Kaastöölised

Kes on kaastöölised?

LiveAgent`is on mitmeid agentide ja rollida tüüpe. Kaastööline on spetsiaalset tüüpi agent, kellel on LiveAgent`is erinevad load.

Kaastöölised on tavaliste agentidega peaaegu identsed, kuid on mõned erinevused. Kaasöölised ei saa klientidega suhelda. Nad saavad suhelda sisemiselt teiste klienditeeninduse esindajatega, lisada ja kustutada oma manuseid või lihtsalt vaadata kliendiinfot. Sageli loovad nad sisemisi kommentaare, et lahendda klientide probleeme ja päringuid.

Frequently asked questions

Mida tähendab termin "kaastöölised"?

Kaastöölised on inimesed, kes töötavad teistega spetsiifilise projekti raames või konkreetse eesmärgiga. Kaastööline on erilist tüüpi agent, kes ei saa klientidega ühendust võtta ja tegeleb tavaliselt siseprobleemidega.

Kuidas LiveAgent`is kaastöölisi üles seada?

Kaastööliste üles seadmine on LiveAgent`is sama, mis teiste rollide määramine. Seda saavad LiveAgent`i paneelilt teha administraatorid sisestades sellest vastava konfiguratsiooni.

Kuidas LiveAgent`is kaastööliste nimekirjale juurde pääseda?

Kaastööliste nimekirjale juurde pääsemiseks tuleb teil süsteemis roll määrata. Rolli määramiseks süsteemis tuleb minna "Konfiguratsioon", seejärel valida "Agendid". Järgmise sammuna klikkige "loo agent" ja vaige roll, selleks võib olla agent, administraator või omanik.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo