Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kommentaar

Mis on kommentaar?

Suhtlus, mis on sedelitele salvestatud koosneb Kommentaaridest. Kommentaarid on andnud klienditeeninduse esindajad ja kliendid. Need võivad olla privaatsed, mida näevad ainult klienditeeninduse personal või avalikud. Kommentaari postitamiseks peavad kliendid selle kirjutama ja vajutama “Saada” nuppu. See on ülimalt lihtne.

LiveAgent`i adminid saavad sedelilt vaadata kõiki agentide reitinguid ja kommentaare. Agendid näevad vaid enda reitinguid ja kommentaare.

Kommentaar
Agendi reiting

KKK

Mis on kommentaar

Kommentaar koosneb kirjetest, mille on sisestanud teeninduse esindajad või kliendid. Need lisatakse teavitustesse, kui kehtivad märkused. Need võivad olla privaatsed - kuvatakse ainult klienditeeninduse esindajatele, kuid need võivad olla ka avalikud.

Kes saavad kommentaare jätta?

Kommentaare võivad kirjutada klienditeeninduse esindajad ja kliendid. Kui neid näeb ainult klienditeenindus (sellisel juhul on need privaatsed), need võivad olla ka avalikud. Sellise kommentaari avaldamiseks peab klient kommentaari kirjutama ja vajutama "saada".

Kuhu LiveAgent´is kommentaarid salvestatakse?

LiveAgent`i kommentaarid salvestatakse sedelitele. Adminid saavad vaadata kõigi agentide reitinguid ja kommentaare. Agendil on juurdepääs ainult enda reitingutele ja kommentaaridele.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo