SpringCom

Mis on SpringCom?

SpringCom on Austraalia kõik-hinnas telekommunikatsiooni teenuste pakkuja ning VoIP pakkuja, kes pakub tavalisi häälkõne teenuseid. See sisaldab SIP, NBN Voice, PAYG ja piiratud plaane oma klientidele. Ning lisaks, SpringCom haldab hostitud pilveteenuse PBX süsteeme ettevõtetele.

Nad ühendavad suuremat osa Austraaliast oma NGN (Next Generation Network) lahendusega. SpringCom pakub lisa kiiret ja töökindlat kliendituge kõikidele oma klientidele.

Kuidas sa saad kasutada SpringCom lahendust?

SpringCom on üks telekommunikatsiooni pakkuja, kes on saadaval Austraalia klientidele. Nad saavad teile võimaldada VoIP telefoninumbri ja kohandatud andmete võrgu. LiveAgent tegeleb kõikide muude asjadega, et seadistada teie kõnekeskus.

See on sama lihtne nagu lisada kõne nupp oma veebilehele ja lisada telefoninumber LiveAgent seadistusse. LiveAgent toetab mitut tüüpi helistamise seadmeid, sisaldades telefoni ja sülearvutit, kui te ei soovi midagi muud kaasa võtta.

Lisaks saab see aidata kõnede suunamisega õigesse osakonda, luua IVR puid või hoiustada kõnede salvestised. Muretult suunata kõnesi või teha siseseid kõnesi oma kolleegidega.

Call Center Software Demo | LiveAgent

Kas see maksab midagi, kui integreerida SpringCom LiveAgent lahendusega?

SpringCom on juba sisseehitatud LiveAgent lahendusse, seega te ei pea maksma midagi lisaks, kui soovite lisada SpringCom telefoninumbri. Looge number, ning lisage see ja alustage kõnesi või vastake oma klientide kõnedele.

Millised eelised kaasnevad SpringCom kasutamisega?

 • Tasuta integratsioon LiveAgent lahendusse
 • Austraalias baseeruv kõneteenuse pakkuja
 • Järgmise generatsiooni võrk koos äriklassi ühendusega
 • Töökindel teenuste klienditugi kõigile SpringCom klientidele
 • Pilveteenused ja tooted

Ready to start calling?

Take care of your callers from one multi-channel help desk software. Start your free 14-day trial today and experience LiveAgent

Kuidas SpringCom integreerida LiveAgent lahendusega?

Antud juhul ei ole vajalik aktiveerida integratsiooni lisasi ega luua kolmanda osapoole teenuseid, alustamaks SpringCom numbri kasutamist LiveAgent lahenduses. See sisaldub juba ja peate vaid lisama numbri LiveAgent seadistusest. Järgige seda juhendit, et õppida kuidas seda teha.

 • Puuduvad kontod ja registreerimiseks mõeldud vormid, mis tuleks ära täita SpringCom veebilehel. Kontakteeruge SpringCom klienditoega, et saada endale telefoninumber ja konto. Saate seda teha nende Kontakti lehel. Jätkake LiveAgent lahenduses kui teil on olemas SpringCom kasutajanimi, parool ja telefoninumber.
SpringCom kontakti leht koos e-maili ja telefoninumbriga
SpringCom kontakti leht
 • LiveAgent lehel minge Seaded > Kõne > Numbrid ja vajutage oranzil nupul, et Luua uus number. Avaneb aken VoIP pakkujate valikutega. Valige SpringCom antud nimekirjast.
SpringCom kõne pakkuja LiveAgent seadete listis
SpringCom VoIP paiknemine listis
 • Viimane osa nõuab teilt SpringCom kasutajanime, parooli ja telefoninumbrit. Saate lisaks valida millisesse osakonda numbrid suunatakse, valige eesliide, kohandatud nimi kõnenumbrile ja variant kõiki kõnesi salvestada. Kui olete sellega valmis vajutage Lisa akna alumises osas.

Olete edukalt lisanud SpringCom numbri LiveAgent lahendusse. Nüüd saate alustada kõnesi ja neid oma klientidelt vastu võtta.

Kas sooviksite saada rohkem infot LiveAgent kõnekeskuse funktsioonide kohta või täiendada teadmistepagasit klienditoe pakkumise kohta? Vaadake järgi meie funktsioonide lehte või LiveAgent akadeemiat saamaks rohkem informatsiooni.

Kui soovite kiiret ringkäiku LiveAgent tööriistadest, funktsioonidest ja võimetest, siis vaadake allolevat videot, kus näitame kõike, mida pakume.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on SpringCom?

SpringCom on Austraalia telekommunikatsiooni, pilveteenuste ja interneti pakkuja. Nad pakuvad stabiilseid ühendusi ettevõtetele hea klienditoe teenustega. 

Kui palju maksab SpringCom integratsioon LiveAgent lahenduses?

See ei maksa teile midagi enamat, kui teil on olemas SpringCom number ja tasutud LiveAgent pakett.

Kuidas saan integreerida SpringCom LiveAgent lahendusse?

Lisad ja kolmandad osapooled ei ole vajalikud SpringCom ja LiveAgent integratsioonis. Peate lihtsalt lisama oma SpringCom numbri LiveAgent kõnede seadetesse.

 • Minge Seaded > Kõne > Numbrid LiveAgent lahenduses
 • Looge uus number ja valige SpringCom VoIP teenusepakkujaks
 • Sisestage kasutajanimi, parool, number ja muud detailid
 • Vajutage Lisa ja oletegi valmis

Mis on VoIP

VoIP on lühend sõnadest Voice over Internet Protocol. Lihtsamalt öeldes võimaldab VoIP Teil Interneti kaudu helistada ja vastata telefonikõnedele, konverentskõnedele, videokõnedele ja muudele suhtlusviisidele. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo