Klientide andmebaas

Mis on klientide andmebaas?

Salvestage kogu oma info ja andmed klientide kohta LiveAgent`i klientide andmebaasi. Saate salvestada põhilise kontaktinfo nagu telefoninumber, e-mail, ettevõtte aadress või keele eelistusedja palju muud. Saage teada, mida ettevõtted nõuavad ja salvestage see info. Samuti saate sellest andmebaasist vaadata eelmisi toe vestlusi.

LiveAgent'i klientide andmebaasi kontaktid
LiveAgent'i kontaktide detailid

Frequently asked questions

Mis on klientide andmebaas?

Klientide andmebaas on koht LiveAgent`is, kus saate salvestaga kogu oma info ja klientide andmed. Nendeks võib olla põhiinfo nagu telefoninumber, e-maili aadress, aga ka palju detailsem ja individuaalsem info.

Kas klientide andmebaasi omamine on teie ettevõtte jaoks oluline?

Kliendibaas omamine on teie ettevõtte jaoks oluline, see näitab infot inimeste kohta, kes teie ettevõttega kokku puutuvad, on huvitatud teie poolt pakutavate teenustest või toodetest. Tänu sellele saate näiteks oma shtgruppe palju selgemalt määratleda.

Kuidas klientide andmebaasi organiseerida?

Kuidas oma kliendibaasi organiseerida oleneb teist endast. Võite koguda vaid põhilist infot nagu ees-ja perekonnanimi, e-mail, telefoninumber, aadress, keel. Kuid võite koguda ka palju detailsemaid andmeid, mida enda jaoks kasulikuks peate.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo