Tasuta Prooviperiood

Kanalid

Mis on kanalid?

E-mailid, Facebook`i sõnumid, Twitter, vestlused LiveAgent`i kaudu ja palju muudki. Need on lihtsad moodused klientidega kontakteerumiseks, lisaks kutsutakse neid kanaliteks. Klienditeeninduse esindaja saab kliendi probleemid lahendada kiiresti ja lihtsalt. Jälgige kanalite kasutamist ja saate teada, millised on teie klientide seas kõige populaarsemad. Suhtlus kliendi ja ettevõtte vahel muutub palju huvitavamaks.

Sedeli salvestavad ja säilitavad iga ettevõtte ja kliendivahelise suhtlusviisi. Saate Sedelite kohta rohkem teada LiveAgent`ist.

Kanalid

KKK

Mis on kanalid? (mõtleme suhtluskanaleid: e-mail, live vestlus, kõned, jne)

Kanalid on moodus, kuidas saate oma kliendiga ühendust võtta. Need sisaldavad e-maile, sotsiaalmeedia sõnumeid (Facebook, Twitter), vestlusi ja telefonikõnesid. Jälgige, millised kanalid on teie klientide seas kõige populaarsemad ja kohandage oma suhtlust vastavalt sellele.

Milliseid kanaleid pakub LiveAgent?

LiveAgent toetab kanaleid nagu: e-mail, kontaktivorm, vestlus, video vestlus, häälkõned, Facebook ja Twitter.

Milliseid kanaleid kasutajad kõige enam eelistavad?

See oleneb paljudest faktoritest. Üheks klientide seas kõige populaarsemaks kanaliks on Facebook ja Messenger. Paljud kliendid valivad oma probleemide lahendamiseks sotsiaalmeedia. WhatsApp on klientide seas järjest populaarsemaks muutumas ja brändid, kes pakuvad seda tüüpi suhtlust saavad luua sellest oma konkurentsieelise. Sõnumeerimine on samuti endiselt populaarne. Ärge unustage e-mailide olulisust, mis meeldivad ennekõike keerulisemas olukorras olevatele klientidele. E-maili suhtlus võimaldab põhjalikku vastamist, vajadusel koos manustega.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo