Määratud isik

Kes on määratud isik?

Kui määrate teeninduse esindajale sedeli, siis kutsutakse seda teeninduse esindajat ka määratud isikuks. Sellele agendile on määratud sedel ja ta vastutab selle eest. Määratud isikuid kasutatakse automatiseerimises määratud teeninduse esindajatena. Lisaks on info leidmine filtreerides määratud isiku vestlusi lihtsam. Vaadake ainult sellele agendile määratud sedeleid.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mida tähendab termin määratud isik?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Termin määratud isik märgib inimest, kellele on lepingu alusel midagi määratud. LiveAgent`is on see määratud klienditeeninduse esindajale, kes sedeli eest vastutab. See selgitab automatiseerimise/raporteerimise kohustusi ja muudab inimese leidmise filtreerimise abil lihtsamaks.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Millised on määratud isiku load?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Määratud isik on talle määratud sedeli eest täielikult vastutav, seega saab ta võtta ühendust kliendiga, luua raporteid ja tegutseda talle määratud sedeli raames.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas pääseda juurde määratud isikute nimekirjale LiveAgent`ile?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Määratud isikute lehele on LiveAgent`is pääs administraatoril ja omanikul. Tänu sellele saavad nad filtreerida spetsiifilisi määratud isikuid ja saada nende poolt tegelevate sedelite kohta täpsemat infot.” } }] }

KKK

Mida tähendab termin määratud isik?

Termin määratud isik märgib inimest, kellele on lepingu alusel midagi määratud. LiveAgent`is on see määratud antud klienditeeninduse esindajale, kes on sedeli eest vastutav. Lisaks selgitab see ka automatiseerimise ja raporteerimise kohustusi ja muudab inimese leidmise filtreerimise abil lihtsamaks.

Millised on määratud isiku load?

Määratud isik on talle määratud sedeli eest täielikult vastutav, seega saab ta võtta ühendust kliendiga, luua raporteid ja tegutseda talle määratud sedeli raames.

Kuidas pääseda Liveagent`is juurde määratud isikute nimekirjale?

Määratud isikute lehele on LiveAgent`is juurdepääs administraatoril ning omalikul. Nemad saavad filtreerida määratud isikuid ja saada nende poolt tegelevate sedelite kohta täpsemat infot.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo