluginad. Sotsiaalmeedia platvormid nagu facebook või twitter, aitavad samuti teie eest teie brändi.

Frequently asked questions

Mida multibränd tähendab?

Multi-brand on klienditeeninduse tarkvara lisandus, mis võimaldab teil hallata ja rakendada erinevaid brände antud ettevõtte ühest süsteemist. Iga bränd on erinev ja sellel on erinevad funkstioonid, nagu kasutajatugi, toe e-maili aadressid, vidinad, pluginad ja sotsiaalmeedia platvormid.

 

Millised on multribrändi kasutamise eelised?

Multibrändi eelisteks on toe e-maili aadressid, võimalus luua kasutajatoe keskusi, lisada vidinaid, konfigureerida numbreid ja mis kõige olulisem toetada mitut brändi ühest kohast..

 

Kas LiveAgent`is on võimalik multirbänd funktsiooni kasutada?

LiveAgent on teil võimalus kasutada multibrändi funktsiooni. See võimaldab mitmekanalilist teenindust ja erinevate brändide ühest kohast haldamise võimalust. Saate kõige väga lihtsalt konfigureerida.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo