Facebook`i sedelisüsteem

Mis on Facebook`i sedelisüsteem?

Peaaegu kõigil brändidel on sotsiaalmeedia ühendus oma originaal veebilehega. Läbi sotsiaalmeedia rakenduste on klientidega palju lihtsam ühendust saada, näiteks Facebook`i ja Twitter`i abil.

Paljud brändid saavad küsimusi nendelt sotsiaalmeedia kontodelt, mis on ühendatud nende kasutajatoega. Kui lehekülg saab mistahes kommentaare või päringuid oma sotsiaalmeedia kontole, Facebook`i lehekülg loob sedeli, mis saadetakse automaatselt ettevõtte kasutajatoesse. Sealt saavad agendid vastata sõnumitele ja aidata oma kliente, mis tulevad Facebook`i kommentaaride kujul.

Facebook ühendus

Saage rohkem teada Facebooki integratsioonist LiveAgent`is.

Frequently asked questions

Kuidas Facebook`i sedelisüsteem töötab?

Kui klient saab brändiga ühendust läbi Facebook`i peaks süsteem saama luua sedeleid otse Facebook`ist. See töötab nii, et lehekülg, mis saab kommentaare või päringuid sotsiaalmeedia kaudu, loob Facebook`i See toimib nii, et leht, mis saab sotsiaalmeediast kommentaare või päringuid, loob Facebooki lehekülg sedeli, mis saadetakse klienditeenindusse automaatselt. Agendid saavad seejärel vastata Facebooki lehel olevatele sõnumitele ja kommentaaridele otse oma süsteemist.

Kuidas kasutada Facebook`i sedelisüsteemi kliendirahulolu saavutamiseks?

Facebook`i sedelisüsteemil on kliendirahulolule suur mõju. Tänu automaatsetele teavitustele uute kommentaaride, postituste või sõnumite kohta, on teil võimalus sotsiaalmeedias otse vastata. Sellisel juhul puudub teil vajadus lisada klienditeeninduse meeskonnale spetsiaalseid moderaatoreid, sest agentidel on päringud kõik ühes kohas ja nad ei pea kanalite vahel lülituma. Lisaks on kommentaaride vastused nähtavad teatud klientide sõpradele, mis tõstab nende teadlikkust.

Kas LiveAgent pakub Facebook`i sedelisüsteemi?

LiveAgent pakub Facebook`i sedelisüsteemi tänu süsteemi integratsioonile. Kui teie ettevõttel on mitu veebilehte saate LiveAgent`iga neid jälgida. Lisaks sõnumitele, postitustele ja kommentaaridele vastamisele saate arhiveerida vestlusi sedelitel, agendid ei sega nende eraelu ega kuva nende Facebook`i profiilidel teavitusi. Lisaks sellele saate integreerida süsteemi Instagram`iga, mis kuulub Facebook`i meeskonnale.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo