Abi äpp

Mis on abi äpp?

Abi rakendus on programm, mida kasutatakse spetsiifiliste failitüüpide haldamiseks, muude kui HTML failide, GIF, JPED piltide jaoks – selleks, et käsitseda faili tüüpe, mida brauser ei suuda. Selle kasutamiseks tuleb abi rakendus alla laadida ja brauserile äpi nimest teada anda. Abi äpi alternatiiviks on plugin. See töötab brauseri aknas automaatselt.

Frequently asked questions

Kuidas defineerida abi äppi?

Abi äpp on programm, mida kasutatakse failide haldamiseks, mida brauser ei suuda. Selleks, et programm töötaks on vajalik rakenduse alla laadimine ja brauseri informeerimise äpi nimest. See töötab individuaalse programmina. Abikeskuse alternatiiviks on plugin.

Ms on abi äpi roll?

Abikeskuse äpp toetab klienditeeninduse programmi töötamist. See võimaldab klientidega otsest kontakti luua ning selliseid kontakte hallata. Tänu sellele saate töötada väljaspool veebibrauseri keskkonda juhul, kui selline vajadus peaks tekkima.

Kas LiveAgent on abi äpp?

LiveAgent on abi äpp. See aitab teostaba väga paljusid klienditeeninduse valdkonna tegevusi. See võimaldab läbi viia vestlusi läbi mitme erineva kanali, raporteerida ja analüüsida andmeid, koguda klientide kontaktide ajalugu ja hallata toe meeskonda.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo