Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agendi kokkupõrge

Mis on agentide kokkupõrge?

Kujutage ette olukorda, kus kaks agenti vaatavad ja proovivad teha uuendusi samale sedelile. Agendi kokkupõrge on spetsiaalne funktsioon, mis hoiatab agente, kui selline olukord on juhtumas. Agendid näevad signaali sedelil selle kohta, kes seda vaatab ja sellele vastab. See on omamoodi probleemide ennetamine.

Kasutage seda funktsiooni ning te ei pea topeltvastuste saatmise pärast mitte kunagi muretsema. Proovige agentide kokkupõrget oma Liveagent`is ning kasutage selliste olukordade lahendamiseks To-solve algoritmi.

Saate Agentide kokkupõrkest rohkem teada LiveAgent`is.

Agentide kokkupõrke tuvastus

KKK

Mis on agentide kokkupõrge?

Agentide kokkupõrge on see, kui kaks agenti samaaegselt sedelit vaatavad ja sellel muudatusi püüavad teha. Agendi kokkupõrge võimaldab agentidele sellistest juhtudest teada anda.

Kuidas ennetada agentide kokkupõrget?

Kaks agenti töötavad sama sedeliga?See võib juhtuda. LiveAgent`is on teil selle ennetamiseks suurepärane funktsioon. Tänu agendi kokkupõrke funktsioonile saate teavituse, kui keegi töötab veel samal ajal sedeliga tänu, millele klient ei saa erinevatelt agentidelt kahte vastust.

Kuidas kontrollida agentide kokkupõrget LiveAgent`is?

Kui agendid LiveAgent`is kokkupõrkavad, saavad agendid teavituse. Nad näevad sedeli signaali, et keegi vaatab sedelit teiega samal ajal. LiveAgent näitab, kes vaatab ja sedeli võtab.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo