Tasuta Prooviperiood

Kontakt

Mis on kontakt?

Lugege informatsiooni kliendi kohta põhiinfost, selleks võib olla kontaktinfo, keelelised eelistused või mistahes vormil olevad kliendi andmed. Iga kord, kui keegi võtab teiega ühendust luuakse LiveAgent`i uus kontakt. Saate laiendada oma kontaktide infot kohandatud väljadega.


KKK

Mis on kontakt?

Kontaktinfo on informatsioon klientidest, kes klienditeeninduse keskusega ühendust võtavad. See sisaldab mõlemat, nii kontaktandmeid, keelelisi eelistusi ja muid vormiga kogutud kliendiandmeid. Kontakt luuakse iga kord, kui uus klient agendiga ühendust võtab.

Kas LiveAgent loob kontaktne automaatselt?

LiveAgent loob uue kontakti automaatselt, kui uus klient agendiga ühendust võtab. Loomulikult saab automaatselt laaditud andmeid käsitsi täiendada ja kliendi kohta detailsemat infot lisada.

Mis on peamine kontaktinfo?

Peamiseks kontaktinfoks on kasutajanimi, kontaktinfo nagu e-mail või telefoninumber, samuti keelelised eelistused. Tänu kontaktidele saate ettevõttega ühendust võtvat klienti kerge vaevaga paremini tundma. Lisaks sisaldab see kliendi-agendi liini suhtlust.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo