Ajutine agent

Kes on ajutine agent?

Ajutine agent on kasutaja, mis on loodud lühikeseks ajaks. Teatud juhtudel eelistavad ettevõtted luua agente ajutiseks perioodiks. Tavaliselt juhtub see kõrghooaegadel, nagu jõulud või lihavõtted, olenevalt tööstusest.

Ajutiste agentide loomine LiveAgent`is toimub täpselt samamoodi nagu tavaliste agentide loomine. Kõik, mida tuleb teha on luua agent ja kustutada see, kui te agenti enam ei vaja. Teile esitatakse arve ainult selle aja eest, kui agent loodi.

Agents on LiveAgent

Frequently asked questions

Mis on ajutine agent?

Ajutine agent on kasutaja, mis on loodud lühikeseks ajaks. Kõige sagedamini ilmub sellist tüüpi agent suurematel müügiperioodidel, näiteks aasta neljandas kvartalis, musta reede ja jõulude ajal.

 

Millised on ajutiste agentide load?

Ajutisel agendil on samas õigused, kui tavalisel agendil, ainult et see täidab oma rolli täpsustatud lühikese aja jooksul.

 

Kas LiveAgent võimaldab teil ajutist agenti üles seada?

Ajutiste agentide loomine LiveAgent`is toimub samamoodi nagu tavaliste agentide. Loote agendi ja kui see teatud aja jooksul oma töö lõpetab, tuleb see süsteemist eemaldada.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo