Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ainult vestlusagent

Kes on ainult vestlusagent?

Agentidel on palju rolle. Ühte neist kutsutakse ainult vestlusagent. Seda tüüpi agent pakub tavaliselt kliendituge LiveAgent`i kasutajatoe tarkvara kaudu. Kuid sellel on üks erinevus. Ainult vestlusagendil pole tavalisi lubasid, kõigest defineeritud lähenemine. Seda tüüpi agendid ei saa sedeleid redigeerida ega raporteid vaadata. Nad saavad luua sedeleid ja neid vaadata. Sellise rolli saab üles seada agentide profiilil Liveagent`is.

KKK

Mis on ainult vestlusagent?

Ainult vestlusagent on agent, kes töötab ainult vestluses. Agendi kohustuseks on pakkuda tuge kasutajatoe tarkvaras. siiski pole sellisel agendil täielikke volitusi. Saate konfigureerida selle võimaluse LiveAgent`i profiilil.

Milliseid load on ainult vestlusagendil?

Ainult vestlusagendil on võrreldes täieõiguslike agentidega piiratud privileegid. Seda tüüpi agendid ei saa redigeerida ühtegi raportit. Lisaks puudub neil juurdepääs raportitele. Sellisel agendil on võimalus vaadata sedeleid ja neid lunastada.

Kuidas ainult vestlusagenti LiveAgent`is üles seada?

Selleks, et ainult vestlusagenti üles seada on teil vaja minna agendi profiilile. Seal saate konfigureerida selle rolli.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo