SpringCom

Mis on SpringCom?

SpringCom on Austraalia kõikehõlmav telekommunikatsiooniteenuse ja VoIP teenuse pakkuja, mis pakub standardseid kõneteenuseid. See hõlmab SIP-i, NBN Voice’i, PAYG-d ja piirangutega pakette klientidele. Lisaks haldab SpringCom ettevõtetele hostitud pilvepõhiseid PBX-süsteeme.

Samuti ühendavad nad suure osa Austraaliast oma NGN-iga (Next Generation Network). SpringCom pakub kõigile oma klientidele ka kiiret ja usaldusväärset kliendituge.

Kuidas SpringComi kasutada?

SpringCom on üks Austraalia klientidele saadaval olevatest telekommunikatsiooniteenuste pakkujatest. Nemad pakuvad teile VoIP telefoninumbreid ja kohandatud andmesidevõrke. LiveAgent aga suudab hoolitseda kõige muu eest, mida vajate oma kõnekeskuse seadistamiseks.

See on sama lihtne kui veebisaidile helistamisnupu lisamine või telefoninumbrite lisamine LiveAgenti konfiguratsiooni. LiveAgent toetab mitut tüüpi helistamisseadmeid, sealhulgas ka teie telefoni ja sülearvutit, juhul kui te ei soovi midagi ekstra kaasas kanda.

Lisaks suudab see aidata kõnede marsruutimisega õigetesse osakondadesse, luua IVR puid, või talletada kõnesalvestisi. Edastage kõnesid sujuvalt või pidage oma kolleegidega sisekonõesid

Kas SprinComi integreerimine LiveAgenti maksab midagi?

SpringCom on juba LiveAgenti sisseehitatud, nii et te ei pea oma SpringComi telefoninumbri lisamise eest midagi juurde maksma. Looge number, lisage see ja oletegi valmis oma klientidele helistama ja kõnesid vastu võtma.

Millised eelised kaasnevad SpringComi kasutamisega?

  • Tasuta integreerimine LiveAgenti
  • Austraalias baseeruv kõneteenuse pakkuja
  • Järgmise generatsiooni võrk koos äriklassi ühendusega
  • Töökindel teenuste klienditugi kõigile SpringCom klientidele
  • Pilveteenused ja tooted

Ready to start calling?

Take care of your callers from one multi-channel help desk software. Start your free 14-day trial today and experience LiveAgent

Kuidas integreerida SpringCom LiveAgenti?

Oma SpringComi numbri kasutamise alustamiseks ei ole vaja aktiveerida integratsiooni pistikprogramme ega luua kolmanda osapoole ühendusi. Vaja on vaid lisada number LiveAgenti konfiguratsiooni. Järgige seda juhendit, et õppida, kuidas seda teha.

  • Puuduvad kontod ja registreerimiseks mõeldud vormid, mis tuleks ära täita SpringCom veebilehel. Kontakteeruge SpringComi klienditoega, et saada endale telefoninumber ja konto. Saate seda teha nende Kontaktilehel. Omades SpringCom kasutajanime, parooli ja telefoninumrit, jätkake LiveAgentis.
SpringCom kontaktileht koos e-maili ja telefoninumbriga
SpringCom kontaktileht
  • LiveAgent lehel liikuge jaotisse Seadistamine > Kõne > Numbrid ja vajutage oranzil nupul, et Luua uus number. Avaneb aken VoIP pakkujate valikutega. Valige antud nimekirjast SpringCom.
SpringCom kõnenumbri pakkuja LiveAgenti seadistuste loendis
SpringCom VoIP paiknemine listis
  • Viimane osa nõuab teilt SpringCom kasutajanime, parooli ja telefoninumbri sisestamist. Saate lisaks valida millisesse osakonda numbrid suunatakse, valida eesliite, anda kõnenumbrile kohandatud nime ja valida kõnede salvestamise. Kui olete sellega valmis, vajutage akna alumises osas nupule Lisa.

Olete edukalt lisanud SpringComi numbri LiveAgenti lahendusse. Nüüd on aeg helistamiseks ja klientide kõnedele vastamiseks.

Kas soovite saada rohkem teavet LiveAgenti kõnekeskuse funktsioonide kohta või saada täiendavaid teadmisi klienditeeninduse pakkumisest? Lisateabe saamiseks heitke pilk meie funktsioonide lehele või LiveAgenti akadeemiasse.

Kui soovite kiiret ringkäiku LiveAgent tööriistadest, funktsioonidest ja võimetest, siis vaadake allolevat videot, kus näitame kõike meie pakutavat.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on SpringCom?

SpringCom on Austraalia telekommunikatsiooni, pilveteenuste ja interneti pakkuja. Nad pakuvad ettevõtetele stabiilseid ühendusi koos suurepärase klienditeenindusega

Kui palju maksab SpringComi integreerimine LiveAgenti?

Kui teil on olemas SpringCom number ja tasuline LiveAgent pakett, ei maksa integreerimine midagi.

Kuidas integreerida SpringCom LiveAgenti?

SpringComi ja LiveAgenti integreerimiseks pole tarvis pistikprogramme ega kolmanda osapoole teenuseid. Peate vaid lisama oma SpringComi numbri LiveAgenti kõne konfiguratsiooni. Avage LiveAgentis jaotis Seadistused > Kõne > Numbrid. Looge uus number ja valige oma VoIP teenuse pakkujaks SpringCom. Sisestage oma kasutajanimi, parool, number ja muud andmed. Klõpsake nuppu Lisa ja oletegi valmis.

Mis on VoIP?

VoIP on lühend sõnadest Voice over Internet Protocol. Lihtsamalt öeldes võimaldab VoIP Teil Interneti kaudu helistada ja vastata telefonikõnedele, konverentskõnedele, videokõnedele ja muudele suhtlusviisidele. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo