Agendi alias

Mis on agendi alias?

Mis on agendi alias?

Mis on agendi alias?Agendi alias on spetsiaalne kasutajatoe tarkvara funktsioon. See võimaldab agentidel klientidega suhelda varjunime alt. Nende pärisnimesid hoitakse saladuses kasutades agendi aliast.

Aliast saab üles seada redigeerides agendi profiili. Kõnede vastamisel, vestlustes või e-mailides näevad kliendid varjunime. Teised agendid näevad agentide pärisnimesid.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on aliased?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Alias on alternatiivne nimi millegile või kellegile. Kohtame igapäevaselt inimesi, kes kasutavad pseudonüümi. Tehnoloogias kohtame seda terminit, kui soovime midagi lihtsamat või kergemini mõistetavamat. Defineeritud objektil võib olla mitmeid aliasi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas ühendada aliast oma LiveAgent`i kontoga?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi alias on kasutajatoe funktsioon, millega saab klientidega anonüümsemal suhelda, kui enda nimega. LiveAgent`il pole sellist funktsiooni.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kui palju aliasi saan LiveAgent`iga ühendada?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent`il pole veel aliase funktsiooni, seega te ei saa veel aliasi liita.” } } ] }

KKK

Mis on aliased?

Alias on alternatiivne nimi millelegi või kellelegi. Kohtame igapäevaselt inimesi, kes kasutavad pseudonüümi. Tehnoloogias kohtame seda terminit, kui soovime midagi lihtsamat või kergemini mõistetavamat. Defineeritud objektil võib olla mitmeid aliasi.

Kuidas ühendada aliast oma LiveAgent`i kontoga?

Agendi alias on üks kasutajatoe funktsioonidest, millega saab klientidega anonüümsemal suhelda, kui enda nimega. LiveAgent`il pole sellist funktsiooni.

Kui palju aliasi saan LiveAgent`iga ühendada?

LiveAgent`il pole veel aliase funktsiooni, seega te ei saa veel aliasi liita.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo