Digitale

Mis on Digitale?

Digitale, spol. s r.o. asutasid 2008. aasta jaanuaris Slovakkias mitmed telekommunikatsiooni eksperdid. Digitale pakub telekommunikatsiooni seadmeid (PBX, IP-telefon, adapterid, GSM-lüüsid ja lisaseadmed) väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning pakub professionaalset ärikonsultatsiooni, ettevõttesuhtlusega seotud teenuseid (teadete salvestamine ja kohandatud lahendused), tarkvaralahenduste arendamist, aga ka lahendusi alternatiivsetele operaatoritele, kõnekeskustele ning kinnisvara- ja majutusasutuste omanikele (kõnede tasustamise rakendused ja IVR). Loomulikult ulatub meie kompleksne tervikteenus alates seadmete paigaldamisest kuni kohandatud konfiguratsioonini ja lõpetades müügijärgse toega.

Üks meie ettevõtte põhieesmärke on kliendi ülim rahulolu. Seetõttu pakume võimalust PBX-i üksikasjalikuks seadistamiseks, lisarakenduste valikut või võimalust kujundada kohandatud ettevõtterakendusi, mis on lingitud VoIP PBX-iga. Digitale IP PBX-id võimaldavad lisada funktsioone lennult ühendusi katkestamata või täiendavat riistvara lisamata. Lisaks saab enamikul juhtudel neid muudatusi kaugjuhtimisega rakendada, ilma et oleks vaja kohapeal viibida, mis lühendab tarneaeja minimaalseks. Kuidas seda kasutada?

Kuidas seda kasutada?

LiveAgent ja Digitale on nüüd partnerid, mis muutis Digitale’i integreerimise lihtsamaks kui kunagi varem. LiveAgent ei võta Digitale VoIP numbri kõnekeskusega ühendamise eest lisatasusid.

Kui olete huvitatud Digitale ühendamisest LiveAgenti kõnekeskusega, logige lihtsalt sisse oma LiveAgenti kontole ja järgige juhiseid.

1. Logige sisse oma LiveAgent kontole

2. Navigeerige sektsiooni Numbrid

Kuidas seda kasutada? - App - Uploads - 2021 - 10 - Directcall Liveagent Navigation.png

3. Otsige üles Digitale

Kuidas seda kasutada?

4. Vajutage Lisa nupule

5. Sisestage vajalikud andmed

Kuidas seda kasutada? - App - Uploads - 2021 - 10 - Digitale.png

Digitale integreerimise hind:

Digitale ja LiveAgent on partnerid. Seega, kui Teil on LiveAgenti tellimus, on integreerimine tasuta. Kuid Digitale võtab oma teenuste eest tasu, kuna ettevõte tegutseb eraldi.

Digitale eelised

  • Kulutõhus
  • Täiendatud CX
  • juurdepääs kogu Slovakkias, Tšehhi Vabariigis ja Ungaris
  • Väga usaldusväärne 

Kui sooviksite saada rohkem informatsiooni, kuidas kõnekeskuse tarkvara töötab, siis vaadake allolevat videot.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Digitale integration!

Frequently asked questions

Mis on Digitale?

Digitale, spol. s r.o. asutasid 2008. aasta jaanuaris Slovakkias mitmed telekommunikatsiooni eksperdid. Digitale pakub telekommunikatsiooni seadmeid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning pakub professionaalset ja ärinõustamist, ettevõttesuhtlusega seotud teenuseid, tarkvaralahenduste väljatöötamist, aga ka lahendusi alternatiivsetele operaatoritele, kõnekeskustele ning kinnisvara- ja majutusasutuste omanikele.

LiveAgent on Digitale juba sisse integreerinud. Seega on integreerimine tasuta. Pidage siiski meeles, et Digitale võtab oma teenuste eest eraldi tasu.

Nagu eelnevalt mainitud, on Digitale juba LiveAgenti osa. Logige lihtsalt sisse ja järgige seda juhendit: Liikuge jaotisse Seadistamine &gKõne > Numbrid > Digitale. Lisage VoIP number ja kasutage koheselt.

Kui palju maksab Digitale integreerimine LiveAgentiga?

LiveAgent on Digitale juba sisse integreerinud. Seega on integreerimine tasuta. Pidage siiski meeles, et Digitale võtab oma teenuste eest eraldi tasu.

Kuidas saate LiveAgentis Digitale VoIP-numbrit rakendada?

Nagu me varem mainisime, on Digitale juba LiveAgenti osa. Logige lihtsalt sisse ja järgige allolevat juhendit:

1. Navigeerige Seadistamine > Kõne > Numbrid > Digitale

2. Lisage VoIP-number ja kasutage seda koheselt

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo