E-maili teavitused

Mis on e-maili teavitused?

Teavitused, mida saadetakse nii klientidele, kui agentidele, kes tegelevad konkreetse sedeliga, kui sedelil leiavad aset muudatused kutsutakse neid e-maili teavitusteks.

Agentide puhul toimivad need meeldetuletusena sedeli kohta, mille nad on loonud, kuid mis vajab veel lahendamist. See aitab neil paremini töötada.

Klientide puhul on need vastused sedelitele, mis on loodud nende tehtud päringute tõttu. Neid uuendatakse iga kord, kui sedelil toimub mingi töö. Lisaks teavitatakse neid, kui probleem on lahendatud, et edusamme kontrollida.

Frequently asked questions

Mis on e-maili teavitus?

E-maili teavitused on e-mailide tüüp, mida saadetakse vastusena konkreetsetele kasutaja tegevustele või sündmustele Näited sisaldavad: tervitus e-maile, sündmuste teavitusi, turva- ja tegevushoiatusi ning salasõna muutmise päringuid. Tänu neile on meil võimalus kiiresti vastata ja saada kohene teavitus näiteks tehnilise rikke puhul.

Kas saate LiveAgent´is e-maili teavitusi seadistada?

LiveAgent`is saate loomulikult e-maili teavitusi üles seada. Neid saadetakse põhiliselt agentidele, kes on offline. Nad saavad informatsiooni, et neile on sedel määratud või et klient on määratus sedelile vastanud. Samuti võidakse saata teavet uue osakonnas loodud sedeli kohta, mille liige on agent.

Millist tüüpi e-maili teavitusi LiveAgent pakub?

Iga agent saab seadistada enda eelistatud e-maili teavitused oma agendi profiili alt, olenevalt infost, mida nad soovivad saada. Nad võivad saada teavituse, et on määratud konkreetse kliendiga tegelemiseks, et süsteemi on ilmunud sedel või et konkreetse sedeli klient on kirjutanud sõnumi.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo