Esmavastuse aeg

Mis on esmavastuse aeg?

Esmavastuse aeg on aeg, mis kulub ettevõtte agentidel oma kliendile esmakordselt vastamiseks. Esmavastuse aeg peegeldab pühendumist kliendi eest hoolitsemisele ja annab kliendile märku, et nende tagasisidet võetakse arvesse. Madal Esmavastuse aeg viitab sellele, et klient on teie teenusega rahul.

Esmavastuse aeg on oluline kahel põhjusel. Esmalt see mõõdab, kui efektiivne on teie klienditeeninduse meeskond klientide tagasiside põhjal. Teiseks, annab see visuaalse pildi, kui meeskondasid on vaja kiirelt ümberkorraldada.

Frequently asked questions

Mis on esmavastuse aeg?

Esmavastuse aeg on kulunud aeg alates kliendi päringust kuni esimese vastuse saamiseni. Paljudel organisatsioonidel on põhiline Esmavastuse aeg, mis tähendab, et nad peavad vastama kliendile teatud ajaga. See on märkimisväärne mõõdik, sest käib käsikäes kliendi rahuloluga teenuse kohta. Seega on kiire vastus agendilt kliendi polt vägagi oodatud.

Kuidas esmavastuse aega mõõta?

Esmavastuse aeg kaluleeritakse kasutades järgmist valemit: esmavastuse aeg jagatuna esitatud päringute arvuga. Esmavastuse aeg raporteeritakse tavaliselt minutites, tundides ja päevades. Mõned organisatsioonid kalkuleerivad selle seda pigem mediaani kui keskmise alusel, mis võimaldab vältida kõrvalekaldeid ja andmete moonutamist. Kalkulatsioonid ei peaks automaatseid vastuseid (vestlusrobotid ja virtuaalassistendid) arvesse võtma.

Kuidas esmavastuse aega parandada

Saate lühendada esmavastuse aega mitme faktori abil. Esimesena, ärge kartke investeerida töötajate koolitamisse. Uurige välja, mis aeglustab töötajaid ning õpetage neid palju efektiivsemalt töötama. Lisades suhtluskanaleid võib see vähendada esmavastuse aega. Live vestlus on selleks parim, sest võimaldab teil kliendiga kohe suhelda. Kolmandaks soovituseks on lihtne planeerimine. Kui näete, et teile laekub teatud perioodil rohkem kõnesid, saate panna sellisteks perioodideks tööle rohkem töötajaid.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo