Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Miks kasutada kliendikaebuste haldamise tarkvara?

Klientide kaebused, millega iga ettevõte peab kokku puutuma, on suureks väljakutseks klienditeenindusele. Kuna klientidega suhtlemine hõlmab probleemidest ja muudest valupunktidest teatamist, on edu võti teadmine, kuidas nendega toime tulla.

Ettevõtted saavad (ja peaksidki) lahendama klientide kaebusi struktureeritud probleemide lahendamise protsessi abil. Kui Teil õnnestub kaebusi korralikult käsitleda, võivad need muutuda ärivõimaluseks. Kaebusi erakordselt hästi käsitledes võidate tagasi oma kliendi usalduse ja jätkate neile müümist. Pealegi saate õige tööriistakomplektiga muuta klientide valupunktid eeliseks. Näiteks võite hakata otsima probleemide algpõhjuseid ja ette võtta samme nende eemaldamiseks.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
image person 3

Vajate kliendikaebuste haldamise tarkvara?

LiveAgent on täisfunktsionaalne kliendikaebuste haldamise tarkvara, mis võimaldab teie meeskonnal keeruliste olukordadega tõhusalt ja professionaalselt toime tulla. LiveAgent pakub kõik ühes klienditoe lahendust, mis edastab kogu kommunikatsiooni kõikidest kanalitest, nagu e-post, reaalajas vestlus, kõned ja sotsiaalmeedia, ühte jagatud postkasti.

Kaebuste tähtsus

Kui kliendi kaebust käsitletakse õigesti, loob positiivne tulemus tugeva emotsionaalse sideme ettevõtte või kaubamärgiga ning hoiab klienti alles. Seda kinnitab huvitav statistika, mille kohaselt on inimesed kaks korda tõenäolisemad rääkima halvast kogemusest kui heast. Lisaks paljastab täiendav uurimustöö, et ühe halva kogemuse kompenseerimiseks on vaja 12 positiivset kogemust.

Võimalus muuta potentsiaalselt tülgastav olukord positiivseks kliendisuhtluseks on klienditeeninduse oluline osa. Seetõttu on oluline varustada oma töötajad kõigi tööriistadega, mida neil on vaja klienditeeninduses silma paistmiseks.

sad face emoji
woman mapping out process on three posters

Kasutage kliendikaebuste haldamise süsteemi

Kliendiküsimuste hõlpsaks lahendamiseks kasutatakse kaebuste haldamise tarkvara. See võimaldab klienditeenindajatel pidada klientide kaebuste kohta logisid ja võimaldab neil kaebusi kategoriseerida ja jälgida neid algusest lõpuni. 

Tarkvara kasutab mitmeid kriteeriumeid kaebuste tähtsuse järjekorda seadmiseks, meeskonnaliikmete hoiatamiseks ja ressursside eraldamiseks probleemide lahendamiseks. Samuti aitab see pidada arvestust edaspidiseks uurimiseks ja edasiseks analüüsimiseks.

Pilguheit põhifunktsioonidele

Ettevõtte vajadustele vastava kliendikaebuste haldamise tarkvara valimine võib olla aeganõudev ülesanne. Erinevatel teenusepakkujatel võivad sarnaste sõnumite taga peidus olla täiesti erinevad funktsioonide komplektid ja erinevad teenusemudelid. Kuidas leida õige lahendus kiiresti?

Enne otsuse langetamist on kaebuste haldamise süsteemi kohta vaja uurida mõned olulised asjad. Teie mugavuse huvides oleme koostanud loendi peamistest veebipõhistest kaebussüsteemi funktsioonidest, mis heal tarkvaral peaksid olema.

Group 370 icon

Mitmekanaliline lahendus

Õige kaebuste haldamise lahendus peaks andma Teile võimaluse pakkuda sujuvat ja järjepidevat tuge kõigis kanalites (telefon, reaalajas vestlus, e-post ja sotsiaalmeedia)

Email icon

Kategoriseerige ja prioritiseerige

Tagamaks, et tugiagendid suudavad tõhusalt töödelda suurt hulka klientide taotlusi, ilma et see kahjustaks lahenduste kvaliteeti ja kiirust, kasutavad kaasaegsed süsteemid automatiseeritud jaotamist ja prioriteetide määramist mitmesuguste parameetrite (allika, teema, kategooria ja muu) alusel

Statistic icon

Tsentraliseeritud haldus

Sujuva klienditeeninduse kogemuse pakkumiseks on oluline, et kõik Teie kliendikirjad oleksid ühes kohas koos võimalusega vaadata ja hallata kõiki kliendiandmeid ja suhtlust

Additional benefits

Kaebuste haldamiseks õige lahenduse kasutamine võib tuua täiendavaid eeliseid. Mõned neist, näiteks suurem lahendamise määr, võivad peaaegu kohe märkimisväärselt mõjutada töötajate töövoogu ja tootlikkust. Teisi, näiteks praktilisi teadmisi ja positiivset brändi mainet, võib pidada pikaajalisteks hüvedeks, mis aitavad lahendada ettevõtte strateegilisi probleeme.

cartoon woman holding two shopping bags
woman and man mapping out solution on board

Suurenenud lahendamiste määr

Kui kliendid peavad suhtluskanalite vahel liikudes kordama teavet oma probleemide kohta, võivad nad kergesti ärrituda. Kui Teie tugiosakonnas on kõik kliendiandmed ja suhtlus koondatud ühte kohta, on agendid kliendi probleemidega toimetulekuks hästi varustatud.

Kaebuste haldamise tarkvara abil on klienditeeninduse esindajatel kliendikaebusest palju laiem arusaam ja võime läheneda probleemile õige nurga alt. Kui kogu teave on käe-jala ulatuses, saavad nad teada probleemi täpse põhjuse ja kontrollida koheselt selle edenemist/olekut, juba enne kui klient üksikasju jagama hakkab.

Efektiivne koostöö

Kõigile asjaosalistele juurdepääsu pakkumine kaebuste lahendamise registrile hõlbustab omavahelist koostööd erinevate meeskondade liikmete vahel. Hoides kõiki samal lehel ja lastes töötajatel üheskoos probleemide lahendamise nimel tööd teha, tagab kaebuste haldamise tarkvara suhtluse tsentraliseerituse ning teabele kiire ja lihtsa ligipääsu.

Close More
undraw report mx0a

Functional & actionable insights

Lisaks kaebuste haldamise süsteemi kasutamisega kaasneva tootlikkuse kasvuga peaks lahendus pakkuma täisfunktsionaalset aruandluse ja analüüsi paketti. Nende funktsioonide abil saate ülevaate oma klienditoe toimimisest ja tutvute ühtlasi ka oma ettevõtte valupunktidega. Saate kaardistada täiendamise protsessid ja tuvastada teenuse peamised kasutusmustrid.

Stronger company image

Klientide kaebuste edukas lahendamine toob kaasa brändilojaalsuse ja korduva äritegevuse. Kuid veelgi olulisem on see, et tõhus kliendisuhtlus loob emotsionaalseid sidemeid, mis püsivad ja soodustavad ettevõtte, selle kaubamärkide ja toodete positiivset taju. Selles mõttes annab kaebuste haldamise süsteemi investeerimine usaldusväärsema maine, suurendab klientide hoidmist ja rohkem suusõnalist reklaami, mis on ettevõtte pikaajalise edu jaoks hädavajalikud.

undraw stand out 1oag
man and woman receiving awards

Me teeme kaebuste haldamise lihtsaks

LiveAgent pakub täisfunktsionaalset lahendust, mis on loodud klientide kaebuste tõhusaks lahendamiseks. LiveAgenti abil on Teie meeskond hästi varustatud väljakutsuvate olukordade professionaalseks lahendamiseks sujuva ja kiire protsessi abil, mida täiustab tipptasemel kommunikatsioonitehnoloogia. 

Kui otsite parimat kaebuste haldamise tarkvara oma organisatsiooni klienditeeninduse keskkonna loomiseks ja hooldamiseks, proovige LiveAgenti. LiveAgent on 2020. aastal kõige enam arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks. Nautige juba täna LiveAgenti tasuta 14-päevast prooviversiooni ja hoidke ka kõige nõudlikumaid kliente lojaalsetena ja õnnelikena. Ei vaja krediitkaarti.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tuge oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Te saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

Veebipõhise kaebuste süsteemi KKK

Mis on kliendikaebuste haldamise süsteem?

Kliendikaebuste haldamise süsteem on klienditoe tarkvara, mis aitab Teie kliendiesindajatel tõhusalt tegeleda klientide päringutega. Lisaks võimaldab tarkvara Teie agentidel ühe liidese kaudu vastata mitme kanali klientide päringutele, vähendades seega reageerimisaega.

Kuidas jälgida kliendikaebusi?

Klienditoe tarkvara ühendab ja kombineerib mitu platvormi. Nii saate hõlpsalt jälgida klientide kaebusi. Näiteks ühendades Twitteri oma klienditoe lahendusega, saate pileti iga kord, kui Teie ettevõtet uues säutsus mainitakse.

Millised on kliendikaebuse käsitlemise kolm etappi?

Esimene ja kõige olulisem samm on kuulata. Ärge katkestage klienti ja veenduge, et teda kuulatakse. Järgmine samm on vabandada ebamugavuste pärast ja leppida kokku, kas kliendil on õigus. Ärge proovige valetada. Läbipaistvus on kaebuste käsitlemisel võtmetähtsusega. Kolmas samm on anda neile teada, et aitate neid. Isegi kui arvate, et ei saa neid aidata, saate siiski anda neile vajalikku teavet, edastada kliendid õigesse osakonda või leida alternatiivne lahendus. Kõik need valikud on kasulikud.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo