Abikeskuse haldaja

Kes on abikeskuse haldaja?

Abikeskuse haldaja, LiveAgent´is tuntud ka kui Admin, on Abikeskuse roll, mis annab agendile täielikud privileegid mistahes Abikeskusega seonduvates tegevustes. Kergagentidel pole haldaja privileege.

Frequently asked questions

Kes on abikeskuse haldaja?

Abikeskuse haldaja on inimene, kes haldab klienditeeninduse meeskonda. LiveAgent`is kutsutakse seda rolli Administraatoriks. Tänu sellele on haldajal täielikud õigused seoses abikeskuse tegevustega, nii saab ta meeskonda hallata.

Millised on abikeskuse haldaja kohustused?

Abikeskuse haldaja haldab klienditeeninduse meeskonda, toetab nende tegevusi ja tagab teenuse kõrgeima taseme. isaks hoolib ta töötajate arengust, samuti nende tegevuste kokkuvõtetest.

Kas saate abikeskuse haldajat LiveAgent`i lisada?

Abikeskuse haldajal on LiveAegent`is administraatori õigused. See võimaldab talle kõiki lubasid, mida ta meeskonna juhtimiseks vajab. Tal on juurdepääs kõigile sedelitele, klientidele ja ülevaade kõikide agentide tegevustest. Tänu sellele saab ta efektiivselt meeskonda juhtida ja jälgida nende tegevusi.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo