Tasuta Prooviperiood

Grupp

Mis on grupp?

Grupp on kogum inimesi, kes sageli omavahel suhtlevad. Grupid organisatsioonis luuakse teadmiste, osakondade ja oskuste põhjal. Üks inimene võib kuuluda rohkem, kui ühte gruppi, kui tal on mitmeid oskusi ja kogemusi rohkem, kui ühes osakonnas.

Grupp

Ühe grupi inimeste eesmärgid on sarnased ja nad peavad nende ühiste eesmärkide saavutamiseks koostööd tegema. Ainult ühte inimest ei saa süüdistada ega pidada vastutavaks grupi halva soorituse eest. Tervisliku konkurentsi omamine grupis tagab agentide motiveeritud töötamise.

KKK

Mis on grupi definitsioon?

Grupp on kogum inimesi, kes omavahel suhtlevad. Neid saab luua erialaste teadmiste, osakondade ja oskuste põhjal. Üks inimene võib oma oskuste ja kogemuste põhjal kuuluda rohkem, kui ühte gruppi, osakonda või meeskonda.

Kust leiate Liveagent´ist grupi?

LiveAgent`is on grupid saadaval teie süsteemi agendi paneelil. Teil tuleb minna "Osakonnad", ja sealt valida "Konfiguratsioon". Seal saate luua mistahes gruppe vastavalt oma toodetele, teadmiste valdkonnale, asukohale või vastutusalale.

Kas saate LiveAgent`is gruppi redigeerida?

Saate redigeerida individuaalseid gruppe või vastavalt oma vajadusele. Tänu sellele saate kergesti ühendada koostööd tegevaid inimesi. Koostöö võib olla püsiv või perioodiline. Tänu gruppidele on suhtlus lihtsam.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo