Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ettevõte

Mis on ettevõte?

Ettevõte on kontaktide grupp LiveAgent`is. Need kontaktid on inimesed, kes töötavad samas firmas. Iga kontakt kuulub ainult ühte gruppi. See funktsioon pakub mitmeid eeliseid. Saate kerge vaevaga hallata töövoogu või organiseerida kontakte ja gruppe. Samuti on võimalik jälgida ka nende päringuid. Sama ettevõtte grupi inimestel on juurdepääs samadele sedelitele.

Saage selle kohta rohkem teada ja looge LiveAgent`is oma enda Ettevõtted.

Ettevõtted

KKK

Mis on ettevõte?

Ettevõte on kontaktidegrupp, mida saate LiveAgent`is luua. see võlgneb oma nime faktile, et tegu on sama ettevõtte inimestega, kes grupi moodustavad. See hõlbustab infovoogu ja töö organiseerimist.

Milliseid eelised ettevõtte funktsioon pakub?

Tänu ettevõtte funktsioonile on grupeeritud ettevõtte kontaktid leitavad kõik ühest kohast. Saate kerge vaevaga hallata infovoogu töötajate vahel ning organiseerida kontakte ja gruppe, et nii tööd hõlbustada. Samuti on võimalik jälgida teiste kolleegide järeldusi.

Kuidas LiveAgent`is ettevõttele kontakte lisada ja kuidas neid organiseerida?

Selleks, et Ettevõttele kontakti lisada valige LiveAgent`i paneelilt võimalus Kliendid ja Ettevõtted. Seal saate tänu "Loo" võimalusele lisada valitud ettevõttele kontakte. Informatsioon, mida sealt leiate sisaldab infot ettevõtte kohta nagu selle nimi, profiilipilt, e-maili aadressid, telefoninumber.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo