Komplimendid

Mis on komplimendid?

Kaebused ja komplimendid on hea moodus selgitada oma tundeid ettevõtte, toote või teenuse kohta. Komplimendid on kaebuste vastandid. Komplimentide saamine on klienditeeninduse agentide ning toe personali jaoks motiveeriv ja annab teada, et klient oli tõesti saaduga rahul. Siiski on vajalik uuendada oskusi, tehnoloogiat ja teadmisi.

Mis on komplimendid?

Frequently asked questions

Mis on komplimendid?

Komplimendid on klientide kiitus, mida ettevõtte võib saada juhul, kui klient on rahul, näiteks klienditeeninduse eest. Kui teie teenus on ülimalt tasemel, võivad kliendid teile kiitust jätta. See on parim tagasiside, mida klientidelt saada.

Kuidas saavad kliendid komplimente teha?

Klientidel võib olla mitmeid mooduseid komplimentide tegemiseks. Olenevalt ettevõtte poolt pakutavatest suhtlemise kanalitest, saavad kliendid jätta arvustuse Google`sse või Facebook`i, kirjutada klienditeenindusele e-maili, kirjutada vestlusesse või helistada.

Kuidas peaks klienditeeninduse agent komplimentidele reageerima?

Head vastused komplimentidele on tänu klientidele. See on esimene samm suunas, et kliendid tunneksid end veelgi enam hinnatuna. Võite kaaluda, kas soovite pakkuda kliendisoodustusi, kingitust või püsivat väärtust.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo