Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Lisa

Mis on lisa?

Lisa ehk plugin on täiendav tarkvara komponent, mis lisab tarkvarale funktsioone. Lisadega saate kohandada oma kasutajatoe tarkvara arhiveerima teie plaane ja eemärke. Seadke need üles sobima teie klienditeeninduse meeskonna nõudmistega. Hallake oma lisasid ja parandage on ettevõtlust.

Vaadake, milliseid lisasid (pluginaid) meie kasutajatoe tarkvara – LiveAgent – pakub. Lisad pakuvad erinevaid korraldusi koos erienevate funktsioonide ja hindadega. Lisage oma standard kasutajatoe tarkvara mudelile lisasid ja võtke neist maksimum.

Lisa

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mida lisa vahekaart tähendab?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Lisa (plugin) on tarkvara osa (tavaliselt üsna väike) ning pikendab tarkvara funktsionaalsust. See võimaldab kasutajal valida ja kasutada ainult vajalikke mudeleid. Pluginate loomiseks peab arendaja pakkuma rakendusele API dokumenti, näiteks programmeerimise liidest.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on LiveAgent`i lisad?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Lisad pakuvad ka LiveAgent`i kasutajatuge. Lisadel on erinevad funktsioonid, mille lisamisega standard tarkvarale saate teha rohkem tegevusi ja teil on võimalusi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas lisada oma LiveAgent`i kontole lisasid?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Lisade lisamine teie tarkvarale läbi LiveAgent`i on lihtne. Paneelilt leiate kogu nimekirja saadaolevatest pluginatest oma tarkvarale. Ainus, mida peate tegema on klikkima ‘aktiveeri’, siis minge ‘konfiguratsioon’ ning oletegi oma plugina aktiveerinud. Saate plugina lihtsalt ka lahti ühendada, klikkides ‘deaktiveerimine’. Leiate tegevuslogi oma LiveAgent`i kontolt. 1. Esmalt logige oma LiveAgent`i kontole; 2. Minge Konfiguratsioon; 3. Klikkige Tööriistad; 4. Lõpuks avage auditi logi (tegevuslogi).” } } ] }

KKK

Mida lisa vahekaart?

Lisa (plugin) on tarkvara osa (tavaliselt üsna väike) ning pikendab tarkvara funktsionaalsust. See võimaldab kasutajal valida ja kasutada ainult vajalikke mudeleid. Pluginate loomiseks peab arendaja pakkuma rakendusele API dokumenti, näiteks programmeerimise liidest.

Mis on LiveAgent`i lisad?

Lisad pakuvad ka LiveAgent`i kasutajatuge. Lisadel on erinevad funktsioonid, mille lisamisega standard tarkvarale saate teha rohkem tegevusi.

Kuidas lisasid oma LiveAgent`i kontole lisada?

Lisade lisamine teie tarkvarale läbi LiveAgent`i on lihtne. Paneelilt leiate kogu nimekirja saadaolevatest pluginatest oma tarkvarale. Ainus, mida peate tegema on klikkima ‘aktiveeri’, seejärel ‘konfiguratsioon’ ja oletegi plugina aktiveerinud. Saate spetsiifilise plugina sama lihtsalt ka lahti ühendada, klikkides ‘deaktiveerimine’. Leiate tegevuslogi oma LiveAgent`i kontolt. 1. Esmalt logige oma LiveAgent`i kontole; 2. Minge Konfiguratsioon; 3. Klikkige Tööriistad; 4. Lõpuks avage auditi logi (tegevuslogi).

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo